°C
   2020 08 11 Antradienis

   Kaip mylėti save?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-06-27 08:00:00

   Mylėkite savo kūną

   Jūsų kūnas yra kompleksiškas, kuris teikia prieglobstį smegenims. Tiesa, kartais šios sunegaluoja ir sako taip, nors protas sako ne. Kūnas yra sąmoningumo okeanas, bendradarbiaujantis su laiku. Visai kaip vandenynų Žemė, taip jūsų kūnas yra pilnas gyvybės, grožio ir stebuklų. Pirmas žingsnis, norint mylėt save – pamilti kūną.

   1.Būkite gražus, pasitikintis ir žemiškas visur, kur einate. Išsitieskite, atverkite krūtinę ir stovėkite iškėlę galvas. Sutelkite dėmesį į savo būtį. Valgykite visavertį maistą ir gerkite daug vandens.

   2.Darykite tai dėl savęs. Judėkite ta linkme, kuri atrodo priimtina jums. Siekite karjeros, kuri yra įdomi, įkvepia ir suteikia prasmę. Įsimylėkite žmogų, vietą, daiktą ar viską iš karto. Pirmiausia, pasirūpinkite savimi, atverkite širdį pasauliui.

   3.Sportuokite. Tai ne tik atrodo gražiai, tai puikus jausmas. Kūnas dirba dėl jūsų visą dieną, rūšiuodamas mintis, kol miegate bei varinėdamas kraują, kai esate pabudę. Mes turime atsidėkoti kūnui – padirbėti dėl jo. Išbandykite jogą, Tai – Či, kikboksą, važinėjimą dviračiu ar sunkumų kilnojimą. Paprasčiausiai atraskite tą sportą, kuris jums tinka labiausiai.

   Mylėkite vidinį balsą

   Galbūt jūs jaučiate vidinio okeano svyravimus ir atpažįstate energiją, esančią jumyse, tačiau jūs vis tiek ieškote būdo išreikšti save. Leiskite vidiniui pasauliui susilieti su išoriniu. Kitas žingsnis, padėsiantis pamilti save – savo vidinės šviesos identifikavimas ir jos skleidimas.

   1.Kurkite visada. Rašykite, pieškite, tapykite, iliustruokite, rašykite tinklaraštį, generuokite idėjas. Pasaulis yra jūsų austrė. Priklauso tik nuo jūsų, ką jūs nuveiksite su perlu, esančiu viduje. Būkite kūrybingi ir pasilinksminkite. Išlaisvinkite prislopintas emocijas ir gaukite įkvėpimo.

   2.Dažnai šokite. Šokite su mylimuoju ar draugais. Šokite miegamajame ar mieste. Nustokite bijoti, ką kiti pagalvos. Niekas nežino, kas jūs esate. Atraskite savo ritmą ir judėkite.

   3.Dainuokite dažniau. Dainuokite duše ar savo gyvūnėliui. Dainuokite iš širdies, tarkite kiekvieną žodį taip lyg jis kažką reikštų. Kalbėkite, kai norite. Rėkite, jei tik tai padės. Atvirai dalinkitės nuomone, tačiau nepamirškite priimti kitų požiūrį.

   Mylėkite savo mintis

   Būkite nuolankūs savo mintims. Kai tik atrasite vidinį balsą ir pajusite vidinį okeaną, prisiminkite jas. Atsimerkite ir išvyskite tiesą:  jūs esate daugiadimencinis organizmas, sudarytas iš atomų. Jūs esate begalinis kaip ir visata. Jūsų mintys nusipelno gyventi be rūpesčių.

   1.Juokitės iš mažų dalykų. Tyra gėlė auganti sode, gali pasirodyti lyg mažas stebuklas. Tačiau jei pažvelgsite iš arčiau, suprasite, kad būtent mažos detalės sukuria šedevrus, o ne stori potepiai. Nepamirškite šypsotis, kai regite gamtos paslaptis, išmėtytas po platųjį pasaulį.

   2.Paleiskite arba būkite sunaikinti. Praeities šešėliai bei ateities vizijos vis bandys jus atitraukti nuo dabarties. Išlikite dabartyje. Tikra meilė, taika ir nesuvaidintas džiaugsmas yra juntami tuomet, kai vidinis žmogaus pasaulis susilieja su visata – kai sąmonė yra visiškai budri. Akupunktūra gali padėti išlaisvinti energiją, kuri trukdo jums būti savimi. Nepamirškite miegoti. Meditacija taip pat gali būti naudinga, nes išvalo galvą nuo nereikalingų minčių.

   3.Pažinokite save ir būkite savimi. Klauskite klausimų. Pažvelkite į viršų, į apačią, aplink tam, kad gautumėte atsakymus. Išanalizuokite save, kas jūs toks. Supraskite, kaip jūs elgiatės tam, kad geriau suvoktumėte visatą bei dvasinį ryšį su ja. Juk jūs taip pat esate visatos salelė.

   Sujunkite kūną, sielą ir protą tam, kad atrastumėte savo potencialą. Niekas negali jūsų sustabdyti. Jūs esate nuostabus. Jūs esate galingas. Jūs esate mylimas. 

   Skaityti komentarus