°C
   2020 11 29 Sekmadienis

   30 – ąjį gimtadienį švenčianti Erika Vitulskienė: „Galva galiu pramušti sieną“

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   2018-08-08 18:00:00

   Erika Vitulskienė - dviejų vaikų mama, vieno garsiausių Lietuvos operos solistų Merūno Vitulskio žmona, vadybinkė ir „EV mados namų“ įkūrėja gimė 1988 m. rugpjūčio 8 d. Kaune. Kaip tik šiandien švenčia savo 30-ąjį gimtadienį.

   Erika – charizmatiška ir motyvuota asmenybė, savo atsakymais į pateiktus klausimus sugebėjusi įkvėpti net mane žygdarbiams. Mūsų interviu vyko dešimtą valandą vakaro. Ir nepaisant to, pašnekovė buvo kupina teigiamos energijos ir puikios nuotaikos! Nuoširdžiai tikiu, kad skaitytojus  Lietuvos numylėtinės mintys ne tik paskatins veikti, bet ir padės suprasti, jog tikėti savimi labai svarbu! Tik turintis pakankamai ryžto ir pasitikėjimo savimi žmogus pasiekia savo užsibrėžtus tikslus, jaučiasi laimingas ir gyvena harmoningą gyvenimą. Būtent tokia ir yra mūsų šios dienos pašnekovė!

   Erika, kokia buvote vaikystėje? Ir kaip dabar galite save apibūdinti? Kokia esate?

   Buvau užsispyrusi, sunkaus charakterio ir beprotiškai mylinti savo mamą. Svajojau tapti policijos pareigūne, bet pasirinkau vadybą. Aplinkiniai sako, kad esu stipri. Iš tikrųjų esu pakankamai jautrus žmogus. Moku mylėti žmones ir gyvenimą. Mėgstu iššūkius, drąsiai einu į priekį ir visada turiu atsarginį planą.

   Ar tikite horoskopais, burtais ir pan.?

   Horoskopais tikiu ir labai domiuosi. Iš šono tikriausiai keistai atrodo, kuomet atėjusi į darbo pokalbį iškart klausiu: „Koks yra Jūsų horoskopo ženklas“?

   Pas būrėją niekada neteko lankytis. Taip, yra kažkoks likimas, Dievulio nulemtas žmogui.  Bet aš galvoju taip: „Kas dirba, tas ir turi“.

   Erika, į dienos šviesą ką tik paleidote dar vieną savo „vaiką“. Pristatėte savo vardo mados namų pirmąją kolekciją. Kaip jaučiatės? Kokias žinutes siunčia visuomenė?

   Tam kad ši sena svajonė išsipildytų, teko paaukoti ne vieną miego naktį ir laiką su šeima. Bet aš  tikiu tuo, ką darau ir žinau, kad man pasiseks! Anksčiau save labiau realizavo Merūnas, o dabar galiu tai daryti aš. Toks tarsi mūsų susitarimas.

   Reikia pripažinti, kad Lietuvos moterys nepasitiki savimi, o mano darbai su „cinkeliu“. Mes ilgą laiką buvome kišamos į maišus, o dabar atsiranda liemuo, pečiai, įdomesnis raštas . Tai yra įdomu, bet tuo pačiu ir nedrąsu. Moterims sunku prie to priprasti ir pasikliauti manimi, bet čia tik laiko klausimas!

   Auginate du mažus vaikus ( Ajus, 3 m. ir Herkus, 2 m.), sėkmingai darote karjerą.  Ar Jums kas nors padeda su vaikais?

   Taip. Mano vyras, kuris į tėvystę žiūri labai atsakingai (aut. pastaba – tuo ir aš įsitikinau, mūsų pokalbio metu vaikais rūpinosi tėtis) ir  mano mama, kuri dievina savo anūkus.

   Koks sėkmingos santuokos receptas? Ką turėtų padaryti moteris, kad po 13 metų buvimo kartu vis dar galėtų būti savo vyro „akių šviesa“?

   Turiu pripažinti, kad pasitaiko visko, bet be pipirų prieskonio gyvenimas būtų labai nuobodus. Palaikome vienas kitą ir niekada neribojame kūrybos ir noro kurti. Reikia leisti vienas kitam „kvėpuoti“, leisti būti savimi, gerbti partnerį ir jo pasirinkimą. Kuomet pradedi kontroliuoti ar pavydėti, tuomet ir įsiplieskia konfliktai. Merūnas mėgsta žvejoti. Man ši veikla nepriimtina, bet jeigu jam to reikia... Tuo tarpu man patinka kovinis sportas. Lankau tailandietišką boksą.

   Gal galėtumėte daugiau apie tai papasakoti?

   Tai senovės kovos menas, paremtas smūgiais keliais, alkūnėmis, kojomis ir rankomis. Smūgiai yra ypatingai pavojingi, bet čia aš išsilieju, pasikraunu teigiama energija. Turiu pasakyti, kad man tai yra  gyvenimo filosofija. Šis sportas priverčia mane labiau pažinti save, ugdo mano valią, padeda nusiraminti ir sudėlioti mintis. Bendraut su žmonėmis pavargstu, daug energijos išeikvoju. Esu jautri, labai reaguoju į aplinką ir žmonių nuotaikas. Merūnas atsipalaiduoja žvejyboje, o aš –sportuodama.

    

   Kas Jums gyvenime svarbiausia? Jūsų gyvenimo moto?

   Vienareikšmiškai - tai yra šeima: mano mama, vyras ir vaikai.  Svarbiausia, kad jie būtų laimingi ir sveiki. Kartais iki tos laimės taip mažai trūksta. Tiesiog pokalbio. Nuoširdaus pokalbio. Gyvenime labai svarbu sustoti ir pasimėgauti akimirka.

   Gyvenimo šūkis: „Niekada nesakyk niekada!” Kai buvau jaunesnė, buvau kategoriškesnė. Kitaip vertinau žmonių poelgius. Dabar suprantu, kad klydau. Prieš kažką smerkdamas užsidėk jo batus ir praeik jo kelią, paragauk jo ašarų, pajusk jo skausmą... Užkliūk už kiekvieno akmens, už kurio jis buvo užkliuvęs... Ir tik po to kalbėk, kad tu žinai, kaip reikia teisingai gyventi.

   Sakykite, kuo Jūs žavitės, kokio tipo žmonės Jums imponuoja?

   Mane labai žavi pozityvios ir mokančios planuoti laiką mamos. Jos puikiai rūpinasi savo vaikais, randa laiko sau ir tuo pačiu sugeba mylėti aplinką.

   Moters gimtadienis: švęsti ar nutylėti?Ar jau ruošiatės savo 30 – ojo gimtadienio šventei?

   Gyvenimą reikia švęsti! Ir švęsti taip, kad gera būtų prisiminti, bet gėda papasakoti (šypsosi).  Savo gimtadienį švęsiu su pačiais artimiausiais žmonėmis, su tais, kurie matė mane ir verkiančią, ir rėkiančią, bet nepaisant visko nuoširdžiai mane myli.

   Ką patartumėte ir palinkėtumėte mūsų skaitytojams?

   Linkiu atmerkti akis ir plačiau pažiūrėti į pasaulį. Surasti vidinę ramybę, prisiminti apie amžinas vertybes. Būkite geresni ir išmokite dalintis!


   Gimtadienio išvakarėse susisiekiau su Erikos vyru Merūnu Vitulskiu. Žinojau, kad jis  turės ką pasakyti!

   Merūnai, šiandien Jūsų žmona švenčia savo 30-ąjį gimtadienį. Ko palinkėtumėte jai šia proga?

   Erika, linkiu, kad ir toliau Tau viskas taip puikiai sektųsi! Linkiu, kad būtumei laiminga, sveika ir  kad niekada Tau netrūktų saulės spindulių. Esi ypatinga gėlė, kuri gyvenime pražydo tomis spalvomis,  kuriomis nesitikėjo. Linkiu, kad stebuklingos gėlės žiedas niekada gyvenime nenuvystų. Visada būtų toks šviesus, teigiamas, įkvepiantis, kvepiantis ir lydėtų mane visą likusį gyvenimą. Man labai pasisekė! Tu esi didžiausia dovana ir laimėjimas mano gyvenime!

    

   Ar Merūnas lepina savo žmoną? Ar tiesa, kad Erika savo namuose norėtų įrengti zoologijos sodą? Kokių magiškų galių turi žinoma moteris? Ir ką operos solistas norėtų joje pakeisti? 

   Atsakymai jau greitai! Laukite tęsinio!

   Skaityti komentarus

   Cindy 2019 26 10 03:43

   Aš vertinu DR SUNNY už jo geranorišką darbą, padarytą už mane. Aš buvau atskirtas nuo vyro per pirmąjį leidimą ir buvo labai blogai, nes vaikams trūko tėvo, o aš buvau vieniša, buvau jam pareikšta. atleisti man už tai, ką padariau, jis atsisakė mano skambučių ir niekada neatsakė į mano žinutes, tai buvo labai niokojantis. bet tikiuosi, kad jis labai greitai grįš pas mane. lankėsi pas kelis dvasinius gydytojus ir jie negalėjo jo sugrąžinti pas mane, tačiau vieną vakaro vidurį pamačiau tinklaraštininko komentarą, kuriame rašoma, kad DR SUNNY padėjo daugeliui žmonių. Aš žinojau, kad jis man padės. jam parašė, jis man atsakė ir papasakojo, kaip jis išreikš vudu meilę man, o mano vyras grįš po 48 valandų. ir taip mano vyras grįžo per 48 valandas. pasikalbėkite su DR SUNNY šiandien: whatsapp +2349030731985 el. paštas: [email protected]

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai