°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Tony Robbins'as: 6 patarimai, kurie padės atgavinti aistrą santykiuose

   Nuotrauka: Tony Robins, Sage Robins | answersafrica.com

   2020-10-31 19:00:00

   „Atstumas sugadina santykius". „Vaikai nužudo romantiką". „Neįmanoma suderinti meilės ir karjeros, reikia pasirinkti kažką vieną". Tikėtina, kad ne kartą esate girdėję kažką panašaus. Vienas populiariausių mitų apie ilgalaikius santykius yra tas, kad aistra patiriama tik santykių pradžioje. Čia turimi mintyse pilve sklandantys drugeliai, kibirkštis ir chemija tarp dviejų žmonių.  Šiame straipsnyje kviečiame susipažinti su motyvcinio lektoriaus ir laimingo vyro Tony Robbins'o patarimais, kaip išlaikyti ir auginti aistrą santykiuose.

   Kodėl tarp partnerių užgęsta aistros kibirkštis? Galima rasti 1000 priežasčių, ir paprastai jos susiveda į tai, kad partneriai praleidžia nepakankamai laiko vienas su kitu. Atstumas, neatitinkantys darbo grafikai, vaikai, skirtingi pomėgiai atitolina du mylinčius vienas kitą žmones. Kita priežastis: santykiai tampa įpročiu. Žmonės tikisi, kad viskas susitvarkys savaime. Tai sumažina artumą ir patrauklumą, iššaukia neigiamas emocijas ir nusivylimą. Tony Robbins'as teigia: jūs galite išsaugoti abipusį patrauklumą! Tam prireiks mažiausiai dviejų pasimatymų. Taip taip, supratote teisingai - net jei santykiuose esate jau senokai, pasimatymai aistros atgaivinimui yra būtini!

   Išbandykite tai, ką siūlo T. Robbins'as:

   1. Kurkite

   Kurkite tai, ką norite turėti, o ne tik ieškokite to. Norėdami būti geru partneriu, turite būti emociškai stabilūs ir pasiruošę ne tik kažko norėti, bet ir įgyvendinti savo norus.
   Pamenate, kaip prasidėjo jūsų santykiai? Jūs buvote pasirengęs padaryti viską dėl jų ir stengėtės, kad mylimas žmogus būtų laimingas. Ką dėl jo/jos galėtumėte padaryti dabar? Sugalvojote? Tuomet pirmyn veikti!

   2. Kalbėkitės

   Teigiamų dalykų laiminguose ir harmoninguose santykiuose turėtų būti penkis kartus daugiau nei neigiamų. Kalbėtis nereiškia, kad prieš miegą kelias minutes paplepėsite. Kalbėkitės apie viską, kas jums abiems svarbu: kurkite ateities planus, dalinkitės dienos įspūdžiais, išsakykite vienas kitam jausmus. Ištirkite vienas kito meilės kalbas ir jomis kalbėkite rodydami savo meilę.


   3. Drauge tobulėkite

   Bet kurį žmogų traukia tos savybės, kurių jam trūksta.  Augimas įmanomas tik tada, kai išeiname iš savo komforto zonos. Todėl naudinga kartu išbandyti naujus dalykus, nebijoti klausti, ieškoti atsakymų ir drauge mokytis. Taip būsite vienas kitam žavūs, įdomūs, patrauklūs.

   4. Planuokite staigmenas

   Pati staigmenų planavimo formuluotė prieštarauja sveikam protui. Tačiau spontaniškumo planavimas gali dramatiškai pakeisti jūsų santykius. Suplanuokite datas, paprašykite partnerio tuo metu turėti laisvo laiko, tačiau nesakykite, ką darysite. Gražiai praleiskite laiką, pavakarieniaukite, nueikite į koncertą, pasivaikščiokite, išvykite kur nors savaitgaliui. Tokiu būdu jūsų partneris pajus, kad jums rūpi. Skirkite jam laiko ir prisiminkite, kodėl esate kartu, kas jus vienija ir jungia.   5. Nustokite gyventi praeitimi

   Dabartis yra vienintelis laikas, kai galima kažką daryti. Nepriminkite partneriui praeities istorijų, jos nebegrįš. Verčiau apsvarstykite: kaip jūs galite parodyti savo meilę ir dėmesį tiesiog dabar? Nežinote kaip? Paklauskite, kas jam/jai suteiktų džiaugsmo ir darykite tai.


   6. Dalinkitės

   Duodamas jūs aiškiai parodote, kiek žmogus jums reiškia. Jei neinvestuojate, nieko negaunate. Jei nieko negaunate, nesijaučiate reikšmingas ir mylimas. Pagalvokite, ką galite duoti savo partneriui? Kas padės jam/jai pasijusti svarbiu ir reikalingu? Kas leis jam žinoti, kad jis/ji yra jūsų prioritetas? Numatykite jo/jos norus, tada tapsite pagrindiniais vienas kito gerbėjais.

   Kurkite staigmenas, o ne kliūtis. Darykite tai, ką darėte santykių pradžioje, tai padės aistros liepsnai labiau įsižiebti ir jūsų bendra laimė niekada nesibaigs!

   Skaityti komentarus