°C
   2021 07 25 Sekmadienis

   Kun. Benas Lyris: Mintys savivertei

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Kun. Beno Lyrio Facebook įrašas
   2021-07-19 21:00:00

   1. Ne visus žmones galėsite pagydyti, ypač tuos, kurie neprašys Jūsų pagalbos, kelionę į sveikesnį gyvenimą prasideda nuo paties žmogaus troškimo. Tačiau Jūs visada galėsite leisti žmogui jausti, kad palaikote šį Jo apsisprendimą.

   2. Kuo daugiau investuoji į tuščius dalykus - tuo didesnė neviltis, investuok į tai, kas Tau teikia viltį.


   3. Ne visi žmonės yra blogi, dauguma jų nelaimingi - nepriimkite nelaimingų žmonių žodžių adresuotų Jūsų gyvenimui.

   4. Interneto portalai rodo viršelius, įvaizdžius ir filtrus - štai kodėl tiek daug juose paviršiaus.

   5. Gilus žmogus visada mato kitų širdį, net jei iki jos tenka praeiti per klaidų, pykčio ir nuodemės filtrus. Tad tik stiprieji žvelgia į širdį, visi kiti neturi tam laiko.

   6. Jeigu nori išmokti būti laimingas - privalai išmokti nieko neatidėti rytojui: svajonių, bučinių, atleidimo, kelionių, meilės, atsiprašymų, susitikimų, tikslų ir visko, ką nukeli į kažkokią butaforinę ateitį.

   7. Dangus priklauso tam, kuris kasdien šalia savęs Jį kuria visomis jėgomis, visais veiksmais, visais žodžiais, visa siela, visu protu, visa širdimi.

   8. Kad dvi pusės susikalbėtų reikia rasti dalykus, kurie jas jungia, ne ne dalykus, kurie jas skaldo.

   9. Kai mylite savo Gyvenimą kaip ypatingą Dievo dovaną, kai gerbiate save ir savo vidų - Jums paprasčiausiai neturite laiko pykti, teisti, keršyti ar nekęsti, daug dalykų padarom iš nemeilės sau.

   10. Mama sakydavo: Tavo širdies nematys kiti, ne visi supras Tavo tyriausius veikslus ir pastangas, tačiau tai nėra priežastis būti blogu žmogumi, būk geriausiai kaip tik gali ir tik todėl, kad myli savo paties vidų.

   (Lyris)

   Skaityti komentarus