°C
      2024 04 26 Penktadienis

      Kaip į gyvenimą pritraukti pozityvius įvykius?

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      2019-01-28 21:00:00

      Kiekvienas žmogus norėtų būti magnetu, pritraukiančiu į savo gyvenimą malonius įvykius. Mes ir esame magnetai, tačiau pritraukiame ne tai, ko norime, o tai, kuo esame prisipildę viduje. Juk magnetas tokiu principu ir veikia!

      Dažniausiai laimės formulių ir dėsnių žmonės ima ieškoti tada, kai jų gyvenimas panašus į nesėkmių virtinę. Moterys ima galvoti apie savo nevykusį magnetizmą, kai vėl ir vėl susiduria su netinkamais vyrais, vyrai ima galvoti, kad kažkas ne taip jų gyvenime, kai vėl ir vėl nesėkmingai bando užsidirbti daugiau pinigų, tačiau eilinis verslo projektas patiria eilinę nesėkmę. Tuomet ir vieni, ir kiti pradeda klausinėti: Kodėl tai vyksta ir ką darau negerai? 

      Išvada akivaizdi: žmonės yra traukiančios būtybės. O norint pritraukti ne tik negatyvą, bet ir tai, ko norisi, reikia žinoti keletą taisyklių:

      1. Įvykius mes pritraukiame ne mintimis, o savo skleidžiama emocine būsena.

      Pavyzdžiui, spinduliuodami džiaugsmą mes pritraukiame žmones, kurie nesąmoningai jį priima kaip perteklinę energiją. Patys nesuprasdami kodėl, žmonės mums šypsosi, dovanoja dovanas. Jiems malonu mums daryti gerą. O štai patirdami bet kokios formos trūkumą (pinigų nebuvimą, vienatvę, ligą) mes nesąmoningai aplinkiniams siunčiame signalą, kad norime pasimaitinti jų energija, o jie tai jaučia ir nenori būti greta.

      2. Atsakas į mūsų emocinę būseną ateina ne akimirksniu, o su vėlinimu.

      Tarp to, kas sugalvota ir realizacijos visuomet būna laukimo tarpas — 40 dienų vėlinimas. Su mumis vyksta tai, ką mes pasėjome (patyrėme jausmą) prieš 40 dienų. Todėl dažnai neregime ryšio tarp priežasties ir pasekmės. Tačiau ryšys yra ir stebėdami jį pamatysite. Svarbu atminti: tai kas pasėta, užaugs. Iš čia seka trečia taisyklė.

      3. Norint išlaikyti teigiamą nusiteikimą ir jį spinduliuoti, būtina perprogramuoti savo praeitį.

      Praeities perkeitimas keičia neuronines jungtis smegenyse ir hormoninį foną organizme.

      Yra daug įvairių praeities perprogramavimo praktikų. Viena iš stipriausių - sisteminės konsteliacijos (išdėstymo) metodas.

      Praeities perprogramavimo tikslas — sukurti potyrius, kuriuose žmogus jaučiasi (ir generuoja pasauliui) mylimas, norimas, laukiamas, stiprus, reikšmingas. Nepertraukiamas tokios būsenos spinduliavimas garantuoja palankių ir teigiamų įvykių pritraukimą į gyvenimą.

      4. Neturi būti norimo įvykio laukimo jausmo.

      Laukimas — taip pat emocinė būsena, reiškianti paslėptą kančią. laukimas reiškia, kad esamu m momentu žmogus yra nelaimingas. Transliuodamas pasauliui laukimą jis sėja kančios sėklas, kurios sudygs po 40 dienų. Sakoma, kad rezultato laukimas naikina patį rezultatą.

      5. Lūkesčių paleidimas ir mėgavimasis esamu momentu yra esminė žmonių-nugalėtojų savybė. 

      Žmogus išsikelia tikslą ir eina link jo ne tam, kad patirtų laimę, o jau jausdamas vidinį džiaugsmą ir veikdamas su juo.

      Lūkesčių paleidimas įmanomas tik tokiu atveju, kai žmogus gyvena ne su būsena „noriu gauti“, o su būsena „noriu duoti“. Duodančiam garantuotas ir gavimas.

      6. Davimas turi būti savalaikis ir tikslingas.

      Negalima duoti to, ko neprašo ir dar bandyti prievarta tai įsiūlyti („aš geriau žinau, ko tau reikia!“) Norintis duoti iš pradžių turi išsiaiškinti, ko kitam reikia ir tik po to gali jam padėti pačiam pasiekti norimą tikslą.

      Pagarba kito keliui, net jei jis tuo metu patiria sunkumus, grįžta pagarba jam pačiam.

      7. Užpildantis savo laiką davimu ir pagalba kitiems nepatiria laukimo jausmo ir kančių. Po 40 dienų tai, kas buvo duota, pradės grįžti ir sustiprins jausmą, kad einama teisingu keliu  — Laimėtojo Keliu. Į gyvenimą vienas po kito pradės prisitraukti malonūs ir norimi įvykiai.

      Skaityti komentarus

      Evgenija 2021 10 05 07:48

      Labai gerai aprasyta, patiko tekstas ir jo mintis❤️

      0
      0
      Atsakyti

      Komentuoti gali tik registruoti vartotojai