°C
      2024 04 23 Antradienis

      Nuo visuomenės slepiamas nesibaigiančios energijos šaltinis!

      Nuotrauka: somathread nuotr.

      2019-06-23 19:00:00

      Nė vienas taškas nėra labiau centrinis nei šitas, erdvė nėra tuščia, tai vieta pačiai aršiausiai fizikai.“,- John Wheeler

      „Laisva energija“ apibūdina sistemą, kuri generuoja energiją iš nesibaigiančio energijos šaltinio. Tai energija, pagaminta nesinaudojant kuru, Saulės ar vėjo energija, galinti teikti elektrą 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, nebijant, kad ji kada nors baigsis. „Laisva“ nereškia, kad nemokama, nors mes turime visus išteklius, kad tai virstų realybe.

      Jei visos pasaulio vietos turėtų prieigą prie nesibaigiančios energijos šaltinio, ją panaudoti būtų galima daug kur. Pakalbėkime, pavyzdžiui, apie skurdą. Ne maža dalis pasaulio regionų kenčia, nes energijos pagaminama per mažai. Laisva energija pakeistų visus žmonijos gyvenimo aspektus, įskaitant globalią ekonomiką, kuri yra priklausoma nuo anglies.

      Taigi, ar yra tokia mašina? Atsakymas yra taip ir yra keletas tokių prietaisų. Vienas jų – „NOCA“ švari energija, kurią jie vadina „Skaitmeninio magnetinio keitiklio generatoriumi“. Tai magnetinės, švarios technologijos forma, kuri gali elektra aprūpinti visą miestą.

      Tačiau šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys bus skiriamas Paramahamsa Tewari. P. Tewari buvo autorius, išradėjas ir atominių projektų Indijos atominės energijos korporacijos vadovas, kuris, deja, iškeliavo Anapilin 2017 metų lapkričio 27 dieną.

      P. Tewari išrado mašiną, kuri pagamina daugiau energijos nei yra sunaudojama išteklių.

      „Mano nuostabai, šios idėjos buvo patvirtintos šimtuose laboratorijų visame pasaulyje, tačiau nė viena jų neišvydo dienos šviesos“,- Dr. Brian O’Leary, buvęs NASA astronautas ir Prinstono fizikos profesorius.

      Žemiau matote nuotrauką, kurioje B. O’leary kartu su P. Tewari. Jis yra gerbiamas visų, įskaitant kvantinės fizikos legendos John Wheeler, kuris žavėjosi jo darbu.


      Toby Grotz - elektros inžinierius, kuris tyrinėjo naujas energijos technologijas nuo 1973 metų. Jis dirbo kosmoso pramonės industrijoje, prisidėjo prie erdvėlaivio bei Hubble teleskopo testavimų bei reiškė mintis abiejų barikadų pusėje, kai buvo kalbam apie energijos generatorių tyrinėjimus. Jis prisijungė prie naftos, dujų, geoterminių išteklių, anglies, gamtinių dujų bei atominių elektrinių tyrinėjimų. Jo aistra yra naujos energijos generavimas ir jis tikina, jog dabar yra pats metas tai keisti.

      Iš tuštumos  (vok. aus dem Nichts)

      „Iš tuštumos“ filmas, kuris neseniai buvo rodomas Austrijoje. Tai dokumentika apie „Tesla“ viziją ir P. Tewari darbą. Žemiau galite matyti mašinos nuotrauką, kuri buvo sukurta ir testuota nepriklausomų ekspertų.

      Mašinos prototipas buvo testuojamas Kirloskar Electric, elektros generatorių gamintojo Indijoje.

      Panašu, kad „The Economic Times of India“ buvo vieninteliai,  iš visų žiniasklaidos portalų, kurie rašė šia tema.

      Žemiau galite matyti nuotrauką iš filmo filmavimo aikštelės, kur buvo diskutuojama apie prietaiso testavimo rezultatus.

      Ar galite patikėti? Šią technologiją galima pritaikyti daugybėje sferų, o nemokama, nesibaigiančia energija galėtų naudotis milijardai žmonių ir tam nereiktų kenkti Žemei.

      Kaip tai veikia?

      P. Tewari sėkminga pašalino atgalinį sukimo momentą iš generatorių. Kas atsitinka, kai tai padarote? Jis tai paaiškina savo internetiniame puslapyje. Ten galite rasti daugiau informacijos apie jį, jo mašiną ir jo darbus.

      Tai nereakcinis generatorius, kurį jis taip pat vadina erdvės energijos generatoriumi. Jis sudarė sąlygas energijai gamintis  efektyviausiu būdu. Prototipas buvo išbandytas, pakartotas ir jo veiksmingumas buvo įrodytas Indijoje. Šis prietaisas leistų turėti pigią elektrą bet kurioje pasaulio vietoje ir neterštų gamtos, nes nereiktų naudoti iškastinio kuro.

      Ar ši technologija yra slepiama?

      Faktas, kad tokios technologijos egzistuoja ir buvo ne kartą replikuotos – nuostabu, tačiau sunku patikėti, kad apie šias technologijas išvis nekalba populiarioji žiniasklaida, ar visgi kalba?

      Jei gerai pagalvosite apie tokios energijos panaudojimo būdus, suprasite,  kad ji sunaikintų daugybę energijos korporacijų visame pasaulyje. Mums nebereiktų naftos, tad pasvarstykite, kokių produktų gamybai bei paslaugoms reikalinga nafta? Beveik visoms...

      Žinoma, elektra vis dar kainuotų, tačiau kitame žmonijos gyvenimo etape tai galėtų keistis. Juk energijos, apie kurią kalbame čia esmė, kad ji išgauna energiją iš nesibaigiančio šaltinio, tačiau tai nereiškia, kad ji bus nemokama.

      Taigi, sunku patikėti, kai kas nors stengiasi sustabdyt tokių technologijų plitimą. Tiesa, P. Tewari ir jo komanda niekada nepajuto tiesioginio bandymo susidoroti su jo technologija.

      Pasak T. Grotz:

      „Ilgai netruko, kol karietų gamintojai ėmė vairuoti transporto priemonę be arklių. Ilgai netruko, kol žmonės, keliaujantys iš žemyno į žemyną traukiniu, apleido traukinių stotis ir iškeitė jas į oro uostus. Gamtinės dujos keičia anglį ir geležinkeliai, angliakasiai ar anglies kompanijos nieko negali dėl to padaryti. Pigesnė ir efektyvesnė energija visuomet laimi prieš brangesnę. Anglis pakeitė medieną, nafta pakeitė anglį ir tapo pirmo pasirinkimo energijos šaltiniu. Bet kas, kas yra efektyviau iškyla aukščiau ir nubloškia kitus variantus į paskutinę lentelės vietą. Pinigai reikalauja efektyvumo. Neefektyvumo nepakenčia rinkos jėga. Efektyvumas rinkoje laimi.

      „Karnataka Power Corporation“ elektroinžinerijos direktorius, kuris tiekia elektrą  6 mln. žmonių Bangalore ir visam Karnatakos regionui, teigė, kad P. Tewari mašina niekada nebus pamiršta. Apie jo darbą žino aukščiausio lygio vyriausybė. Jo vardas buvo įrašytas į ministro pirmininko greito rinkimo numerių sąrašą, kai jis statė Kaiga atominę stotį. Indijos atominės energijos korporacija leido jam išsirinkti du technikos specialistus, kurie dirbtų prie jo mašinos, kol jis statė jėgainę. Jie davė jam dalis ir net suteikė kilnojamas dirbtuves, kurios dabar stovi prie jo laboratorijos.“

      Pasak Dr. Hal Puthoff, kurio profesinė praeitis susideda iš inžinerinio darbo, trijų su puse metų, praleistų JAV gynybos departamente bei vyriausybinių įstaigų konsultavimo. Jis sakė, kad:

      „Ta nėra tik išprotėję mokslininkai su mokslinės fantastikos lygio idėjomis. Tai yra populiarios idėjos, spausdinamos populiariuose fizikos žurnaluose, kuriuos skaito kariuomenės bei NASA tipo finansuotojai...“ „Aš buvau lėktuve ir man parodė, ką reiktų keisti, jei turėtume naują energijos šaltinį, kuris pakeistų dabartinį kurą.“

      Taip pat svarbu paminėti, kad nuo to laiko, kai „Invention Secrecy Act“ 1951-aisiais metais ėmė veikti, iki 2014 metų pabaigos buvo sukurta virš 5000 išradimų.

      Steven Aftergood iš Amerikos mokslininkų federacijos skelbia:

      „1971-ų sąrašas indikuoja, kad Saulės fotovoltinio generatoriaus patentai buvo peržiūrimi ir svarstoma apie apribojimus, jei fotovoltiniai generatoriau būtų 20proc. efektyvesni. Energijos gaminimo sistemos taip pat buvo aptarinėjamos ir svarstoma apie galimus apribojimus, jei jos būtų 70-80proc. efektyvesnės.“

      Ar galėtų šiandien kiti nauji energijos prietaisai būti šiame sąraše?

      Tai priverčia susimąstyti, nekalbant apie juodąją buhalteriją ir neseniai pasirodžiusią, pavyzdžiui,  egzotinę Steve Justice technologiją. Jis 30 metų dirbo direktoriumi Lockheed Martin įmonėje, tačiau neseniai išėjo į pensiją. Jis kartu su kolegomis iš gynybos departamento susivienijo tam, kad skleistų žinią apie tai ir kelis kitus dalykus.

      Tai vadinasi „To The Stars Academy“.

      Šiek tiek mokslo

      „Daug kartų pasikeis, kol mūsų mašinos važiuos, gaudamos energiją iš bet kurio pasaulio krašto. Tai ne paistalai... Mes apie tai girdėjome iš mito apie Antėją, kuris išgauna energiją iš Žemės; mes girdėjome, kai apie tai kalbėjo puikūs matematikai... Kosmose yra energija. Ar ta energija statinė ar kinetinė? Jei statinė, tuomet mūsų viltys yra pasmerktos žūti; jei kinetinė – o mes žinome, kad ji tokia ir yra – tuomet tai tik laiko klausimas, kuomet žmogus sugebės sėkmingai pritaikyti savo mechanines žinias ir į tai įtrauks gamtą“,- Nikolas Tesla. 

      Kazimiero efektas yra puikus įrodymas, kad laisvai išgaunama energija yra tikra. Kazimiero efektas apibūdina nulinio taško arba vakuumo energiją, kuri spėja, kad du šalia pastatyti metalai traukia vienas kitą dėl kvantinių svyravimų nepastovumo. Šios teorijos panaudojimas yra platus, apie ją daug rašė teorinės fizikos mokslininkai. Šiandien mes imame suvokti, kad šios idėjos nėra tik teorijos, jas galima lengvai pritaikyti praktikoje, tačiau apie tai niekas nešneka.

      Paprastai yra manoma, kad vakuumas yra tuštuma, tačiau Hendrikas Kazimieras tikėjo, jog šiose tuščiose kišenėse vyksta elektromagnetinių bangų svyravimai. Jis teigia, kad dvi metalo plokštelės, laikomos tam tikru atstumu viena nuo kitos vakuume, turėtų įkalinti bangas, vakuumo (nulinio taško) energijos variacijos sukuria Kazimiero efektą. Neseniai atlikti tyrimai Harvardo ir Vrije  universitetuose įrodė, kad Kazimiero efektas veikia.

      Tyrimas, išleistas „Journal Foundations of Physics Letters“ 2001 metų rugpjūtį, parodo, kad reliatyvumo principai gali paaiškinti nejudančio elektromagnetinio generatoriaus principus. Šis prietaisas pasisavina elektromagnetinę energiją iš erdvės laiko ir išleidžia maždaug 20 kartų daugiau energijos nei buvo įdėta. Faktas, kad tokie prietaisai egzistuoja, yra neįtikėtinas, dar labiau stebina tai, kad šios mašinos nėra naudojamos visame pasaulyje. Jos sugriautų visą energijos industriją, niekas neturėtų apmokėti sąskaitų ir tai naikintų skurdą eksponentiškai. Tyrimas rodo, jog elektromagnetinė energija gali būti išgaunama iš vakuumo ir panaudojama įvairiems prietaisams veikti, pavyzdžiui,  nejudančio elektromagnetinio generatoriaus. Tyrime taip pat minima, kad šiuos prietaisus nesunku gaminti.

      Šio tyrimo rezultatai buvo panaudoti daugybės mokslininkų visame pasaulyje. Vienas iš daugelio pavyzdžių – straipsnis, parašytas Theodor C. Loder III, profesoriaus, emerito iš Naujojo Hampšyro universiteto. Jis savo straipsnyje pabrėžė šių idėjų svarbumą.

      Yra pakankamai įrodymų, kad mokslininkai nuo Tesla laikų žinojo apie šią energiją, tačiau daugiau kaip pusšimtį metų buvo stengiamasi nekalbėti apie jos egzistavimą ir galimus panaudojimo būdus – Dr. Theodor C. Loder III

      Puthoff, amerikiečių fizikas išleido straipsnį „Physical Review A“ žurnale pavadinimu „gravitacija kaip nulinio taško svyravimo jėga“. Jo straipsnis apibūdino galimą modelį, kur gravitacija nėra atskira pamatinė jėga, o labiau padarinys asocijuojamas su nulinio taško svyravimu vakuume, kaip tai iliustruoja Kazimiero jėgos. Tai tas pats profesorius, kuris turėjo ryšius su gynybos departamento inicijuotu tyrimu. Šio tyrimo radiniai yra slapta informacija, tad programa galiausiai buvo tuoj po jos atidarymo.

      „Po šimtmečio nuo dabar tai bus žinoma kaip vakuumas, kuris pripildo erdvę pats iš savęs yra tikrasis erdvės substratas; vakuumas cirkuliuojančioje būsenoje tampa materija; elektronas yra pagrindinė materijos dalelė ir yra vakuuminis sūkurys, kurio centre – nevakuuminė tuštuma, kuri dinamiškai yra stabili; šviesos greitis, palyginant su vakuumu yra didžiausias greitis, kokį gamta gali išvystyti ir yra neatsiejama vakuumo savybė; vakuumas yra vos pastebimas skystis‘ vakuumas yra mažesnės masės, tęstinis, ne klampus, ne suspaudžiamas ir yra atsakingas už visas materijos savybes; vakuumas visuomet kėlė susidomėjimą ir visuomet kels... Tuomet mokslininkai, inžinieriai ir filosofai lenks savo galvas žinodami, kad modernusis mokslas šimtmetį ignoravo vakuumą tam, kad atrastų realybę.“,- P. Tewari

      Kitas nepakartojamas  to paties autoriaus straipsnis, parašytas kartu su Daniel C. Cole, mokslu daktaru ir Bostono universiteto docentu,  pavadinimu: „energijos išgavimas iš vakuumo“, buvo išleista tame pačiame žurnale.

      Pakankamai neseniai buvo iškelta hipotezė, jog galima išgauti energiją ir karštį iš elektromagnetinio nulinio taško radiacijos, pasitelkus Kazimiero jėgas. Paprastųjų termodinamikos dėsnių įsipainiojimas į šią hipotezę buvo ištirtas ir paaiškintas. Išvada: taip, teoriškai šios hipotezės yra teisingos.

      Be to, Puthoff straipsnis fizikos žurnale „Physical Review A“ pavadinimu „vakuumo ištekliai – elektromagnetinė nulinio taško energija“ apibūdina kaip gamta suteikia mums dvi alternatyvas, kai kalbama apie elektromagnetinio nulinio taško energijos kilmę. Vienas jų - įkrautų dalelių kvantinis svyravimas, kurios sudaro medžiagą, generavimas. Jo tyrimas rodo, kad dalelių judėjimas sukuria nulinės energijos spektrą, ne jos geba atsinaujinti kosmologinio grįžtamojo ciklo metu.

      Sąmoningumas/dvasinis pritaikymas

      Tokio tipo technologijos patvirtina dvasinius aspektus, kurie gali lemti tai, kaip mūsų visata veikia. Šie dvasiniai aspektai ir kiti fenomenai kaip, pavyzdžiui, telepatija, minčių/materijos veikimas šiuo metu yra antrosios mokslininkų revoliucijos priešakyje; ne materialaus pasaulio patvirtinimas ir supratimas, kokį vaidmenį  jis atlieka mūsų fizinės materijos pasaulyje.

      „Tą dieną, kai mokslas pradės studijuoti ne fizikinius fenomenus, jis per dešimtmetį padarys didesnę pažangą nei bet kuriuo kitu metu kartu sudėjus.“, - Nikola Tesla.

      „Kas yra visatos realybė? Šis klausimas turėtų būti atsakytas pirmiausia, o tik po to analizuojama Dievo idėja. Mokslas vis dar ieško pagrindinio subjekto, kuris sudaro kosmosą. Dievas, tuo tarpu, būtų sistema, per sudėtinga mokslui atrasti. Nebent būtų atpažinta pagrindinė visatos realybė, nei mokslas, nei dvasingumas negali suvokti Kūrėjo, šio fenomeno, kurį Vedos pavadino Brahmanu, prižiūrėjimo ir naikinimo.", - P. Tewari rašė savo knygoje „dvasingumo pamatas.“

      Žinant, kad šios technologijos egzistuoja, svarbiausia, kad jos patvirtina ne materialaus pasaulio egzistenciją ir suteikia daugiau prasmės istorijoms apie materijos sukūrimą, kurias esame girdėję iš senų rytų vedos ar budizmo knygų.

      Tai tarsi mokslinis įrodymas, jog visata galimai susikūrė dvasiniu pagrindu.

      Tokie dalykai, kai yra pateikiami nenuginčijami įrodymai, gali sukrėsti kai kurių žmonių įsitikinimų sistemą. Tad nenuostabu, kad tuoj pasirodo tokios etiketės kaip „pseudomokslas“.

      Kai kurie žmonės tampa laba emocionalūs, kai aptinka įrodymus, kurių ieškojo taip ilgai.

      Šie dvasiniai pamatai, nepaisant krūvos įrodymų, vis dar yra nepriimtini populiariajai žiniasklaidai, paprasčiausiai todėl, kad tai trukdytų seniai nusistovėjusiai tikėjimo sistemai.

      Beveiki visi šių laikų mokslo ir fizikos pradininkai buvo daviniai mistikai.

      Jei pažvelgtume į kvantinę teoriją,

      „Nepaisant nepralenkiamos empirinės kvantinės teorijos sėkmės, mintis, kad tai gali būti visiška teisingas gamtos apibūdinimas, priimtina dar toli gražu ne visiems.“ (T. Folger, “Quantum Shmantum”)

      Taigi mus vis dar trūksta kelių dešimtmečių, gal daugiau, bet aš tikiu, kad kai žmonija bus pasiruošusi šioms technologijoms, tuomet mes imsime kilti.

      P. Tewari mašina sulaužo dalį antrojo termodinamikos dėsnio, kuris turėtų būti pertvarkytas, nes erdvė nėra tuščia. Ar žmonija kada nors bus pasiruošusi pažvelgti į mašiną, kuri laužo dabartinius fizikos dėsnius? Daugelis mano, kad tai neįmanoma, tačiau atsiminkite:

      „Nėra nieko naujo, ką fizika galėtų atrasti. Liko tik tikslesni ir tikslesni skaičiavimai.“

      Šį pareiškimą išsakė Lord Kelvin 1900-aisiais, kurį po penkių metų paneigė Einšteinas, kai paskelbė straipsnį apie reliatyvumą. Šios naujos Einšteino teorijos metė iššūkį nusistovėjusiam mąstymui ir paskatino mokslininkų bendruomenę pažvelgti į tikrąją realybės kilmę kitu kampu. Tai puikus pavyzdys, jog tam tikros tiesos gali labai greitai būti paneigtos ir tapti fantastika.

      Tokių technologijų pripažinimas visiškai pakeistų mūsų supratimą apie realybę.

      Mūsų ateitis – šviesi, jei mes sugebėsime atsikratyti korporacijų viešpatavimo, kurios valdžiai diktuoja, kokius įstatymus leisti. Mums, Žemėje, reikia naujo gyvenimo būdo. 

      Šaltinis

      Skaityti komentarus