°C
   2019 10 14 Pirmadienis

   G. Nausėda kovos už netradicinę šeimą?

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2019-03-10 10:00:00

   „Aš esu europietis“, - teigia kandidatas į LR Prezidento postą Gitanas Nausėda. Ir priduria, kad žmogaus teisės yra aukščiau už viską, todėl jis kovos už kiekvieno žmogaus teisių pasireiškimą. Tiesa, kalbos apie teises daugiausiai apsiriboja seksualinių mažumų diskriminacijos įvardijimu. 

   Kovo 2 dieną Londone vykusiuose prezidentiniuose debatuose G. Nausėda patvirtino, kad sieks įtvirtinti netradicines šeimas, kadangi tokie žmonės jaučiasi nelaimingi, nes „negali savo meilės demonstruoti taip, kaip jie norėtų ir galėtų“ (citata iš G. Nausėdos pasisakymo - red. pastaba).

   Jau skelbdamas apie savo kandidatavimą į LR Prezidentus Gitanas Nausėda atvirai kalbėjo apie būtinybę surengti referendumą dėl gėjų partnerysčių. Jis mano, kad referendumo rezultatai daugelį nustebintų. 

   „Sutikime, kad žmonėms reikia gyventi šioje visuomenėje, kurioje tradicinės šeimos sudaro absoliučią daugumą. Konservatyvus požiūris į šitą klausimą yra toks paplitęs, kad lemia tam tikrą nepakantumą šių žmonių atžvilgiu“, - 2018 metų rudenį portalui DELFI sakė G. Nausėda. 

   Video ištrauka su N. Nausėdos pozicijos išsakymu iš kandidatų į LR Prezidentus debatų Londone:

   Skaityti komentarus

   inga sninga 2019 20 04 09:08

   Tai jei jis europietis, o ne lietuvis, tai ko jis i Lietuvos prezidentus kandidatuoja? Noreciau paziureti koks jis butu europietis 15 metu pragyvenes savo europietiskoj tremty.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Lietuvoj lyja 2019 13 05 04:34

   Netradicinė šeima???! Kas čia per marazmas. Nuo kada ŠEIMA skirstoma į tradicinę ir netradicinę??? Ar neaiškios kilmės sąjungą galima vadinti šeima?? Tai net neturi tęstinumo, o dangau, apie ką mes kalbam.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai