°C
   2021 09 24 Penktadienis

   Ugnius Kiguolis: Įvykių chronologija, kad nebūtų sakoma, jog niekas nematė ir nesusigaudė

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2021-08-03 17:00:00

   Įvykių Chronologija, kad nebūtų sakoma, jog niekas nematė ir nesusigaudė. Tekstas klajoja interneto platybėse, kam priklauso Copyright nežinau, bet tai tiesiog nedidelis realybės konspektas, kuris gal kiek netikslus, bet šiurpinantis.

   1. Paskelbiamos sankcijos Lukašenkai.

   2. Lukašenka nebestabdo nelegalių migrantų. Migrantai pradeda eiti. Dešimtimis.

   3. Ministrai išeina atostogų. Migrantai eina naktimis. Bilotaitė žada atsaką.
   4. Landsbergis skrenda į Bagdadą, po jo diplomatinių sugebėjimų skydžių skaičius į Baltarusiją padvigubėja.


   5. Ištiesiama 1,5 kilometro vielos koncertinos užtvara, viela baigiasi. Padėti atvažiuoja 10 estų ir 10 vokiečių. Lietuvos sienos su Baltarusija ilgis 678,82 km
   6. Migrantai eina toliau. Bilotaitė grįžta iš atostogų, Šimonytė pareiškia, kad mes visi turim ginti valstybę.
   7. Žmonės susiburia gintis Rudninkuose nuo migrantų centro, Bilotaitės pajėgos naudoja dujas išvaikyti susibūrusius.
   8. Lietuviškos televizijos rodo reportažus apie provokatorius ir agresyvius protestuotojus, ministrai reikalaujančius valdžios priimti sprendimus ir imti veikti vadina durniais, Kremliaus agentais ir idiotais.


   9. Bilotaitė reikalauja pradėti bausti dalyvavusius proteste ir nepaprastosios padėties įvedimo, Skvernelis sako, kad tokią padėtį reikia įvesti pasienyje.
   10. Dobrovolska pareiškia, kad jėgos prieš migrantus naudoti nebus galima, Raškevičius pataria migrantui lgbt nariui, kaip prašytis prieglobsčio.
   11. Lansbergis atšaukia atostogas, ima bėgti kaliniai, Povilionis švenčia medaus mėnesį ir žarina šašlykus Armėnijoje, migrantai eina per parą po šimtą naktimis.
   12. Anušauskas sako, kad kariuomenė prisidės saugant migrantų apgyvendinimo vietas, migrantai eina toliau, Gražulis inspektuoja sieną ir neranda nė vieno pasieniečio.


   13. Nausėda iškelia iniciatyvą, kad verslas savo lėšomis statytų sieną, politikai kreipiasi į vakarus prašydami pinigų ir pagalbos, migrantai eina toliau, pradedamas statyti miestelis migrantams apgyvendinti, opozicija prašo rengti bendrą posėdį dėl migracijos.
   14. Bilotaitė pareiškia, kad daugiau gyventojų neinformuos, kur apgyvendins migrantus, migrantai ima skųstis maistu ir apgyvendinimo sąlygomis.
   15. Šimonytė grįžta iš atostogų, Lukašenka teigia, kad kai kurie migrantai gali būti ginkluoti ir yra Lietuviškos žiniasklaidos yra apkaltinamas jų ginklavimu.

   16. Anušauskas važiuoja nusifotografuoti prie 1,5 kilometro vielos užtvaros, pačiupinėja vielą, brautis į Baltarusiją nebando.
   17. virš Vilniaus skraido lėktuvas raginantis skiepytis, Nausėda ir pasieniečiai susirinkę iškilmingai mini Medininkų aukas.
   18. Migrantai pradeda eiti ir dieną ir jau per visus ruožus, net ir skaitmenizuotus.
   19. Politikai kalba, kad prieš mus vykdomas hibridinis karas, migrantai eina toliau, politikai sako, kad galima priimti tik iki 15 tūkstančių migrantų, koncertinos toliau nebetiesia.

   20. Politikai koreguoja įstatymus, kad neskiepyti piliečiai bus nušalinami nuo darbų, jiems būtų nemokamas atlyginimas, gydomi už savo pinigus, neįleidžiami į daugelį vietų.

   21. Pasiekiamas paros rekordas – sieną kirto 289 migrantai, politikai toliau kalba apie hibridinį karą, Nausėda kreipiasi į Vakarus prašydamas pagalbos apsaugoti išorinę ES sieną. Migrantai eina toliau...
   22. Į baltarusiją iš Irako pradeda skraidyti dar daugiau lėktuvų. Bilietai išpirkti.

   23. Sulijo nelegalių migrantų palapines, jie labai nepatenkinti sukėlė neramumus, atvažiavo policija.
   24. Bilotaitė "leido" apgręžinėti migrantus.

   25. Tie, kurie rinko konservatorius pataria prie sienos pradėti šaudyti į orą, o vėliau pagal situaciją.

   26. Tęsiasi nuožmi kova tarp Viruso ir Migrantų. Kuris paros skaičius didesnis.

   27. Dėl visko kalti antivakseriai ir kremlius. Bet čia vienas ir tas pats.

   Skaityti komentarus