°C
   2024 05 28 Antradienis

   „Bella Accessories“ papuošalų kūrėja Laura: „Drugeliai turi kažką tokio magiško, ką norisi atkartoti savo papuošaluose“

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Autorius: Laura Rimgailė
   2018-11-24 20:00:00

   Vieną tamsų ir nykų lapkričio mėnesį į jos namus atskrido drugelis. Įvairiaspalviais sparnais plevėsuodamas jis nutūpė kambaryje ir tai buvo tarsi ženklas, jog metas pradėti kurti. Taip Laurai Urbienei gimė mintis pradėti kurti „Bella Accessories“ papuošalus, kuriose vyrauja drugelių motyvai, šviesios, pozityvios spalvos.

   Kiekvienas Lauros pagamintas drugelis – unikalus, jauna moteris sako, jog ji kuria mintimis, ir tik po to – rankomis. „Nėra tokio pačio drugelio, visi mano drugeliai skirtingi, aš negaliu atkartoti, aš kiekvieną kartą sukuriu vis kažką naujo“, - sako Laura.

   Darbas su papuošalais reikalauja ne tik daug atsidavimo, bet ir kruopštumo 

   Ne viena moteris bent kartą gyvenime yra pabandžiusi pasigaminti papuošalą ir tikrai ne visoms joms pavyko. Papuošalų gamyba – tai daug pastangų reikalaujantis darbas, kurį gal ir galima būtų išmokti, tačiau jam reikia didelio atsidavimo bei kruopštumo. Jei žmogus neturi kruopštumo  - pagrindinės savybės, kuri yra būtina šiam darbui, tai vargu, ar jį aplankys sėkmė. Klientas kaip mat pastebės visus papuošalo trūkumus, nekruopštų darbą.

   „Esu labai reikli sau, nuolat kimbu prie savęs, pastebiu net ir pačias menkiausias detales, netikslumus savo papuošaluose“, - sako Laura, pridurdama, jog labai dažnai toks priekabumas sau trukdo jai eiti į priekį.

   Kūrybos podiumas Kaune ir didelės svajonės

   „Pamenu, šią vasarą teko dalyvauti Kaune surengtame Kūrybos podiume. Pristačiau savo kolekciją, kuriose buvo gėlėmis piešti džinsiniai švarkeliai, mano rankomis sukurti drugeliai, įvairūs kiti papuošalai. Renginys praėjo gerai, įgavau patirties. Svajoju, jog vieną dieną mano sukurti drugeliai puikuosis „Vogue“ žurnale. Žinau, kad norint, jog tai išsipildytų, reikia labai daug darbo, pastangų bei laiko.

   Apie „Bella Accessories“ papuošalus: „Sagė į plaukus atkeliavo su maža dovanėle“ 

   Atsivertus socialinį tinklą „Bella Accessorie“ ir paskaičius atsiliepimus apie Lauros gaminamus papuošalus, net nekyla abejonių, jog jie išties yra labai kokybiški ir verti dėmesio gaminiai.

   Štai viena mergina sako, jog Laura jau turėtų būti pripažinta autentiška juvelyre, mat jos gaminiai yra nežemiškai gražūs. Netrūksta Laura ir žinučių bei padėkų, štai neseniai į jos mobilų telefoną atėjo žinutę, kurioje moteris, gavusi „Bella Accessories“ papuošalą rašė: „Net trūksta žodžių išreikšti visoms nuostabioms emocijoms“.

   „Man patinka džiuginti žmones, tikiu, kad dalindamasi gėriu jo sulauksi atgal dvigubai“, - baigdama pokalbį priduria Laura.

   Ir išties, nenustebkite, jei užsisakę Lauros papuošalą gausite ne tik itin kokybišką, vienetinį rankų darbo gaminį, bet dar ir mažą staigmeną – dovanėlę.

   Dalinkimės ir džiuginkime vieni kitus. Artėja gražiausios metų šventės, tad neskubėkime į prekybos centrus, nepirkime kiniškų niekučių, geriau padovanokime tai, kas yra sukurta žmogaus rankomis, įdedant daug meilės ir širdies.

   Skaityti komentarus

   kEMlzpAX 2021 28 12 02:40

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai