°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   7 vyriškos paslaptys, kurių nežino dauguma moterų

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2020-01-11 21:00:00

   Daugeliu atvejų vyrai yra mokomi slėpti neigiamus jausmus giliai viduje ir apsimesti, kad viskas gerai, net jei taip nėra.

   Kuo geriau suprasite tam tikrų vyro žodžių ir veiksmų priežastis, tuo lengviau bus su juo suartėti. Vyrai taip pat kaip ir moterys yra jautrūs, ne visuomet pasitikintys savimi, abejojantys, ar iš tiesų yra patrauklūs jiems patinkančiai damai. Paskaitykite, ko greičiausiai iki šiol apie juos nežinojote. 

   1. Jie taip pat bijo, kad bus palikti ar atstumti.

   Kai vyras atstumia moterį, ši skaudžiai išgyvena, ima abejoti savo grožiu, protu, praranda pasitikėjimą savimi. Tačiau būtų kvaila manyti, kad vyrai santykiuose nesusiduria su panašiomis problemomis, kad jie niekuomet nekenčia. Vyrams taip pat tenka ir nusivilti, ir patirti atstūmimą. Juk dažnai iš jų laukiama, kad rodys iniciatyvą, bus lyderiai ir pirmi moteriai rodys dėmesį, prisipažins jausmuose. Deja, ne visuomet pavyksta sulaukti tokio pat atsako ir vyrai tai jautriai išgyvena, o naujuose santykiuose gali bijoti, kad bus palikti, atstumti.

   2. Jiems mato, kad moterims atleidžiama daugiau, nei vyrams.

   Paprastai šiuolaikinė visuomenė į vyrus žiūri daug griežčiau, nei į moteris. Nuo ankstyvos vaikystės jiems sakoma, kad berniukai jokiu būdu negali prieš mergaitę ar moterį net balso pakelti! Iš jų laukiama, kad visada turėtų atlikti idealaus džentelmeno vaidmenį. Žinoma, puiku, kai vyras visada elgiasi mandagiai ir pagarbiai. Tačiau nepamirškite, kad tai toli gražu nėra taip lengva, kaip atrodo iš šalies - ypač turint omenyje tai, kad šiuolaikinė visuomenė dažnai yra pasirengusi atleisti moterims už tai, dėl ko vyrus greitai pasmerkia. 

   3. Jiems taip pat nelengva pakviesti į pasimatymą moterį, kuri patinka, kaip ir moterims eiti susitikti su tuo, kuris joms patrauklus.

   Taip, žinoma, moterys dažniausiai laukia, kol kas nors pakvies į pasimatymą, ir tai ypač tinka kalbant apie drovias ir tylias merginas. Tačiau tai nereiškia, kad vyrams yra daug lengviau. Kai vyras sulaukia neigiamo jam patikusios moters atsakymo, jam gali būti labai sunku ryžtis bandyti dar kartą.

   4. Tikimasi, kad jie visuomet susidoros su savo problemomis.

   Šiuolaikinė kultūra (ir, tiesą sakant, ne tik šiuolaikinė) dažniausiai vaizduoja vyrus kaip stipresnės lyties atstovus. Žinoma, taip yra iš tikrųjų fizine prasme - galų gale mes nesiginčysime su biologiniais veiksniais ir kūno struktūros skirtumais. Bet dėl emocijų ... Daugeliu atvejų vyrai yra mokomi slėpti neigiamus jausmus giliai viduje ir apsimesti, kad viskas gerai, net jei taip nėra ... Ir tai gali turėti labai pražūtingą poveikį jų sveikatai - tiek psichinei, tiek fizinei.

   5. Jie toli gražu nėra tokie įgudę bendrauti kaip moterys.

   Paprastai moterys yra empatiškesnės. Ir tai tiesiogiai susiję su tuo, kas buvo rašyta ankstesniame punkte. Vyrai sunkiau geba suvokti aplinkinių jausmus, todėl bendrauti jiems gerokai sunkiau. Tai tinka kalbant apie santykius, nes darbo ir verslo pokalbiuose vyrai nardo kaip rykliai vandenyje.

   6. Jie ne visuomet supranta, ko iš jų nori moterys.

   Taip, taip, dažnai vyrai neturi nė menkiausio supratimo apie moterų norus. Ir kodėl tai jus stebina? Pradėjote skaityti šį straipsnį norėdamos išmokti suprasti vyrus, ar ne? Na ... vyrai yra lygiai tokioje pačioje padėtyje. Jie taip pat nesupranta moterų. O iš jų tikėtis telepatinių sugebėjimų būtų nesąžininga - didžioji dalis žmonių jų neturi. Todėl verta aiškiai apsakyti, ko tikitės ir laukiate iš partnerio.

   7. Jiems nepatinka, kad moterys visada tikisi iš jų lyderystės.

   Paprastai tikimės, kad vyrai visada užims lyderio poziciją romantiškuose santykiuose. Tačiau problema ta, kad ne visi žmonės sugeba būti lyderiais. Kai mes juos skatiname užimti vaidmenį, kuris nėra priimtinas, patikėkit, jie jaučiasi labai nejaukiai. Verta bendraujant pasistengti suprasti, ar jūsų pasirinktas partneris yra lyderis, o gal jis labiau nori, kad jūs vadovautumėte santykiams. 

   Skaityti komentarus