°C
   2024 05 28 Antradienis

   Kur ieškoti meilės? Ten, kur manai, kad jos nerasi

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Rasa Sagė
   2018-08-10 19:00:00

   Daug padorių vyrukų yra vieniši. Jie vieniši dažniausiai dėl vienos priežasties – yra kuklūs ir nedrąsūs su merginomis.

   Tinkamo partnerio paieškos turbūt yra vienas iš sudėtingiausių dalykų gyvenime. Beieškodamas tikrosios meilės gali spėti pabaigti mokyklą, universitetą, susirasti gerai apmokamą darbą ir pakeliauti. Bet kas sakė, kad meilės reikia ieškoti? Dažnai meilė atsiranda visiškai netikėtai.

   O gal egzistuoja vietos, kur slepiasi tikroji meilė?

   2009 metais amerikiečių sociologas Michaelis Rosenfeldas paklausė 4002 įvairaus amžiaus suaugusių amerikiečių apie tai, kur ir kaip jie susipažino. Pasirodo, kad 1940–2009 metais vienišius dažniausiai supažindindavo draugai, o populiarios susipažinimo vietos buvo baras arba restoranas, darbas, koledžas ar net bažnyčia! Šios vietos pačios populiariausios buvo 1980–2010 metų laikotarpiu, tačiau, remiantis paskutiniojo dešimtmečio duomenimis, vis daugiau ir daugiau žmonių meilę atranda internete.

   Internetas – vienintelė vieta sutikti gyvenimo meilę?

   Pripažinkime, kad šiais laikais internetas gali viską. Internetu sumokame mokesčius, žiūrime mėgstamus serialus, pamaitiname gurgiantį pilvą užsisakydami maisto į namus bei bendraujame su draugais. Tačiau tuo viskas nesibaigia – dabar žmonės vis drąsiau reiškiasi socialiniuose tinkluose ar pažinčių portaluose, kuriuose nurodo, jog ieško gyvenimo meilės. Pažinčių portaluose ir grupėse žmonės ne tik leidžia poilsio akimirkas bendraudami, bet ir mezga naujus meilės romanus.

   Apsidairyk aplinkui

   Ne tik internete galima atrasti mylimąjį. Pagalvok ir apie tas vietas, kuriose dažniausiai lankaisi. Pavyzdžiui, galbūt kiekvieną rytą užsuki juodos kavos su pienu į artimiausią kavinę? Apsidairyk aplinkui – gali būti, kad toje pačioje eilėje prie kavos stovi tavo išrinktasis.

   Vyrą gali surasti pačiose netikėčiausiose vietose, todėl tereikia plačiai atmerkti akis ir žiūrėti, ar tas vienintelis nestovi greta tavęs. Gana dažnai vienišiai, ypač merginos, yra linkę „nurašyti“ šalia jų esančius žmones vien dėl to, kad jie neatitinka susikurto idealo. Jei vis dar nesugebi susirasti antrosios pusės, vertėtų nustoti nerimauti, bet apsidairius aplinkui įvertinti situaciją. Juk gali būti ir taip, jog kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį kartu su tavimi sportuoja žavingas vyriškis, tik tu jo nepastebi. Kodėl? Galbūt dėl to, jog jis dėvi „Nike“ sportinę aprangą?

   Vasara + muzikos festivalis = Meilė (?!)

   Šilta vasaros saulė pranašauja, kad laikas linksmintis. O kas būna vasarą? Muzikos festivaliai, kuriuose pilna geros muzikos, karštos saulės ir dailių vyrukų!

   Nesvarbu, kiek tau metų, griebk draugę, bilietus į festivalį ir išvažiuokite savaitgaliui pašėlti. Galbūt patirsi pirmąjį trumpalaikį vasaros romaną, o gal pastebėsi nuobodžiaujantį vaikiną ir jį užkalbinsi? Muzikos festivaliuose žmonės yra labiau atsipalaidavę ir pasiryžę viskam, todėl nė vienas vaikinas nesupyks, greičiau net apsidžiaugs, kai jį užkalbinsi.

   Koks tavo draugės draugo pusbrolio pažįstamo vardas?

   Kad ir kaip tai atrodytų atgyvenę, paklausinėk savo draugų ar pažįstamų apie laisvus kavalierius. Nustebsi, kiek daug padorių vyrukų yra vieniši. Jie vieniši dažniausiai dėl vienos priežasties – yra kuklūs ir nedrąsūs su merginomis. Išdrįsk prisipažinti, kad ieškai antrosios pusės. Juk draugai ir pažįstami turi gerų draugų, o tie geri draugai – kitų gerų draugų, kurie, greičiausiai, yra laisvi.

   Jeigu kitą savaitgalį esi pakviesta į pažįstamo gimtadienį, būtinai nueik. Gali būti, kad sutiksi širdžiai mielą žmogų, apie kurio egzistavimą nė nežinojai. Kodėl nepabandžius?

   O jei nori išbandyti viską, kas įmanoma, dar ir užpildyk anketą minfo.lt pažintyse. Anketa sukurta pagal psichologo Arthur Aron sukurtą 36 klausimų klausimyną, skirtą pažinti ir pamėgti vienas kitą. Tavo anketą pamatys daug žmonių, o gal tarp jų bus tas vienintelis, kuris nuspręs su tavimi susisiekti?

   Jei nenori pildyti anketos, pasižvalgyk ten. Bent trys pasiskelbę vaikinai tau tikrai patiks. Parašyk jiems, pakviesk išgerti kavos vieną nuostabią sekmadienio popietę.

   Nepabandžius – nesužinosi!

   Ps. Norintys užpildyti anketą rašykite el. paštu pazintys@minfo.lt

   Skaityti komentarus

   Sandra 2021 18 04 09:07

   Atsiliepk

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai