°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   Jūs net neįtariate, kas iš tiesų yra seksualu!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2020-01-12 21:00:00

   Manote, kad tikras seksualumas atsiskleidžia per kūnišką ryšį? Klystate! Apnuoginti kūną nėra taip intymu kaip apnuoginti savo sielą.

   Atviras pokalbis – pati seksualiausia patirtis. Tai nėra kasdienis dalykas, bet kažkas tikrai nuostabaus. Daugelis pokalbių yra paviršutiniški, juose daugiausiai keičiamasi informacija, faktais ir mažai kalbama apie tikrą save. Tikrai jaudinantys pokalbiai yra daug gilesni.

   Tai ne ping-pong žaidimas žodžiais, o daug daugiau. Kabama ne tik žodžiais - bendrauja ir susiliečia dviejų žmonių sielos.

   Atviro pokalbio metu niekas nieko neslepia.

   Toks bendravimas reikalauja viso mūsų dėmesio - kai kitą girdime, o mintyse nekuriame atsakymo į tai, ką jis kalba. Tokiu metu abu žmonės pašalina savo vidinius saugiklius ir yra visiškai atviri. Sienos, kurios kitais atvejais apsaugo mus nuo žiauraus gyvenimo, yra visiškai sugriaunamos. Nereikia atsitverti ir saugotis, nes mus priima tokius, kokie esame, kaip ir mes priimame kitą tikrą ir pažeidžiamą...

   Viskas, ką išmokome saugodami save nuo priešiškos aplinkos, nuoširdaus pokalbio metu tampa nereikalinga.

   Abu tokio pokalbio dalyviai turi būti kuo švelnesni vienas kitam. Pašnekovai vienas prieš kitą yra visiškai nuogi. Ne kūnu, o sielą - ir tai daug daug stipriau! Elkitės vienas su kitu atsargiai - tarsi priešais jus būtų neįkainojama porcelianinė lėlė.

   Atviro pokalbio metu galima būti savimi ir tai nuostabu!

   Mes įpratę prieš kitus žmones užsidėti kaukes, kurios leidžia nuslėpti, kas mes iš tikrųjų. Ir tik abipusiai atviro pokalbio metu galima būti tikraisiais savimi.

   Beje, nutinka ir tai, kad jei vienas pokalbio dalyvis ryžtasi atsisakyti kaukių ir pilnai apsinuogina, nukrenta ir kito apsauginiai šarvai. Retas žmogus atsilaiko gavęs tokią tikro nuoširdumo dovaną!

   Žinoma, atviriems pokalbiams ne visuomet būtini gyvi susitikimai. Taip galite bendrauti ir telefonu ar net teksto žinutėmis. Tačiau tokiu atveju trūksta vieno dalyko ...

   Tai šventas ir brangus ryšys tarp dviejų sielų.

   Gyvo susitikimo metu pokalbyje dalyvauja visi jūsų pojūčiai. Jūs jaučiate, kaip kvepia kambarys, matote išraišką kito žmogaus veide, girdite jo žodžius, žinote, kokį staltiesės audinį jaučiate, mėgaujatės maisto skoniu... Ir būtent visų tų jausmų visuma daro jūsų pokalbį tokį įsimintiną ir tokį seksualų.

   Atviras pokalbis - retas ir stebuklingas reiškinys.

   Tikri, gilūs pokalbiai tokie pat reti, kaip ir tikra, visą gyvenimą trunkanti meilė. 

   Jūs apnuoginate savo sielą, tą patį daro ir kitas žmogus. Jūs esate tikras - toks, koks esate iš tiesų - be kaukių, apgaulės, nutylėjimų. Toks bendravimas pasiekia gylį, apie kurį daugelis gali tik pasvajoti. Patyrus tokį ryšį ir atsivėrimą gali pasikeisti visas gyvenimas, o žmogus, su kuriuo tai patiriate, tampa pačiu brangiausiu visam gyvenimui,

   Skaityti komentarus

   Pilo Sopio 2020 15 01 03:47

   Tačiau galimas ir pilnai įmanomas variantas kai tas, kuris apsinuogina, tipo, yra labai nuoširdus, tiesiog apsimeta. Kaip atspėti ir kaip elgtis tokiais atvejais? 1 var. Visiškai pasitikėti ir „nusimesti šarvus“, kaip minėjo autorius. 2 var. Nepasitikėti niekuo ir „neapsinuoginti“. 3 var. Pasitikėk, bet pasitikrink. T.y. būti linkusiu tikėti, tačiau turėti sveiko skepsio, žinant kokių variantų būna. Kokiu variantu galima mažiausiai nukentėti dėl nepasiteisinusių lūkesčių? Manau, nesunkiai atspėsite :)

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai