°C
   2020 06 04 Ketvirtadienis

   Kas mūsų laukia 2019 metais? Astrologinės prognozės visiems zodiako ženklams (IV)

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-12-31 21:00:00

   Pirma dalis: prognozės Avinui, Jaučiui, Dvyniams.
   Antra dalis: prognozės Vėžiui, Liūtui, Mergelei.
   Trečia dalis: prognozės Svarstyklėms, Skorpionui, Šauliui.

   OŽIARAGIS (Gruodžio 22 - sausio 19)

   Kiaulė metai rimtiems ir atsakingiems Ožiaragiams negailės staigmenų, bet jos bus labai malonios. Tai gali būti neįtikėtini gyvenimo pokyčiai, susiję su darbo ar gyvenamosios vietos pakeitimu.

   2019 m. pavasarį Ožiaragiai realizuos savo senas svajones, turės daugiau laisvo laiko ir sustiprės pasitikėjimas savimi, savo sugebėjimais ir talentais. Metai tikrai bus puikūs: pavyks užsiimti įdomia veikla, įkvėpti save asmeniniam augimui. Ožiaragių laukia daug naujų pažinčių. Naujai sutikti žmonės vėliau gali tapti verslo partneriais. Vienišų šio ženklo atstovių laukia pažintis su rimtu ir įdomiu vyru.

   Vasarą asmeninis gyvenimas klostysis daugiau nei sėkmingai - susituokę Ožiaragiai galės sustiprinti santykius su savo antrąja puse ir pereiti į naują lygį, jei jie yra pasirengę girdėti ne tik savo nuomonę. Neįsipareigoję Ožiaragiai gali rudenį sutikti savo meilę.

   2019 metus geriausiai apibrėžia žodis lemtis. Kažko laukia lemtingi susitikimai, kurie pakeis visiškai viską, dar kitų - naujos pareigos, siūlymas tuoktis ar jau skambantis Mendelsono maršas ar kūdikio gimimas. O ko patys labiausiai norėtumėte? Žinokite, kad 2019 m. tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje karjeroje bus labai nedaug kliūčių.

   Rudenį jums prognozuojamos aukštos pareigos. Nepaisant to, nuo spalio mėnesio gali kilti sveikatos problemų, susijusių su emocinėmis ir fizinėmis perkrovomis, bet jei pailsėsite, viskas bus gerai. Prisiminkite tai.

   Metų pabaiga pranoks visus jūsų lūkesčius. Svarbu nepamiršti, kad planų įgyvendinimas priklauso tik nuo jūsų rimtų ketinimų.

   VANDENIS (sausio 20 - vasario 18)

   2019 m. Vandenis bus Fortūnos numylėtinis. Jam pavyks viskas, ko tik imsis. 2019 m. kovo – gegužės mėn. laukia naujos pažintys, ypač dalykinėje sferoje. Vandeniams seksis kurti ir asmeninius santykius bei sustiprinti jau esamus.

   Astrologo patarimas: nuspręskite, ko labiausiai norite ir tada stenkitės tai realizuoti. Pasirinkę veikimo kryptį būsite dar sėkmingesnis visais atžvilgiais. Tačiau atminkite, kad net ir gaudami paramą bei palaikymą geriau daugiau pasikliaukite savimi, per daug neatsipalaiduokite, net jei aplinkybės ir leidžia tai daryti. Visur iniciatyvą imkite į savo rankas. Ypač asmeninių santykių sferoje. Nereikia laukti, kol kitas žmogus kažką už jus padarys.

   2019 m. vasarą ir rudenį Vandeniai dažnai lankysis restoranuose ir teatruose. Kodėl? Nes norisi, o be to, yra su kuo ten eiti.

   2019 m. spalis suteiks jums daug jėgų ir energijos. Jei norite, kad 2019 m. pasiektumėte viską, ką esate užsibrėžę, mokykitės laiku atsipalaiduoti, tačiau ne naudojant psichotropines medžiagas ar alkoholį. Rudenį sulauksite daug gundančių pasiūlymų, todėl turite rasti jėgų jiems atsispirti ir tęsti tai, ką esate pradėję. Laikas ne ilsėtis, o dirbti!

   ŽUVYS (Vasario 19 - kovo 20 d.)

   Žuvims, 2019 m. bus ypatingai sėkmingi. Metai bus dosnūs ir džiaugsmingi, Žuvys galės visiškai įgyvendinti savo kūrybinius planus.

   Kiaulės metais viskas vyks savo laiku ir savo tempu, todėl Žuvų namuose bus taika ir ramybė. Harmoningiausias ir palankiausias laikas yra vasaros sezonas. Astrologai primygtinai pataria tuo metu leistis į ilgalaikę kelionę. Šeimos Žuvys džiaugsis gyvenimu su savo artimaisiais, galbūt išvyks į kelionę arba įsigys namams tai, apie ką jau seniai svajojo.

   Gegužės mėnesį laukia šuolis karjeroje, galbūt net vadovavimas įmonei. Kūrybinės žuvys galiausiai galės realizuoti savo idėjas: organizuoti savo parodą, išleisti knygą, kurti filmą ir pan. Jų darbas bus vertinamas ir gali būti, kad atsiras kažkas, kas norės paremti jūsų kūrybą.

   2019 m. globėja Kiaulė yra taiki ir džiaugiasi darbu. Todėl Žuvys neturėtų sutelkti dėmesio tik į kovą už darbo vietą, svarbu kreipti dėmesį į patį darbą. Tai ypač svarbu prisiminti vasarą. Jūsų tolesnis likimas priklausys tik nuo to, ką darote ir kaip. Jei šiame etape būsite labiau susirūpinę dėl savo asmeninių santykių, čia taip pat galite pasisekti, ko trokštate. Tačiau darbinėje veikloje jūs dabar galite pasiekti daugiau, nei asmeniniame gyvenime.

   Astrologo patarimas: nepamirškite, kad niekas šiaip sau nekrenta iš dangaus, todėl rezultatai priklauso nuo jūsų sprendimo ir veiksmų.

   Geltonosios Kiaulės metais būkite savimi ir bet kuris jums patinkantis asmuo bus prie kojų.  Jūsų  trokštama antra pusė yra visai greta,  tiesiog nusiimkite rožinius akinius ir atsikratykite nepatinkančių gerbėjų. Vienišos Žuvys 2019 m. rudens – ankstyvos žiemos metu susitiks su labai įdomiu asmeniu, bet tikimybė, kad tai išaugs į kažką rimto nėra labai didelė, nes Žuvis ir pati nebus tikra dėl savo jausmų.

    

   Skaityti komentarus