°C
   2019 08 25 Sekmadienis

   Kai gyvenimas atrodo neteisingas, tiesiog kai ką sau priminkite

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-04-23 21:00:00

   Žinoma, kartais mūsų gyvenimas tampa nuolatine kova, tačiau net ir sunkiausiomis akimirkomis turėtume neprarasti vilties, kad viskas susitvarkys. Juk po juodo ruožo seka baltas - turime jam pasirengti.

   Ir jei šiuo metu jaučiatės nugalėtas, atstumtas, žlugęs ar tiesiog nevykėlis, žinokite, tai netruks amžinai.

   Atminkite - gyvenimas nėra pasivaikščiojimas parke, jame bus dienų, savaičių, o kartais ir mėnesių, kai jausitės visiškai pasimetęs, nežinosite, kur toliau judėti.

   Tačiau supraskite, niekas jums nežadėjo, kad visas gyvenimas bus vien džiaugsmingas. Jei jums niekuomet nebūtų blogai, nesugebėtumėt kaip dera įvertinti to gero, kurį dovanoja Visata.

   Jūs dar ne kartą patirsite nesėkmes ir ne kartą krisite, tačiau tai - gyvenimo dalis. Kartais jums atrodys, kad nėra į ką atsiremti, o kartais iš tiesų liksite visai vieni. Tačiau jei deramai pasinaudosite jumyse esančia jėga, sugebėsite įveikti visus likimo siunčiamus išbandymus.

   Dar ne kartą susidursite su išdavyste, jūsų širdis bus sudaužyta, tačiau nėra nieko amžino po šia Saule ir Mėnuliu.

   Blogi dalykai kartais vyksta net su tais, kurie jų visai nėra nusipelnę. Todėl nereikia būti žiauriam su savimi. Po kurio laiko vėl pakirsite į viršūnę ir jausitės šio pasaulio valdovu.

   Ir kai atsigręšite atgal, norėdami įvertinti nueitą kelią, pajusite pasididžiavimą tuo, kad nežiūrint į visus sunkumus, kliūtis, išbandymus, jūs sugebėjote save išsaugoti, likote ištikimas sau ir savo vertybėms. Tuo metu suprasite, kad juodi gyvenimo ruožai - tai ne visas gyvenimas, o tik jo dalis.

   Nustokite lyginti savo ir kitų žmonių gyvenimus. Kiekvienas turi savų problemų. Tai, kad kiti neparodo savo skausmo, dar nereiškia, kad jo nepatiria. Net ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis reikia rasti savyje jėgų ir dėkoti už visą tai, ką gero turite savo gyvenime..

   Tuo labiau, kad greitai viskas keisis į gerą. Rodykite iniciatyvą ir pasieksite savo tikslus greičiau, nei tikėjotės.

   „Padėdama kitiems ar padėjau pati sau. Veikiau, nors jaučiausi sulaužyta, ir tik dėl savo aktyvumo vėl grįžau į gyvenimą. Tai kaip tik ta jėga ir ryžtas, kuriuos įgyjame, kai pasiekiame dugną ir suprantame, kad galime mirti tiesiog dabar – norim tos mirties, tačiau suvokiame, kad net ir mirtis neatneš trokštamos ramybės, – Kristina Engela.

   Kai jums atrodo, kad viskas verčiasi aukštyn kojomis, atminkite - pokyčiai prasideda viduje. Kiekviena patiriama situacija ar įvykis – tai pamoka, kurią reikia išmokti.

   Už kiekvienų atvertų durų mūsų laukia kitos durys. Jums reikia patiems tapti tuo pokyčiu, kurio laukiate iš gyvenimo. Blogos mintys neatneš nieko gero nei jums, nei kažkam kitam.

   Jei jūsų gyvenimas pavirto į nevaldomą chaosą, jei jums atrodo, kad vos laikotės sukaupę paskutines jėgas, vis tiek nepasiduokite. Pakelkite galvą ir, tarsi nieko nebūtų nutikę, pradėkite kurti ateities planus.

   Nugalėkite tą negatyvią inerciją, kuri jus baigia įtraukti ir pradėkite kurti gyvenimą, apie kurį visada svajojote. Jei pasiekėte dugną, vadinasi nėra kito kelio - tik atsispirti ir kilti aukštyn. Visada tai prisiminkite, o ypatingai – pačiu tamsiausiu savo gyvenimo laiku.

   Neužmirškite sau priminti, koks nuostabus ir stiprus žmogus esate. Jūs atėjote į šį pasaulį daryti kažką iš tiesų svarbaus ir vertingo. Ir tai, kas su jumis dabar vyksta, – tai tik laiptelis link kažko didingo.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus