°C
   2023 09 25 Pirmadienis

   Išgyvenimo taisyklės sunkiais laikais

   Nuotrauka: Pexels.com nuotr.

   2023-07-28 13:00:00

   Kokių principų turėtume laikytis, kad, nepaisydami informacinio triukšmo ir isterijos, galėtume jais remdamiesi ramiai gyventi ir dirbti?

   Jūsų poreikiai nėra tokie dideli, kaip manote

   Visą gyvenimą pasiduodame iliuzijai, kad kuo daugiau, tuo geriau: ir kad ir ką darytume, to nepakanka. Tai puikus garantuoto nusivylimo receptas. Geriau paklauskite savęs: ką iš to, ką jau turite, kas iš tiesų praskaidrina jūsų gyvenimą, o be ko galite apsieiti?

   Emocijos yra užkrečiamos, todėl verta tikrinti savo jausmus

   Pagalvokite apie geriausią viršininką, kurį kada nors gyvenime turėjote. Kaip jautėtės šalia jo ar jos? Pasistenkite, kad jūsų kolegos jaustųsi taip pat šalia jūsų.

   Kai abejojate, paklauskite savęs: "Kaip elgčiausi, jei elgčiausi geriausiai kaip galiu?"

   Mes visi instinktyviai numanome, kaip teisingai pasielgti, net jei kyla pagunda pasukti lengviausiu keliu. O jei negalite įsivaizduoti, kaip sunkią akimirką pasielgtų jūsų idealusis "aš", pabandykite įsivaizduoti, kaip reaguotų kas nors, kuo iš tikrųjų žavitės.

   Darykite tai, ką mėgstate daryti, - galbūt uždirbsite pinigų, o gal ir ne, bet bent jau būsite laimingi dėl to, ką padarėte

   Nemanykite, kad klausydami širdies būtinai rasite žemiškų lobių. Tačiau laimingą gyvenimą - taip. O jei pinigų prie šios laimės neatsiranda ir niekaip neišsiverčiate, visada galite pereiti prie atsarginio plano.

   Tikrinkite visus, ypač save

   Kai esate visiškai tikri, kad esate teisūs, paklauskite savęs: "Ar aš ko nors nepraleidžiu?". Jei visada būtume iki smulkmenų suplanavę savo užduotis, koks būtų mūsų gyvenimas!

   Priimkite save tokį, koks iš tikrųjų esate, bet nenustokite stengtis mokytis ir tobulėti

   Čia svarbios abi pusės: jei priimsime save nekritiškai, per daug atsipalaiduosime, tačiau nuolat save stumti pirmyn ir nenorėti priimti savęs tokio, koks esate, labiau primena mazochizmą. Būtina sujungti abu kraštutinumus į gyvenimą patvirtinantį paradoksą. Meilė sau - tai priešnuodis baimei ir saugos pagalvė neišvengiamiems kritimams.

   Prasmė nėra randama, ji kuriama, lėtai, žingsnis po žingsnio

   Prasmė randama, kai jūsų unikalūs talentai ir aistra randa išraišką tarnaudami kažkam didesniam nei jūs patys. Savęs realizavimo paieškos trunka visą gyvenimą ir kasdien atgimsta iš naujo.

   Negalite pakeisti to, ko nenorite pastebėti, o tai, ko nenorite pastebėti, neišsisklaidys savaime

   Mūsų gebėjimas apgaudinėti save yra neišsemiamas. Yra daugybė būdų, kaip nuslopinti skausmą: pasiteisinti ir racionaliai paaiškinti, sumažinti problemą iki nulio, ją neigti, užgniaužti. Tačiau tikrasis priešnuodis yra sąžiningai, negailint savęs, atidžiau pažvelgti į save ir pareikalauti iš savęs atsakymų - vardan žmogaus, kuriuo siekiate būti.

   Kai abejojate, prisiimkite atsakomybę už save

   Taip elgiasi suaugusieji. Laikui bėgant už tai bus atlyginta.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   scholding 2023 19 09 03:48

   Быстромонтируемые строения - это прогрессивные здания, которые различаются большой скоростью установки и мобильностью. Они представляют собой строения, состоящие из эскизно выделанных элементов или же компонентов, которые могут быть быстро смонтированы на районе стройки. <a href=https://bystrovozvodimye-zdanija.ru/>Быстровозводимые здания из сэндвич панелей</a> обладают гибкостью и адаптируемостью, что дозволяет легко изменять и модифицировать их в соответствии с пожеланиями покупателя. Это экономически результативное и экологически стойкое решение, которое в крайние лета заполучило маштабное распространение.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai