°C
   2020 09 30 Trečiadienis

   Kun. Benas Lyris: Stiprybės žingsniai

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Beno Lyrio Facebook įrašas
   2020-08-27 09:00:00

   1. Kai Tau nereikia viso to, ką turi kiti - Tu išsyk įgauni jėgų pamatyti dalykus, kuriais pats esi turtingas.

   2. Kai viso savo saugumo nesudedi į materialų pagrindą ir tobulos ateities garantijas - tai nereiškia, kad esi beprotis. Tai reiškia, kad tiki, jog Tavo dabartį laiko ne apdrausta ateitis, bet Mylinčios Dievo rankos.

   3. Kai žmonės turi labai daug, jie sako sau, kad dabar jau galės pagyventi. Tačiau ko jie iš tikrųjų niekad neturėjo - tai Gyvenimo. Gyvenk dabar.

   4. Nebus taip, kad vieną dieną nebeliks problemų ir tada galėsi gyventi laimingai. Tu iš tikrųjų būsi laimingas, jei sugebėsi atrasti Gyvenimą visuose jo pavidaluose ir formose.

   5. Geriausi vaistai visais laikais yra Dievo artumas, mylimųjų širdis, miegas, kelionės, malda, maistas ir pats Gyvenimas.

   6. Tavo širdis yra Drabužis - kuo Ji tyresnė, tuo Tu geresnis sau ir kitiems.

   7. Jeigu Tu sugebi suprasti suklydusius ir nekalti jų prie kryžiaus - Tu pats esi susitaikęs su savo klaidomis ir priėmęs Savo paties tamsiausias gyvenimo puses.

   8. Brandus žmogus nėra tobulas, o toks žmogus, kuris niekada nebėga nuo savo klaidų, bet iš jų mokosi ir jas priima kaip savo gyvenimo dalį.]

   9. Kai susitaikai su savimi, aplinka ir kitais, nepretenduodamas visų ištaisyti - Tu nesi nenormalus. Tu esi tiesiog žmogus, kuris jau suprato, kad tikriausių pokyčių pradžia turėtų įvykti Tavyje pačiame.

   10. Mylėk save, kitus ir Gyvenimą - ir gyvenimas mylės Tave.

   (Lyris)

   Skaityti komentarus