°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   5 detalės, padėsiančios geriau pažinti pašnekovą

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-08-25 07:00:00

   Kaip manote, ar daug galima sužinoti apie žmogų jau pirmojo susitikimo/pasimatymo metu? Pabandome. Svarbu atkreipti dėmesį į jo gestus ir elgesį.

   Žvilgsnis

   Kai vyras tau žiūri į akis, įvertink, kaip jis tai daro. Susidomėjęs, su švelnumu ar aistra? Žvilgsnis gali pasakyti labai daug.

   Tačiau, jei jis į akis nežiūri, gali būti tikra – esi jam neįdomi!

   Laikysena

   Jei pokalbio metu žmogus stengiasi būti arčiau tavęs, jam įdomus ne tik pats pokalbis, bet ir pašnekovė.  Tuo tarpu sukryžiuotos ar paslėptos rankos signalizuoja apie įtampą ir uždarumą. Panašu, kad jam greta tavęs nėra jauku ir komfortiška.

    Elgesys

   Vyras bando nurinkti nuo savo rūbo nematomus pūkus, rūpinasi kelnių kanto lygumu, vis tvarko savo šukuoseną? Tai parodo, kad tu jam patinki. Niekas nesistengs atrodyti gerai prieš žmogų, kuriam yra abejingas. Gražindamasis jis stengiasi patikti.

   Šeimyninė padėtis

   Žvilgčiojimas į laikrodį, pasitraukimai atsiliepti į telefono skambučius, netikėtos SMS žinutės ir kiti pranešimai, nejaukios pauzės užklausus apie šeimą parodo, kad vyras nėra laisvas. Jis gali sakyti, kad buvo vedęs, bet jei vadina savo žmoną „kale“, kalba apie ją tik blogai, tai panašu, kad jų santykiai dar nėra užsibaigę. Žmogus tiesiog bando rasti pakaitalą.

   Tau reikia jo žmonos SMS ir skambučių?

   Asmeninė erdvė

   Jeigu jis bando tave tarsi atsitiktinai paliesti, prisiliečia prie tavo rankos kažką perduodamas, pataiso rūbus ir panašiai – tai geras ženklas. Vyras tikrina, kiek jo veiksmai gali būti ryžtingi ir kaip geranoriškai priimami.

   Prisilietimai daug pasako... 

   Skaityti komentarus