°C
   2020 07 06 Pirmadienis

   Metų sveikuolės sukurtą cukraus detokso programą giria medikai

   Nuotrauka: K. Bondar | Asmeninis archyvas

   Autorius: sveikuoliai.lt nuotr.
   2019-01-08 09:00:00

   Prieš metus prie Lietuvos sveikuolių sąjungos prisijungusi vilnietė Kristina Bondar (37 m.) šiais metais paskelbta 2018 metų sveikuole. Pradėjusi nuo savanorystės viešinant sveiko maisto receptus www.sveikuoliai.lt, Kristina 2019 m. pasitinka kaip Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorė.

   Moteris 2018 m. išleido moksliniais tyrimais paremtą knygą „Cukraus detoksas“, dalyvauja TV ir radijo laidose, rašo aktualius straipsnius sveikos mitybos tema, rengia populiarius iššūkius, skatinančius rinktis sveikesnę mitybą, veda paskaitas ir praktinius seminarus.

   Cukraus detokso programa per 2018 m. metus padėjo pagerinti savijautą, numesti svorio ir atsikratyti įvairių negalavimų šimtams žmonių. Programą giria medikai, į sveikuolių el. paštą plūsta sėkmės istorijos, kurias netrukus publikuosime.

   „Pastebėjau, kad ryte nubudusi jaučiuosi labai lengva savo kūne, susitvarkė virškinimo procesai. Anksčiau pasireikšdavo vidurių užkietėjimas ir su tuo susijusios nemalonios situacijos. Dabar viskas vyksta sklandžiai ir lengvai. Galiu pasakyti, kad poodinis riebalų sluoksnis nuosaikiai sumažėjo, tačiau kūno linijos ir formos išliko dailios.  Tapo daug lengviau laikytis ir kitų pasiryžimų, daugiau entuziazmo ir prasmės pastebiu kasdienėse gyvenimo situacijose“, - 30 dienų cukraus detokso iššūkyje dalyvavusi gydytoja anesteziologė-reanimatologė Alina Vilkė.


   Kovo 8-11 d. Kristina Bondar rengia pirmąją Lietuvoje „Cukraus detokso“ stovyklą, skirtą visiems, norintiems jaustis geriau, rasti savo emocinio valgymo priežastis, atsikratyti lėtinių ligų natūraliai, sustiprinti imuninę sistemą ir visiems laikams sveikai numesti svorį. Stovykloje pagal specialią programą mokoma kaip atstatyti savo organizmą, kaip suprasti maistą, rasti savo slaptuosius alergenus, kaip sveikai ir skaniai gaminti be cukraus ir kviečių visai šeimai.

   Skaityti komentarus