°C
      2024 04 24 Trečiadienis

      Baldai – kaip sutaupyti perkant baldus

      Nuotrauka: „Market Rats" nuotr.

      Partnerio turinys
      2019-04-10 18:00:00

      Baldų pirkimas ir interjero įrengimas arba atnaujinimas kainuoja nemažus pinigus. Skaičiuojama, kad įrengimas kainuoja tarp 30 ir 60 procentų pačio būsto galutinės vertės, todėl tam žmonės išleidžia tikrai nemažai. Tai žinant kyla klausimas, ar nebūtų galima sutaupyti? Tiesa yra tokia, kad galima, ir pakankamai solidžias sumas. Kaip tiksliai sutaupyti perkant baldus – skaitykite ir sužinokite.

      Pirkti internetu

      Ne vienas pirkinys tampa daug pigesniu, jeigu nusprendžiate jį pirkti ne fizinėje parduotuvėje, o internetu. Štai pirkdami baldus iš internetinės parduotuvės b-a.eu , galite sutaupyti kelioliką ar net keliasdešimt procentų savo biudžeto, kadangi ten nuolat geros kainos ir neretai taikomos akcijos bei nuolaidos.

      Perkant internetu galima prekę apžiūrėti raiškiose nuotraukose, peržiūrėti techninę specifikaciją, net paskaityti atsiliepimus arba pasikonsultuoti su specialistais. Kitais atvejais galima rasti kur tą prekę apžiūrėti realiai ir įsigyti ją internetu, taip sutaupant pinigų.

      Pirkti išparduotuvėje

      Galbūt tai yra kiek nuvalkiotas sprendimas, bet jis irgi yra efektyvus. Baldai iš salono arba baldų parduotuvės neretai yra tik vitrinoje ir gaminami tik pagal užsakymą. Didelė tikimybė, kad su savo interjeru stengiatės sukurti jaukius namus, o ne patekti ant žurnalų viršelių ar laimėti apdovanojimus už interjerą, todėl sutaupyti galima renkantis paprastesnius baldus.

      Pagrindinis šio varianto pliusas yra tas, kad baldus apžiūrite realiai ir galite iškart užsisakyti, be jokio papildomo vargo ar rūpesčių. Nereikės ilgai laukti.

      Rinktis ilgaamžius sprendimus

      Sutaupysite, jeigu į baldą žiūrėsite, kaip į ilgalaikį turtą, o ne tiesiog, interjerą užpildančią detalę. Nors daug į baldus investuoti ir neverta, jeigu butą nuomojatės arba žinote, kad dabartinėje vietoje gyvensite tik laikinai, visiškai priešingai viskas yra tada, kai būstas priklauso jums.

      Tada verta investuoti, kad ir šiek tiek daugiau, tačiau į tokį baldą, kuris tarnaus ne vienerius, ne dvejus ir ne trejus metus. Tai turėtų būti sprendimas dešimtmečiui, kadangi dažniau keisti ir naujinti interjerą, paprasčiausiai, neapsimoka. Mediniai, granitiniai arba marmuriniai, tvirtų ir ilgaamžių medžiagų sudėties baldai turėtų patraukti jūsų akį. Tvarkingos, neiširę ir neišdraskytos siūlės, patvarios spyruoklės arba suveržimai, jungtys. Atkreipkite dėmesį į baldo konstrukciją pirmiau pirkimo, pasitikėkite tik pardavėjais, kurie jums esant nepatenkintiems galės grąžinti pinigus ir tada ramiai išsirinkite tinkamiausius baldus.

      Pirkti surenkamus baldus

      Dažnai efektyvus sprendimas yra pirkti vadinamąjį „konstruktorių“ ir spintelę arba kitą baldą susirinkti patiems. Privalumas tas, kad sutaupoma labai nemaža pinigų suma, taip pat ir pristatyti tokią prekę, užsisakius ją internetu arba į namus yra daug pigiau bei paprasčiau. Visgi, yra ir minusų. Nors sutaupote pinigų, reikės nemažai laiko norint viską tvarkingai susirinkti. Prie laiko pridėkite ir išlaidas įrankiams bei jų paieškai.

      Na, o prie visko verta paminėti ir tokių baldų surinkimo kokybę. Nėra jokių garantijų, kad nebūdami meistrais ar dailidėmis, idealiai surinksite baldą, nesvarbu, kad ir kokios lengvos ir suprantamos yra instrukcijos. Milimetriniai nukrypimai, „nesueinantys“ kraštai, kitos žavios ir kiek netikslios detalės prideda baldui sentimentalios vertės, bet jus per laiką gali pradėti erzinti tokie netikslumai.

      Taigi, sutaupymo galimybių yra ir tikrai ne viena, tačiau jos visus turi ne tik privalumų, bet ir trūkumų. Svarbu tinkamai juos interpretuoti.

      Skaityti komentarus