°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   Kalėdų Senelis: Linkiu, kad Kalėdų ir Naujųjų džiaugsmas ateitų į jūsų namus ir niekada neišeitų!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Adomas Pakalnis
   2018-12-25 12:00:00

   Per pusnis, ledynus, kur buvęs, kur nebuvęs tiesiai iš Laplandijos su pilnu maišu dovanų atkeliauja pas vaikus Kalėdų Senelis. Iš ten kur teka limonado upės, stovi šokolado kalnai, kur darbštūs nykštukai gamina dovanėles.

   Sveiki, Seneli, kaip kelionė? Ar daug dovanėlių atvežėte?

   Ohohohoho, labai smagi kelionė. Daug daug daug sniego, rogės ėjo kaip per sviestą, elniai nesibaidė. Dovanų daug daug maišų. Vaikučiai ir dideli ir maži šiais metais buvo labai geri, gavau daug daug laiškučių, daug pageidavimų.

   Gaunate daug laiškučių - kokių dovanėlių dažniausiai nori vaikai?

   Kalėdų Senelis sensta, o dovanos brangsta (juokiasi). Jeigu anksčiau užtekdavo saldainių ir vaikai būdavo laimingi, o dabar maišas pilnas „Iphonų“, įmantrių lėlių, PS4 ir kitos brangenybės (juokiasi). Gaila, jog Kalėdos tampa komercine švente, bet jau tokie laikai ir nieko nepadarysi. O kartais gražus žodis, tampa brangesne dovanėle už tuos „iphonus“.

   Dalyvaujate įvairiuose renginiuose, kokie dabar žmonės, lyginant su ankstesniais metais?

   Sakyčiau, tokie patys. Aišku būna supermamų, kurios nesišypso (juokiasi), bet gal toks jau žmogaus charakteris. Kiekvieną žmogutį reikia priimti tokį, koks jis yra. Kiekviename žmoguje yra daug gero, tik reikia mokėti tą gerumą pasiimti. Suaugę gal tik kiek labiau pavargę, bet ir juos geras Kalėdų Senelis gali išjudinti. O vaikai tokie patys nuoširdus, kai kurie nedrąsūs, smalsus, linksmi.

   Ką galėtumėte patarti Kalėdų Seneliams, jūsų jaunesniems broliams?

   Niekada nedirbkite Kalėdų Seneliais dėl pinigų! Darbas yra labai sunkus, tiek fiziškai, tiek morališkai. Vaikai nori meilės, nori dėmesio ir nevalia juos atstumti. Jei darysi tai dėl pinigų, nieko gero nebus. Tai pat, deja, Kalėdos tampa komercine švente. Tėveliai užsako Kalėdų Senelį, todėl dažnai stengiamasi įtikti pastariesiems. Nedarykite to! Pirmiausia vaikai! O geriausia rasti aukso vidurį tiek šokiuose, tiek žaidimuose.

   Kalėdų Senelio palinkėjimas.

   Sveikatos visiems, būti linksmesniems, gražesniems. Kad politikai ir valdininkai dirbtų žmogui, kad būtumėme pakantesni ir atlaidesnį. Kad Kalėdų ir Naujųjų džiaugsmas ateitų į jūsų namus ir niekada neišeitų!

    

    

   Skaityti komentarus