°C
   2019 05 24 Penktadienis

   Moters išbandymas... vyru

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Julija Sudakova​ | sakubona.lt
   2019-03-12 21:00:00

   Rusų psichologė ir moteriškumo trenerė Julija Sudakova įspėja visas moteris apie vieną svarbų momentą, kuris ateina, kai ji panūsta kurti santykius po nutrūkusiųjų. Išsiskyrus su partneriu, anksčiau ar vėliau gyvenime ima rastis nauji vyrai, ir čia atsiranda niuansų, kuriais būtinai norime pasidalinti.

   • Pirmiausia, jei ankstesniuose santykiuose neišmokote tam tikros pamokos, nesupratote, ką turėjote suprasti, neįgavote tam tikrų savybių, naujasis partneris anksčiau ar vėliau ims kartoti prieš jį buvusio partnerio elgesio scenarijų.
   •  Antra, labai svarbu, jei Jus stengėtės pakeisti scenarijų, dirbote su savo savybėmis, naujas vyras ateina kaip patikrinimas, demonstracinė tikrųjų santykių versija. Ir jis tikrins naujųjų jūsų įgūdžių tvirtumą ir atsparumą. Daugelis moterų labai skundžiasi, kad jų kelyje pasitaiko vieni „ožiai“, tačiau problema tame, kad mes tiesiog neišlaikome santykių egzamino.

   Tarkime: moteris gyveno su vyru, kuris jos neaprūpino, viskas gulė ant jos vienos pečių, o jis dar ir žemino ją (iš tiesų, gan tipinis scenarijus). Galiausiai ji pasiekė ribą, paisterikavo, nusprendė, kad yra verta daugiau ir jį paliko. Po kurio laiko jos gyvenime atsirado kitas vyras, tarsi viskas gerai, santykiai puikūs, romantiški. Ir vieną akimirką jis sako: „brangioji, man trūksta pinigų žieminėms padangoms, gal gali man primesti?“ Tai – pirmas išbandymo skambutis. Visata švelniai sako: „Na, brangute, parodyk, kad tu jau išmokai nešelpti vyrų finansiškai ir palieki jiems patiems išsispręsti savo problemas! Juk aš taip atkakliai tave to mokiau buvusiuose santykiuose… Dabar tau pavyks, ir tu ištarsi – atleisk, mielasai, aš negaliu tau duoti pinigų, jau esu suplanavusi, kur juos išleisiu“. Ir jeigu moteris iš tiesų neigiamai atsako vyrui, jai pateikiami dar keli išbandymai, dažniausiai sudėtingesni, po kurių santykiai pereina į naują lygmenį. Ir tuomet tas vyriškis arba išeina, užleisdamas vietą vertesniam, arba pasikeičia ir pats tampa vertu! O jei moteris neišlaiko egzamino, duoda pinigų, ratas apsisuka ir jai tenka kartoti ta pačias pamokas iš naujo.  Nutraukus traumavusius santykius mums visada pateikiamas išbandymas!  Atminkite tai!

   • Egzistuoja dar vienas labai svarbus momentas, kuris liečia moters savivertę ir santykius.

   Tarkime, mergaitė dirbo su savimi, kaupė moterišką energiją, ugdė dorybes, sudarinėjo sąlygas į savo gyvenimą pritraukti vertą vyriškį, tvirtino savivertę. Ir štai prasidėjo santykių sukūrimo periodas.

   • Pirmiausia jai atsiunčiamas koks kvailelis, kuris niekada nesugebės įvertinti tokios moters.

   Kodėl? Visata taip tikrina jos savivertės stabilumą, klausia, ar ji yra pasiruošusi kurti vertingus santykius. Jei pasiruošusi, ji mandagiai atsakys: „atleiskite, bet mums nepakeliui“.

   •  Tuomet ateis geresnis variantas, tačiau dar ne toks, kuris galėtų iš tiesų suvokti šios moters vertę. Ir išmintinga moteris, realiai suvokianti savo vertę, ramiai ištars: :Labai dėkoju, tačiau norėčiau šio to daugiau“. - nes ji sąmoningai suvokia savo lygį, joje nėra netikro susitaikymo ir keliaklupsčiavimo.  
   • Tada atsiųs nuostabų variantą – vyrišką, atsakingą, jos išsivystymo lygio ar net auktštesnį, pasiturintį ir psichiškai brandų, tik… vedusį. Tai – vienas iš sunkiausių egzaminų, kurio, deja, dauguma moterų neišlaiko. Tačiau jei moteris tikrai su savimi padirbėjo, ji žino, kad gaus tai, ko verta – ji atsakys tam vyrui: „Jūs man labai patinkate, tačiau kadangi jūs jau turite žmoną, nenoriu kurti su Jumis santykių, nes tai prieštarauja mano taisyklėms. Buvo malonu pabendrauti!“  
   •  Ir tuomet, po visų išbandymų ateina Jis. Su juo taip pat išbandymų neišvengsite, tačiau tai - jau visai kita istorija, gerokai malonesnė.  Bandomųjų vyriškių variacijų gali būti daug ir įvairių, tai tik keli pavyzdžiai. Tačiau svarbiausia, kad labai retai mums skirtasis ateina iš karto, ypač jei moters kartelė užkelta. Kuo didesni reikalavimai, tuo daugiau išbandymų ir bandomųjų santykių!  
   • Išbandymai yra labai geras reikalas, mums parodo mūsų brandumo ir savivertės lygį. Deja, labai dažnai moterys po išsiskyrimo pasirenka pačius pirmuosius ir juose labai ilgai mokosi…  
   •  Jei moteris yra absoliučiai pasiruošusi kurti aukštesnio lygmens santykius, išbandymų gali nebūti visai, idant visata mato, kad tai – tik laiko gaišimas ir moteris jau pasiruošusi.

   Todėl norėčiau įspėti visas moteris: būkite dėmesingos, įsileisdamos į gyvenimą naujus santykius ir mokykitės korektiškai į juos reaguoti, laiku prisimindamos praeities pamokas!

   Neskubėkite pulti į pirmus pasitaikiusius santykius, daugiau sąmoningumo, išjauskite savo lygį! Nosies užriesti labai niekas tikrai neleis, to tai jau bijoti neverta, o savo lygmens santykių jūs visada sulauksite. 

   http://sakubona.lt

   Skaityti komentarus