°C
   2021 01 19 Antradienis

   Nebaisu būti vienai, baisu visą gyvenimą likti su netinkamu žmogumi

   Nuotrauka: Pixabay.com

   2020-12-26 21:00:00

   Būti vienai nėra baisu, bloga, tai nėra prakeiksmas ar kokia kita nesąmonė, kurią žmonės sugalvoja. Būti vienai nėra vienatvė, kol pati taip nenuspręsi.

   Būti vienai geriau nei taikstytis su beviltiškais pasimatymais, po kurių nekęsi savęs ar pabusi šalia vyro, kuris net neprisimena tavo vardo. Buvimas vienai yra skirtas suprasti save, ir šis laikas yra labai svarbus.

   Žmones gąsdina vienatvė, nors tam nėra jokios priežasties, nes viskas priklauso nuo mūsų pačių - kaip vertinsime vienumos laiką - ar tai bus gerai, ar blogai.

   Būk viena, kol sutiksi žmogų, kuris ne tik sako, kad jis bus šalia, bet ir kuris iš tikrųjų yra šalia ir visada džiaugiasi tave matydamas. Būk viena, kol sutiksi žmogų, kuris neieško begalės pasiteisinimų, bet tikrai nori praleisti laiką su tavimi, daryti tai, ko nori.

   Būk viena, kol sutiksi tą, kuris kalba apie tave, kuris pasakoja apie tave savo draugams, šeimos nariams, kolegoms, atsitiktiniam pakeleiviui. Būk viena, kol rasi žmogų, kuris tavimi didžiuojasi ir vertina.

   Būk viena, kol sutiksi žmogų, kuris nekantrauja su tavimi susitikti, bet ne todėl, kad nori tave kontroliuoti, o todėl, kad jaudinasi.

   Būk viena, kol sutiksi tą, kuriam nereikia įrodyti, kad esi verta meilės, kurio nereikia įtikinti tave mylėti. Tas, kurio dėmesio turi prašyti, nevertas tavo laiko. Jei kam nors patinki, tu tai žinosi, priešingu atveju laikas jį paleisti ir sutelkti dėmesį į save.

   Būk viena, kol sutiksi tą, kuriam tavęs trūksta, kai tavęs nėra, o ne tą, kuris savaitgalį apie tave pamirš, kol neišgers ar nepradės nuobodžiauti. Būk viena, kol nesutiksi to, kuriam ne tas pats kaip jautiesi. Būk viena, kol sutiksi tą, kuris nedingsta be įspėjimo ir neverčia spėlioti, kas nutiko.

   Būk viena, kol sutiksi tą, kuris tavimi didžiuojasi, tave įkvepia, nori, kad tau būtų geriau ir padeda gerai jaustis. Būk viena, kol sutiksi žmogų, kuris panaikins visus tavo kompleksus ir padidins tavo savivertę. Būk viena, kol sutiksi tą, kuriam esi pirmoje vietoje.

   Būk viena, kol sutiksi tą, kuris stengsis dėl tavęs ir dėl judviejų. Tiek daug žmonių tenkinasi vidutiniais santykiais su netinkamais žmonėmis - nebūk viena iš jų. Meilė yra tai, ko visi nusipelnėme ir esame verti.

   O iki tol būk viena. Kažkada už tai sau padėkosi. 

   Skaityti komentarus