°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Benas Lyris: Apie svarbius dalykus

   Nuotrauka: A. Politov nuotr.

   Autorius: B. Lyrio Facebook įrašas
   2020-10-17 11:00:00

   1. Su metais pradedu suprasti, kad esu turtingas ne todėl, kad turiu daug pinigų, tačiau kad turiu draugų, kurių nereikia nusipirkti. Neperku ir laimės, nes laimė yra pats buvimas.

   2. Suprantu, kad tikrus draugus sujungia ne tiek žodžiai, kiek nuostabi tyla, ir kad draugystė pasiekia pilnatvę būtent tada, kai gebame suprasti be žodžių.

   3. Nekuriu problemų ir jų neieškau - kiekviena diena atneša savus iššūkius ir problemas. Mokausi gyventi su viskuo.

   4. Nekontroliuoju kitų žmonių gyvenimo - leidžiu jiems eiti savo kelią, mokausi būti švelnus sau ir kitiems.

   5. Suprantu, kad Dievas - ne registratorius ir ne prokuroras, bet mano Mylimasis. Stengiuosi viską daryti ne iš baimės, bet iš Meilės Jam.

   6. Žmogus toks jau asmuo, kuris, kai turi sveikatos - jam reikia visko, kai jos neturi - nereikia nieko. Mokausi dėkoti už tai, kad jos turiu, ir nieko nereikalauti.

   7. Tikiu, kad tų, kurie mane myli, ir tų, kuriuos aš myliu, nepalaidoju. Jeigu apie juos mąstau, kalbu, galvoju - jie gyvena su manimi ir manyje.

   8. Mokausi neteisti žmonių, nes nepažįstu jų gyvenimo žaizdų. Nenorėčiau, kad teistų mane, nes niekas nebuvo apsiavęs mano Gyvenimo batų.

   9. Einu su visais geros valios žmonėmis, nes su jais galima nueiti toli; neinu su priešiškais, nes nenoriu naikinti savęs.

   10. Nekaltinu, neprieštarauju, nesipriešinu, stengiuosi gyventi taikoje ir priimti dalykus, kurie ne mano valioje.

   Skaityti komentarus