°C
   2020 07 04 Šeštadienis

   Klausykite savo širdies

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-05-24 08:00:00

   Klausykite savo širdies. Jūsų širdis yra geriausias patarėjas, jei tik įsiklausysite, ką ji sako, patirsite nuostabių dalykų. Ką tai reiškia? Jei jaučiate, kad reikia elgtis taip, būtent taip ir pasielgiate. Pasikliaunate savo intuicija. Nesistengiate įsivelti į istorijas, kurias protas/ego kuria. Jūsų sąmonė visuomet kurs istorijas, bandydama mesti iššūkį jūsų sielai.

   Pavyzdžiui, jūs esate nepatenkintas savo darbu, tai jaučiate ir intuityviai žinote, kad darbas nebeskatina jūsų dirbti toliau, tačiau jūsų protas sakys: „Ei, tau reikia šio darbo, tau reikia mokėti mokesčius, tau nepavyks rasti geresnio darbo, ką pagalvos jūsų bendradarbiai, draugai, šeima?“ Šiuo momentu jūs galite pasirinkti ignoruoti tai, ką sako širdis, ir toliau dirbti nemėgstamą darbą dėl įsijungusios baimės programos. Tačiau nuojauta, jog reikia mesti darbą, niekur nedings ir tik didės, kol galiausiai suvoksite, kad reikia imtis veiksmų. Kai pagaliau nuspręsite paklausyti savo širdies, jūs pasijusite laisvi ir kontroliuojantys gyvenimą.

   Kita programa, kuri gali įsijungti, kai nuspręsite klausyti savo širdies, tai pojūtis, jog elgiatės savanaudiškai. Kai tikrai nuspręsite elgtis taip, kaip sako širdis, tuomet imsite gyventi dėl savęs, nepriklausoma nuo to, ką sako/galvoja kiti. Kartasi tai gali būti sunku, nes visą laiką manėme, kad turime pirmiausia pasirūpinti kitais, o tik po to savimi. Šiuo atveju jūs pirmiausia rūpinatės savimi, o tai kiti gali sunkiai suvokti. Kodėl turėtumėte būti situacijoje, kurioje būt nenorite? Tam kad pamalonintumėte kitus?

   Taigi, ar neturėtumėte stengtis augti kaip žmogus? Mes visuomet norime, kad kiti būtų laimingi ir jų norus iškelti į pirmą vietą, tačiau jei imsimės iniciatyvos ir pasakysime „Ne, aš gyvensiu dėl savęs“, mes jaudintumėmės, kad dabar žmonės manys, kad esame savanaudžiai. Tačiau žmonės, kurie reiškia nepasitenkinimą, turėtų suprasti : jų laimė nepriklauso nuo jūsų. Kai imsite gyventi dėl savęs, padėsite kitiems atrasti šią programą, nes jūsų švytėjimas vers aplinkinius domėtis, kokia to paslaptis.

   Kai iš tikrųjų klausysite širdies, atrodys, kad atsivėrė kito pasaulio durys ir jūs džiaugiatės viskuo, ką darote, jausmas, kad meluojate sau dings, nes visuomet vadovausitės tiesa. Ši absoliuti tiesa bus diktuojama jūsų aukštesnės esybės. Jūs būsite ramūs, žinodami, kad bet kas, ko imatės yra būtent tai, ką norite daryti.   

   Skaityti komentarus