°C
   2020 07 04 Šeštadienis

   G. Nausėda kovos už netradicinę šeimą?

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2019-03-10 10:00:00

   „Aš esu europietis“, - teigia kandidatas į LR Prezidento postą Gitanas Nausėda. Ir priduria, kad žmogaus teisės yra aukščiau už viską, todėl jis kovos už kiekvieno žmogaus teisių pasireiškimą. Tiesa, kalbos apie teises daugiausiai apsiriboja seksualinių mažumų diskriminacijos įvardijimu. 

   Kovo 2 dieną Londone vykusiuose prezidentiniuose debatuose G. Nausėda patvirtino, kad sieks įtvirtinti netradicines šeimas, kadangi tokie žmonės jaučiasi nelaimingi, nes „negali savo meilės demonstruoti taip, kaip jie norėtų ir galėtų“ (citata iš G. Nausėdos pasisakymo - red. pastaba).

   Jau skelbdamas apie savo kandidatavimą į LR Prezidentus Gitanas Nausėda atvirai kalbėjo apie būtinybę surengti referendumą dėl gėjų partnerysčių. Jis mano, kad referendumo rezultatai daugelį nustebintų. 

   „Sutikime, kad žmonėms reikia gyventi šioje visuomenėje, kurioje tradicinės šeimos sudaro absoliučią daugumą. Konservatyvus požiūris į šitą klausimą yra toks paplitęs, kad lemia tam tikrą nepakantumą šių žmonių atžvilgiu“, - 2018 metų rudenį portalui DELFI sakė G. Nausėda. 

   Video ištrauka su N. Nausėdos pozicijos išsakymu iš kandidatų į LR Prezidentus debatų Londone:

   Skaityti komentarus

   inga sninga 2019 20 04 09:08

   Tai jei jis europietis, o ne lietuvis, tai ko jis i Lietuvos prezidentus kandidatuoja? Noreciau paziureti koks jis butu europietis 15 metu pragyvenes savo europietiskoj tremty.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Lietuvoj lyja 2019 13 05 04:34

   Netradicinė šeima???! Kas čia per marazmas. Nuo kada ŠEIMA skirstoma į tradicinę ir netradicinę??? Ar neaiškios kilmės sąjungą galima vadinti šeima?? Tai net neturi tęstinumo, o dangau, apie ką mes kalbam.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   debora 2020 09 02 12:32

   MANO vardas Debora Holladay. Po 12 santuokos metų mano vyras ir aš buvome ginčydamiesi, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, tačiau nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užpildė skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjęs savo vyrą. Kiekvieną dieną ir kiekvieną vakarą galvoju apie jį ir visada noriu, kad jis sugrįžtų pas mane, aš tikrai buvau nusiminęs ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir atėjau į svetainę, kurioje manoma, kad DR SUNNY galėtų padėti greitai rasti mano pvz. Taigi jaučiau, kad turėjau tai išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau tai, tada jis padarė meilės burtą man. Po 28 valandų mano vyras man tikrai paskambino ir pasakė, kad aš jo labai pasiilgau ir vaikų, toks nuostabus !! Štai jis tą pačią dieną grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir už skausmą, kurį ji sukėlė man ir vaikams. Nuo tos dienos mūsų santuoka buvo stipresnė nei anksčiau, visa tai dėkojo DR SUNNY. jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad DR SUNNY yra tikras ir galingas kalbėtojas, kad aš visą laiką melsiuosi, kad padėčiau jo vaikams nelaimės metu, jei esate čia ir jums reikia susirasti savo buvusį ar jūsų vyras persikėlė į kitą moterį, daugiau nebeverkite, susisiekite su šiuo galingu ratu. Čia yra jo „Call / WhatsApp“ kontaktas: +2349030731985 Paštas: [email protected]

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai