°C
   2021 08 03 Antradienis

   Geriausia motyvacinė frazė

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2021-05-12 19:00:00

   JAV verslininkas ir knygų autorius Gary Vaynerchuk pasidalijo fraze, kurią turėtumėte sau kartoti kiekvieną rytą, kad prisimintumėte, kas gyvenime yra svarbiausia. Paskaitykite, ką jis pasakoja: 

   Geriausiai motyvuojančią frazę sudaro tik trys žodžiai: „Tu nesi amžinas“.

   Aš nesistengiu jūsų gąsdinti, aš tiesiog kalbu apie esmę. Mes turime tik vieną gyvenimą, kad būtume laimingi. Kitos galimybės nebus. Užuot sėdėję ramiai ir skųsdamiesi, kad darote tai, ko nekenčiate, tiesiog pereikite nuo skundų prie veiksmų.

   Pasaulyje yra labai daug žmonių, kurie yra užsiėmę kitų laime, nors būtų daug geriau, jei jie užsiimtų savimi. Žinote, kodėl man malonu džiuginti kitus žmones ir motyvuoti juos sėkmei? Nes aš pats jau esu laimingas! Tai gali skambėti savanaudiškai, tačiau pirmas žingsnis - padaryti save laimingą, tuomet bus galima pagalvoti ir apie kitų laimę.

   Prašau jūsų nuoširdžiai paklausti savęs, ar tai, ką darote dabar, leidžia jaustis sėkmingu? Ne tik darbe, bet ir kasdienybėje. Laimingas žmogus supranta, kad daug svarbiau ne tai, kiek jis uždirba, bet kaip jis tai daro.

   Kai buvau 20-ies metų, daug laiko praleidau apsuptas vyresnių nei 90 metų žmonių. Nesvarbu, kur ir kada juos sutikau - keliaudamas ar dirbdamas - prašiau jų papasakoti apie savo gyvenimą. Visi jie pradėdavo žodžiais „Gaila, kad ...“ Kai kurie apgailestavo, kad savo laiku nedirbo sunkiau. Kiti apgailestavo, kad mažai laiko praleido su artimaisiais. Dar kiti - kad darė ne tai, ko iš tikrųjų norėjo, bet pakluso tėvų valiai...

   Bendraudamas su šiais senais žmonėmis aš išmokau to, ką galima išreikšti viena fraze: Nėra geresnio laiko imtis veiksmų nei dabar.

   Visai nesvarbu, kiek jums metų: 20,30, 40, 50, 60 ar daugiau, vis tiek turite pakankamai laiko tapti laimingu žmogumi. Viskas įmanoma, jei labai norite. Svarbu susitelkti ties tuo, ko iš tikrųjų norite.

   Kada nors mes visi mirsime. Nepriklausomai nuo to, kiek jums metų, turite išnaudoti laiką, kurį turite, kad taptumėte laimingu žmogumi. Jūs galite susikurti tokį gyvenimą, kokį norėtume turėti.

   Pastebėjau, kad žmonės dažnai praleidžia galimybes. Jie mano, kad gali bet kada jomis pasinaudoti. Daugelis gyvena taip, tarsi turėtų neribotas laiko atsargas. Bet visi žinome, kad taip nėra.

   Kiekvieną rytą frazė „Tu nesi amžinas“ turėtų pakelti jus iš lovos ir skatinti daryti tai, ką norite. Jūs turite tik vieną gyvenimą, vieną galimybę. Niekas neužnuodija žmogaus gyvenimo, kaip tik apgailestavimai. Taigi nustokite teisintis prieš save ir pradėkite savo kelionę į laimę.

   Skaityti komentarus