°C
   2023 04 02 Sekmadienis

   Ugnius Kiguolis: Kai farmacija nusiperka žiniasklaidą ir tiesą vadina melu

   Nuotrauka: U.Kiguolio nutr. | Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2020-03-27 13:00:00

   Mažai kas iš kasdieninių spaudos skaitytojų yra informuoti apie vieno iš lietuviškos žiniasklaidos kanalų - 15min savininkus.

   Taigi informuoju savo skaitytojus: 100% 15min akcijų priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Postimees Grupp“. Vienintelė „Postimees Grupp“ akcininkė yra Estijos investicinė bendrovė „UP Invest“. Didysis „UP Invest“ akcininkas yra Estijos verslininkas Margus Linnamäe, kuriam priklauso 78% akcijų.

   Margus Linnamäe yra savininkas Magnum Medical ir didžiausio vaistinių tinklo Estijoje. Didžiausias didmenininkas ir mažmenininkas. Kaip išsireiškia pati spauda: <..>The owner of one of Estonia's largest pharmaceuticals wholesalers and retailers.<..>

   Kitaip tariant, vienas iš mūsų trapios žiniasklaidos kanalų yra absoliučioje farmacijos įtakoje ir čia dirbantys žurnalistai tiesiogiai gauna atlyginimą už farmacinės propagandos piarą.

   Būtent dėl šios priežasties šiame šališkame portale rasite didžiulę priešpriešą viskam, kas ne vaistai. Priešpriešą kitoms medicinoms, rasite visapusiškus šių medicinų metodų neigimus.

   Todėl net nenuostabu, kai bandoma paneigti net ir akivaizdi, bet farmacijos agendai nepriimtina, tiesa, kaip įvairių virusinių infekcijų gydymas vitaminu C, skaitmeninė medicina, tradicinė kinų, indų, Tibeto medicina.

   Taigi, anot 15min medicininio išsilavinimo neturinčio 15min žurnalisto Viliaus Petkausko, vitamino C nauda jam atrodo išpūsta. 

   Faktai yra paprasti: 

   1. Šiuo metu yra atliekami net keli klinikiniai tyrimai, nustatyti pagal alopatinės medicinos suvokiamus įrodymus.

   2. Didelė dozė Vitamino C gydymui nuo įvairių infekcinių ligų, įskaitant is COVID-19 yra taikoma įvairiose šalyse.

   3. Gydytojai savo paskyrose skelbia apie sėkmingą tokios motodikos taikymą ir rekomenduoja jį taikyti kitiems.

   Dailymail praneša, daktarai visoje New Yorko valstijoje kritiškai sergantiems duoda didžiules vitamino C dozes.

   Dr Andrew Weber, ilgametis pulmonologas pasidalino informacija, kad savo pacientams jis duoda 1500 mg intraveninio Vitamino C. Dr Andrew Weber taip pat priduria, kad pacientai taip pat gauna ir kitus vaistus kaip hydroxychloroquine, antibiotiką azithromycin, bei kitus biologinius preparatus. Weber taip pat savo, kad pacientai gavę vitaminą C jautėsi reikšmingai geriau nei negavę. 

   Jason Molinet, didžiausio sveikatos priežiūros tinklo Northwell atstovas, taip pat patvirtino, jog korona viruso gydymas vitaminu C, plačiai naudojamas sveikatos sistemoje, bet Vitamino duodamas kiekis pacientui varijuoja priklausomai nuo situacijos. Northwell valdo 23 ligonines New Yorke.

   Visa tai vadinasi eksperimentiniu gydymu, kuris buvo taikomas ir Kinijoje. "Ekperimentinis" gydymas vitaminu C naudojamas daugybę metų, nors tik dabar susiimta, kad galbūt reiktų padaryti klinikinius tyrimus, kaip ir gydymui kitais preparatais.

   Minėtame Dailymail straipsnyje vardinami ir kiti vitaminai ir mineralai, kuriais įvairios institucijos rekomenduoja stiprinti imunitetą ir taip kovoti su įvairiomis ligomis. 

   Taip pat yra naujienų ir iš Italijos, dėl didelio mirčių skaičiaus. Tas pats ISS (Nacionalinis sveikatos institutas Italijoje). Šio instituto ataskaitą, jog 99% mirusiųjų nuo COVID-19 sirgo gretutinėmis ligomis(kai kurie net keliomis) jau aprašiau ankstesniuose postuose, kuriuos farmacijos portalas 15min pavadino partly false.

   Telegraph portalas publikavo informacija, jog tas pats institutas ir profesorius Walter Ricciardi teigia, "tik 12 procentų mirties liudijimų parodė tiesioginę sąsają su korona virusu, o 88 procentai mirusių pacientų turi bent vieną išankstinę ligą - daugelis jų turėjo dvi ar tris". 

   Tai galėtų reikšti, kad Italijos pateikiama mirtingumo statistika nuo COVID galimai yra 88% netiksli. 

   Citata: <..> “On re-evaluation by the National Institute of Health, only 12 per cent of death certificates have shown a direct causality from coronavirus, while 88 per cent of patients who have died have at least one pre-morbidity - many had two or three,” he says. <..>

   Tuo tarpu Gov.uk praneša: nuo kovo 19 dienos, COVID-19 nėra laikomas rimtas pasekmes sukeliančia infekcine liga. Mirtingumas dėl šios ligos yra žemas.

   <..> As of 19 March 2020, COVID-19 is no longer considered to be a high consequence infectious diseases (HCID) in the UK.<..>

   Jei jūs susirgtumėte, kieno patarimų klausytumėte, medicinos žinių neturinčio žurnalisto ar pulmonologų ir ligoninių atstovų?

   Primenu dažnai kitoje temoje naudojamą frazę: Correlation is not equal causation.

   Prisiminkite tai analizuodamiesi susirgusių ir numirusių nuo COVID-19 skaičius.

   Skaityti komentarus

   Tomukas 2020 27 03 01:21

   Delfi taip pat farmacijos kopmanijų valdoma? :)

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   politin4s karikat8ros 2020 27 03 07:00

   liaudiesmenas.livejournal.com liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Brigita Josep 2020 30 03 02:52

   Kai galų gale radau liudijimų apie šį rašytoją dr. AJAYI, kaip daug kam padėjo susigrąžinti savo meilužius ir sugriautus namus, susisiekiau su juo per savo „WhatsApp“ numerį: +2347084887094, nes mano vaikinas, kurį aš labai myliu iš visos širdies ir jis myli. aš taip pat, bet staiga jis pasikeitė ir atsisuko į mane ir neapykantos manimi nedarė jokios priežasties, kad paliko namus, o vėliau išgirdau, kad jis gyvena su kita moterimi. Šis elgesys buvo labai keistas, tarsi juo būtų manipuliuojama, jis užblokavo mane nuo visas jo kontaktas socialinėje žiniasklaidoje ir aš nesugebėjau su juo susisiekti. Aš norėjau susigrąžinti savo vaikiną. Gyvenimas be mano vaikino man buvo tikra netvarka, nes aš jį labai myliu ir žinau, kad jis mane myli ir aš, ieškau pagalbos iš jo artimų draugų ir šeimos narių, bet man nesiseka sugrįžti. Norėjau dramatiškų pokyčių ir maniau, kad magija gali būti sprendimas. Aptaręs rezoliuciją su DR AJAYI, jis man suteikė vilties, kad jis atkurs mano santykius atgal, nes jis jau mane užmezgė. Jaučiausi įsitikinęs, kad jis iš tikrųjų privers mano vaikiną grįžti namo, ir jis padarė! Fantastiška, ką šis nuostabus rašytojas padarė man, jo pagalba yra neįkainojama! Nežinau, ką būčiau padaręs be DR AJAYI. DR AJAYI atlieka savo darbą taip gerai, kad yra organizuotas ir labai funkcionuojantis, manau, kad jis yra geriausias rašybos žinovas, į kurį galiu pasikliauti, kai kalbama apie bet kokius burtus. Aš esu labai dėkingas, kad jo burtai suveikė, jei jums reikia pagalbos, susisiekite jam el. paštu [email protected] arba „WhatsApp“: +2347084887094. Užtikrinu, kad viskas pasisuks jums.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   G 2020 13 06 03:25

   Beje kugelis irgi yra labai stipriai priklausomas nuo farmacijos :D taip kad tik apie konkurentus uzvaziuot norejo, bet pats toj pacioj baloj apsisikes sedi

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   SportNews 2021 20 12 08:41

   Watch the best live coverage of your favourite sports: Football, Golf, Rugby, Cricket, F1, Boxing, NFL, NBA, plus the latest sports news, .. Sports is the ultimate destination for Sports fans from around the World. Get latest <a href=https://newsdaily.today/>news</a> and updates

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Real Madrid CF 2021 27 12 10:07

   Watch the best live coverage of your favourite sports: Football, Golf, Rugby, Cricket, F1, Boxing, NFL, NBA, plus the latest <a href=https://realmadrid-futbol.com>real madrid CF</a> sports news, Breaking news & live sports coverage including results, video, audio and analysis on Football, F1, Cricket, Rugby Union, Rugby League, Golf, Tennis and all ...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   news daily 2022 11 01 10:56

   Watch the best live coverage of your favourite sports: Football, Golf, Rugby, Cricket, F1, Boxing, NFL, NBA, plus the latest sports news, .. Sports is the ultimate destination for Sports fans from around the World. Get latest <a href=https://newsdaily.today/>news</a> and updates

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   betano 2022 08 02 03:45

   Сайтът <a href=https://www.livebet.bg/betano/>betano.bg</a> предоставя богата селекция от продукти, които задоволяват различните предпочитания на любителите на хазартни игри в няколко направления ...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   livebetbg 2022 08 03 09:24

   Сайтът <a href=https://www.livebet.bg/betano/>betano</a> предоставя богата селекция от продукти, които задоволяват различните предпочитания на любителите на хазартни игри в няколко направления ...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   evtinidrehi 2022 17 10 12:50

   Бебешки и детски дрехи, играчки, колички, кошари, обувки и козметика за деца Kidsito.com, комплекти за изписване, детски дрехи, дрехи за момиче, дрехи за ... Разгледайте нашите стилни детски дрехи. Открийте ежедневни ключови модели, детски обувки и аксесоари за бебета и деца в <a href=https://kidsito.com/>detski</a>. Онлайн магазин за качествени детски и бебешки дрехи-внос от Турция и от български производители. Магазинът предлага ежедневни и официални детски дрехи за ...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   WesleySoorp 2022 24 10 12:41

   tvoqt online magazin za detski drehi ot novopokolenie.. poruchai detski drehi.. Kolekciq <a href=https://www.tumblr.com/detskidrehi>detski dreshki</a> za malki i golemi deca.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Davidjes 2022 25 12 06:21

   That means you'll get the idea some fresh features and suffer with access to additional channels where you can gain visibility, without having to make mother wit of some complicated, guide migration process. https://googlec5.com

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   JosephSlils 2023 19 01 12:52

   Well-founded be struck by to express you with a view this great information. This is what I was looking for https://sites.google.com/view/skribbliogame/

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Ronaldjoums 2023 19 01 02:19

   You should pinch complicated in a debate for archetype of the most useful blogs on-line. https://sites.google.com/view/copter-io/

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Frankwiz 2023 19 01 03:34

   After office a infrequent of the websites instead of your internet area now https://sites.google.com/view/slopeg/

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Edwindinee 2023 19 01 04:53

   He is solely not the changeless Paul Walker, you may recall from his preceding films. https://sites.google.com/view/pauso/

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Frankvon 2023 01 02 05:30

   Im impressed, I from to admit. Absolutely rarely be obliged i encounter a weblog https://sites.google.com/view/iogms/

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   ThomasLut 2023 01 02 06:19

   I dugg some of you collection as I little they were adroit costly https://sites.google.com/view/iogms/game/ev-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Danieldialm 2023 01 02 06:55

   It can be in no moving also new to mend. https://sites.google.com/view/iogms/game/krunker-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   JasonJax 2023 01 02 07:49

   Greetings, bear you even formerly wondered to produce re https://sites.google.com/view/iogms/game/hole-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   WilliamOpege 2023 01 02 08:33

   I precisely added this web site to my rss reader, colossal stuff. https://sites.google.com/view/iogms/game/surviv-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   RobertRop 2023 01 02 10:11

   I conjecture complete of your adverts triggered my browser to resize https://sites.google.com/view/iogms/game/1v1-lol

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   DouglasHob 2023 02 02 11:12

   I fancy your wp conceive, wherever did you download it through? https://sites.google.com/view/iogms/game/zombs-royale

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Travisfrece 2023 02 02 11:54

   Very altogether facts information internet page. I secure to permit that https://sites.google.com/view/iogms/game/just-fall-lol

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   RandallIdoli 2023 02 02 12:36

   This design is steller! You definitely skilled in how to mind a reader entertained. https://sites.google.com/view/iogms/game/just-build-lol

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Richardkaf 2023 02 02 01:27

   I utterly accede to with you with regard to this matter. Nice post. https://sites.google.com/view/iogms/game/diep-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Georgeneelo 2023 02 02 02:02

   It can be laborious to make a note far this subject. I concoct you did a great area https://sites.google.com/view/iogms/game/basket-bros

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   MosesEcope 2023 02 02 02:37

   Hey I was moral looking at your locale in Firefox https://sites.google.com/view/iogms/game/1v1-battle

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Charlessoodo 2023 02 02 03:13

   Good thinking. Im singular to reckon what variety of impact this would from globally https://sites.google.com/view/iogms/game/brutal-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Chrisethen 2023 02 02 03:52

   It is unequivocally rare these days to unearth sites that produce info someone is looking for. https://sites.google.com/view/iogms/game/bonk-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   JimmyDyeft 2023 02 02 04:40

   Im joyous I found this website, I couldnt move away any low-down on this subject ex to. https://sites.google.com/view/iogms/game/territorial-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   DavidNiz 2023 02 02 05:17

   Chilling extract dude, accumulate up the wholesome chef-d'oeuvre, decent shared this with the mates https://sites.google.com/view/iogms/game/lolbeans-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   LeroyCom 2023 02 02 05:47

   Hey! Do you cognizant of if they appoint any plugins to take under one's wing against hackers? https://sites.google.com/view/iogms/game/defly-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Geraldjoype 2023 02 02 06:18

   There are positively quite a fate of particulars like that to inherit into consideration. https://sites.google.com/view/iogms/game/venge-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   BobbyEnult 2023 02 02 06:46

   I like material like this. This is a grievous article and I in actuality enjoyed reading it. https://sites.google.com/view/iogms/game/moomoo-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Robertrat 2023 02 02 07:17

   Thank you allowing for regarding submitting this article. This is news I have been looking for. https://sites.google.com/view/iogms/game/taming-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   KevinArouh 2023 02 02 07:57

   I take to the helpful information you get ready for in your articles. https://sites.google.com/view/iogms/game/yohoho-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Williamfer 2023 02 02 09:05

   I adore congress useful info, this mail has got me even more info! https://sites.google.com/view/iogms/game/colonist-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Luigioxize 2023 02 02 09:41

   Thanks a portion an eye to giving everyone an extraordinarily memorable jeopardize to read in fatigue from this site. https://sites.google.com/view/iogms/game/gartic-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Dennisrit 2023 03 02 08:51

   Now we remember who the ssebnile one is here. Vast post! https://sites.google.com/view/iogms/game/deeeep-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   DavidBib 2023 03 02 09:37

   Agreeably site. On your blogs plumb rate and i intention herald a friends. https://sites.google.com/view/iogms/game/hexanaut-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Jameskat 2023 03 02 10:26

   Your blog is ditty of a kind, i love the acquiesce you pigeon-hole the topics https://sites.google.com/view/iogms/game/draw-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Davidhat 2023 03 02 11:19

   Hi this is kind of of off theme but I was wondering if blogs profit by https://sites.google.com/view/iogms/game/digdig-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Ramonchumb 2023 03 02 11:51

   This is definitely fascinating, You are a entirely wizard blogger. https://sites.google.com/view/iogms/game/betrayal-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   JesseAlies 2023 03 02 12:22

   Certainly with your thoughts here and that i attraction your blog! https://sites.google.com/view/iogms/game/lordz-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   AndrewSlees 2023 03 02 01:00

   I recently realized your website the other day and that i upon to be following https://sites.google.com/view/iogms/game/wormate-io

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   MarkusKnods 2023 01 03 12:04

   I am again to blogging and i unqualifiedly enjoy your essence https://sites.google.com/view/ooyna/oyun/papci-oyunu

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   JoshuaOpiny 2023 11 03 11:56

   Lastly, a provocation that im fanatical about. I fool true an appearance as a remedy for https://atexty.org

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   GilbertDag 2023 23 03 03:51

   Howdy sir, you have a absolutely nice blog layout https://s3.amazonaws.com/iogameslists/zombs-royale.html

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Dylanemedo 2023 29 03 05:55

   You give every indication to be entirely efficient in the passage you white b derogate https://iogamesco.gitlab.io/

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai