°C
   2022 11 30 Trečiadienis

   Vilniaus universitetas kviečia tapti studentu vienai dienai – siūlo aplankyti 300 paskaitų

   Nuotrauka: VU nuotr.

   Autorius: Liudmila Januškevičienė, Vilniaus universitetas
   2021-11-08 11:00:00

   Lapkričio 8 d. prasideda  registracija  į Vilniaus universiteto (VU) kasmet organizuojamą renginį „Studentas vienai dienai“, kuris šiemet vyks lapkričio 15–26 d. Jo metu visi norintys ir smalsaujantys gali pamatyti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo į jas  tvarka .

   Dėl epidemiologinės situacijos šalyje renginys vyks nuotoliniu būdu. Tai leis išplėsti šio renginio dalyvių skaičių.

   Šiemet VU renginio dalyviams siūlo kartu su esamais VU studentais apsilankyti beveik 300 paskaitų, vykstančių 15 fakultetų. Studentu vienai dienai bus galima tapti beveik visose VU siūlomose studijų programose. Dvi savaites vyksiančiame renginyje užsiregistravę moksleiviai galės apsilankyti seminaruose, paskaitose, konsultacijoje ir specialiuose užsiėmimuose, kurie suteiks vertingos informacijos ir leis trumpam pasijusti tikrais VU studentais.

   Studento vietoje atsidūręs moksleivis, be pagal tvarkaraštį vykstančių paskaitų, galės aplankyti ir išskirtinai jiems skirtas specialias paskaitas, kuriose susipažins su fakultetais ir jų studijų programomis, išgirs esamų VU studentų patirtis, sužinos, ką reiškia studijuoti VU.

   Į praėjusių metų nuotolinį renginį buvo užsiregistravę per 10 tūkst. dalyvių. VU siūlomose veiklose dalyvauja ne tik moksleiviai, bet ir vyresni, dirbantys asmenys, studijas baigę ar esami studentai. Todėl ir šiemet laukiami visi, kas svarsto apie studijas VU ar tiesiog nori praplėsti turimas dominančių dalykų žinias.

   72 renginio „Studentas vienai dienai“ paskaitos organizuojamos ir užsienio studentams anglų kalba. Šiemet pirmą kartą paskaitos Filologijos fakultete bus skaitomos ne tik anglų bei lietuvių, bet ir lenkų, rusų, vokiečių bei prancūzų kalbomis.

   Kviečiame dalyvauti.

   Norintiems dalyvauti renginyje „Studentas vienai dienai“  būtina registracija .

   Skaityti komentarus

   kEMlzpAX 2021 28 12 01:20

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   kEMlzpAX 2022 22 01 12:02

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai