°C
   2020 07 16 Ketvirtadienis

   Kun. Benas Lyris: Palaiminimų kiekvienam malda

   Nuotrauka: Beno Lyrio asmeninio archyvo nuotr.

   Autorius: Beno Lyrio Facebook įrašas
   2020-03-24 08:00:00

   Dieve, laimink kiekvieną Mamą ir Tėtį, kad jie, net ir bijodami dėl ateities, prarasti darbą, sugebėtų pasirinkti Tave ir nešti viltį savo vaikams.

   Palaimink savo artumu kiekvieną senelį, kuris dėl susidariusios situacijos gali pasijusti dar labiau apleistas ir vienišas. Siųsk jiems žmonių, kurie padėtų per atstumą, padaryk mus pačius tokiais žmonėmis.

   Dieve, palaimink kiekvieną žmogų, kuris padeda mums, kad turėtume duonos: pardavėjus, tiekėjus, gamyboje dirbančius žmones, parduotuvėse dirbančius, tuos, kurie šiandien dirba dešimt kartų intensyviau, gaudami tą patį atlyginimą. Padėk ir mums patiems suprasti, kad mūsų gražiausias atlyginimas bus ne pinigai, bet išgelbėti žmonės.

   Dieve, palaimink visus sveikatos priežiūros srityje dirbančius žmones. Tegul per Jų rankas mes patirsime Tavo paties artumą. Dieve, padovanok Jiems savo jėgos, kad nepavargtų ir nenusiviltų savo silpnumu.

   Palaimink vaistinėse dirbančius žmones, kad Jie turėtų jėgų ir išmintingai mums padėtų.

   Palaimink vairuotojus, policijos pareigūnus, ugniagesius, kariškius, politikus, visus specialiųjų tarnybų žmones, kurie privalo eiti į darbą ir kurie neturi galimybės dirbti namie. Tegul Jie būna stiprūs Tavo Dvasia ir mūsų pasitikėjimu.

   Dieve, palaimink kiekvieną mokytoją, kunigą, psichologą, žurnalistą, meno ir kultūros žmogų, kad jie dovanotų pasauliui ne bausmių, panikos ir kritikos strėles, bet Tavo paties Viltį.

   Dieve, laimink mūsų šeimas, kad išbandymų akivaizdoje jos rastų priežasčių ne išsiskirti, bet dar labiau sustiprinti tarpusavio Meilę.

   Viešpatie, laimink valytojus, tuos, kurie rūpinasi švara, ir tuos, kurie atsako už gamtos tausojimą. Padėk mums tausoti klimatą.

   Palaimink socialinius darbuotojus, kurie šiandien tampa šeima tiems, kurie jos neturi.

   Palaimink žmones, kurių nepaminėjau, kurių nematau, kurie yra labai maži - šitie žmonės yra patys svarbiausi.

   Dieve, laimink mus suvokimu, kad mes esame ne vieni, bet vienas su kitu surišti ypatingais ryšiais. Palaimink mus suvokimu, jog laikome ne kovos prieš virusą, bet Meilės vieni kitiems egzaminą. Amen.

   (Lyris)

   Skaityti komentarus

   Dalia 2020 24 03 12:29

   Ačiū Jums , nes Jūsų malda, siųsta žmonėms, suteikia stiprybės, vilties ir tikėjimo!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai