°C
   2020 06 04 Ketvirtadienis

   Kaip pasiruošti vestuvėms? 3 praktiniai patarimai ruošiantis šventei

   Šaltinis: https://filmmo.lt/

   Nuotrauka: https://filmmo.lt/ nuotr.

   Partnerio turinys
   2019-11-26 18:00:00

   Daugelis būsimų jaunavedžių gražiausiai ir svarbiausiai savo gyvenimo šventei pradeda ruoštis prieš metus ar netgi dvejus. Ir ne tik todėl, kad norisi viską apgalvoti iki smulkmenų ir tobulai suplanuoti, bet ir dėl to, kad dažnai pageidaujama konkrečios šventės vietos, bažnyčios, patinkančio profesionalaus vestuvių fotografo ir operatoriaus bei mėgstamo vedėjo.

   Pasirodo, pasikeitė ir anksčiau paplitęs požiūris, kad daugiausiai dėmesio turi būti skiriama fotografo paieškai, o vestuvių filmavimas ir operatorius lieka antrame plane, jeigu tam bus galimybių. Vis dažniau prioritetu tampa detalės, padedančios sukurti tobulas šventės akimirkas ir tikrus jausmus, kuriuos norėtųsi profesionaliai įamžinti video klipe, jog bet kuriuo metu peržiūrėjus, visos gražiausios emocijos sugrįžtų vos per kelias minutes.

   Nekartokite šių vestuvių planavimo klaidų 

   Viena dažniausiai daromų klaidų – per didelis atstumas tarp ceremonijos ir šventės vietos. Vestuvių dieną laikas prabėga išties greitai, todėl neverta daug laiko sugaišti kelyje. Savo ir svečių patogumui, vestuvių ceremonijai pasirinkite tokią vietą, kuri būtų kuo arčiau vestuvių šventės vietos (arba atvirkščiai – rinkitės vestuvių šventės vietą, kuri būtų netoli ceremonijos vietos). 

   Į ką vertėtų atkreipti dėmesį, planuojant vestuvių fotosesijos bei filmavimo vietą? Jeigu turite galimybę, paieškokite tokių vietų, kuriose skirtųsi aplinka ir kurios būtų kuo įvairesnės. Pavyzdžiui, tai galėtų būti kažkoks įdomus dvaras, turintis nuostabų sodą ar unikalų dvaro fasadą. Didelis privalumas, jei yra galimybė fotografuotis viduje. Taip ir kadrus turėsite unikalius, ir nė minutės nesugaišite keliaujant, ir veltui neiššvaistysite jėgų bei energijos. 

   Iš tiesų, vestuvių planavimas jauniesiems yra sunkus ir atsakingas darbas, kurį dažnai lydi nuovargis bei stresas. Todėl prieš pat šventę, patartina bent kelias naktis gerai išsimiegoti, jokiu būdu nepasilikti svarbių darbų paskutinei minutei, kad išaušus vestuvių rytui, būtumėt pailsėję, žvalūs ir gerai nusiteikę.

   Ką daryti, jei per Jūsų vestuves lyja lietus?

   Kaip ir visose šventėse, vestuvėse gali nutikti pačių netikėčiausių dalykų ir nemalonių siurprizų. Tai ypač didelis iššūkis itin smulkmeniškiems jauniesiems. Todėl visų pirma reikėtų įtikinti save nenusiminti bet kokioje situacijoje, nes tai jūsų didžioji šventė ir jokios smulkmenos negali sugadinti pakilios vestuvių nuotaikos.

   Artėjant vestuvėms, daugelis porų su nerimu stebi orų prognozes ir išskirtinai bijo lietaus šventės metu.

   Nepamirškite, kad joks oras nesugadins šventės, jei būsite gerai nusiteikę. Svarbiausia – gera nuotaika ir šypsena, kad ir kas nutiktų.

   Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvių videografą?

   Prieš pradedant videografo paieškas, turite suprasti, kad vestuvių filmo kūrime operatorius su komanda atlieka tik pusę darbo, o likusi dalis tenka jauniesiems. Todėl labai svarbu, kad jaunieji jaustųsi patogiai ir komfortiškai tiek su fotografu, tiek ir su operatoriumi.

   Renkantis šių sričių profesionalus, reikėtų atsižvelgti ne vien tik į atliktų darbų pavyzdžius ar atsiliepimus, bet ir į pačius žmones, nes vestuvių dieną nei jūsų šeimos nariai, nei artimieji ar draugai nepraleis tiek daug laiko kartu, kiek fotografas bei operatorius. Jie visą laiką bus šalia ir visur jus lydės, todėl prieš priimant sprendimą įsitikinkite, kad šie žmonės bent jau mažų mažiausiai neerzins jūsų.

   Taip pat atminkite, kad vestuvės yra jaunųjų šventė ir jūsų poreikiai tą dieną yra svarbiausi. Jei nutiktų taip, kad fotosesija taptų kančia, nebūtina pozuoti per prievartą – neprivalote daryti to, kas jums nepatinka. Tiesiog būkite savimi ir elkitės natūraliai! Tada ir vestuvių filmas bus žymiai nuoširdesnis, be to ir patys jausitės daug geriau.

   Vestuvinių filmų kūrėjai paprastai patalpina trumpus savo darbų pavyzdžius (vestuvių video filmų santrumpas) į socialinius tinklus bei vaizdo peržiūros platformas, tokias kaip YouTube ar Vimeo. Būtinai peržiūrėkite videografų darbus ir atkreipkite dėmesį ar filmavimo stilius, kokybė, patirtis, estetika ir profesionalumas atitinka jūsų lūkesčius.

   Skaityti komentarus