°C
      2024 03 29 Penktadienis

      Vandeniu varomos mašinos išradėjas mirė rėkdamas, jog jis buvo nunuodytas

      Nuotrauka: whyucan nuotr.

      2019-02-08 08:00:00

      Internetinio tinklaraščio rašytojas Arjun Walia dalinasi savo įžvalgomis apie ekologiją ir technologijas, kurios buvo nuo mūsų slepiamos.

      „Mes visai neseniai tapome Stano išradimo liudininkai... galiu jus patikinti – tai vienas svarbiausių amžiaus išradimų“,- tuo metu kalbėjo  Leonard Holihan iš išplėstinės energijos tyrimų instituto.

      Kasdien vis daugiau žmonių supranta, kad technologijos, naudojančios iškastinį kurą, žaloja gamtą. Kalbos apie tai sukasi jau metų metus, o mes stengiamės savo gyvenimo būdą paversti ekologiškesniu. Aš nekalbu apie Saulės ar vėjo energiją, aš kalbu apie švarias, ekologiškas technologijas, kurios išstumtų iškastinį kurą naudojančias technologijas į antrą planą.

      Viena iš tokių technologijų yra vandeniu varoma mašina, apie kurios egzistavimą galime rasti šiek tiek informacijos. Tai automobilis varomas energija, gauta iš vandens. Akivaizdu, kodėl ši technologija nėra prieinama visuomenei. Variklis, varomas vandeniu, iš rinkos išstumtų dideles korporacijas, parduodančias naftos produktus. Naftos ir dujų korporacijos drauge uždirba trilijonus JAV dolerių kasmet. Tokie išradimai kaip šis – tiesioginė grėsmė degalų industrijai.

      Japonų kompanija pristatė vandeniu varomą mašiną

      Japonų kompanija „Genepax“ 2008 metais Osakoje pristatė vandeniu varomą mašiną. Nepriklausomai nuo to, kokį vandenį naudosite (iš buteliukų, iš krano ar upės), mašina galės važiuoti. Energijos generatorius suskaido vandens molekules tam, kad išgautų vandenilį, kuriuo varoma mašina. Jie panaudojo membraninį elektrodą, kuris cheminių reakcijų metu atskiria vandenilį nuo deguonies. Automobiliui reikia tik vandens ir deguonies, todėl jam nereikia vandenilio reformatoriaus bei aukšto slėgio vandenilio rezervuaro.

      Tai ne sąmokslo teorija! Šio prietaiso egzistencija buvo patvirtinta įvairių patentų biurų visame pasaulyje. Jei norėtumėte paieškoti Japonijos patentų, turėtumėte  eiti į „the Industrial Property Digital Library“ (IPDL). Ši organizacija patentuoja intelektinę nuosavybę ir dokumentus pateikia Japonijos patentų tarnybos intelektinės nuosavybės departamentui. IDPL  yra pateikusi daugiau kaip 60mln. dokumentų, o informaciją teikia nuo 19 amžiaus.

      Maždaug praėjus metams po jų išradimo atsiradimo, kompanija užsidarė. Jie nustojo pardavinėti savo prietaisą bei reklamuoti jį. Vienintelis paaiškinimas, kurį jie pateikė, buvo finansavimo trūkumas.


      Stanley Meyer vandeniu varoma mašina

      „Genepax“ nėra vienintelė įmonę, kuri įrodė, jog galima vandenį paversti vandenilio kuru. Stanely Allen Meyer yra kitas žmogus, kuris išrado vandeniu varomą mašiną, tačiau jo išradimas sulaukė labai mažai dėmesio, kai jis bandė tokią mašiną padaryti prieinamą kiekvienam. Šiandien tai gana gerai žinoma istorija, nes žmonės tapo sąmoningesni. S. A. Meyer išradimas buvo pastebėtas vietinės naujienų stoties Ohajuje.


      Žemiau galite matyti dar vieną vaizdo įrašą, kuriame S. A. Meyer demonstruoja išradimą. Vandenyje yra gausu vandenilio, kuris yra labai veiksmingas energijos šaltinis. Vandens vertimas vandeniliu yra visiškai nekenksmingas procesas.  


      Taigi, kas atsitiko Stanley Meyer? Potencialūs investuotojai iškėlė ieškinį, tvirtindami, jog jo įrenginys nėra revoliucinis, o paprasčiausiai naudoja niekuo neypatingą elektrolizę. Jo paraiška buvo pripažinta apgavikiška, todėl išradimą turėjo ištirti nemažas kiekis investuotojų, JAV energetikos departamentas bei JAV gynybos departamentas. Tuo metu kaip tik buvo formuojamas išradimo patentas, tačiau Stan Meyer netikėtai mirė vakarieniaudamas restorane 1998 metais. Daugelis artimųjų, įskaitant jo brolį dvynį, manė, kad Stanley buvo nunuodytas. Pats Stanley, prieš numirdamas restorano automobilių stovėjimo aikštelėje, tvirtino, jog buvo nunuodytas.

      Pasak jo brolio Stephen, „Jis gurkštelėjo spanguolių sulčių. Tuomet jis griebėsi už kaklo, užvėrė duris, suklupo ir ėmė gausiai vemti. Aš išbėgau į lauką ir paklausiau, kas atsitiko, jis atsakė, jog jie mane nunuodijo. Tai buvo jo mirties deklaracija.“

      Vandens panaudojimas kurui

      Vanduo yra puikus energijos šaltinis. Jis susideda iš dviejų vandenilio atomų ir vieno deguonies. Kai vandens molekulė yra atskiriama į dvi atskiras atomų grupes ir oksiduojama kaip kuras, gaunama energija yra 2,5 karto galingesnė nei gazolino išskiriama. Šalutinis degimo produktas – vandens garai, kurie nekenkia gamtai. Naudojamas procesas yra žinomas kaip elektrolizė. Tai metodas, atskiriantis elementus, panaudojus elektros srovę. Egzistuoja įvairios užpatentuotos technologijos, skaidančios vandenį į atomus.

      Ne taip seniai mokslininkai iš „Virginia Tech“ išgavo vandenilio energiją iš vandens. Jie atrado, jog energija, esanti ksilozėje, taip pat atskiria vandens molekules, todėl išgaunamas grynas vandenilis.

      Kita egzistuojanti technologija, galinti pakeisti visą industriją yra „Free Energy Device“. Šių abiejų technologijų panaudojimas sukeltų vieną iš didžiausių technologijų perversmų žmonijos istorijoje. Tai pačiai grupei žmonių, kuriai priklauso naftos kompanijos, priklauso ir populiarieji žiniasklaidos portalai, taigi nenuostabu, kad mes mažai girdime apie šiuos išradimus. Mokslininkai yra žudomi, laboratorijos sudeginamos, o prototipai atimami.

      Alternatyvios technologijos yra nuostabios ir, be abejo, daro didelę įtaką. Mes privalome atsiminti, jog žmonių rasė būdama tokio sąmoningumo lygio, kokio buvo ta, kuri sukūrė dabartinę sistemą, negalės sukurti nieko naujo. Pokyčiai Žemėje prasidės tuomet, kai daugiau žmonių pasieks kitą sąmoningumo lygį. Gera žinia, kad vis daugiau žmonių tai patiria. Judėjimo pirmyn raktas – paprastas tai meilė. Jei mylėtume, tuomet šios technologijos jau egzistuotų kasdieniame mūsų gyvenime, tačiau gobšumas, pyktis, baimė ir ego mus verčia elgtis Žemės ne naudai. Tikiu, jog tai tęsis nebeilgai.

      Tikiuosi, jog šis tekstas įkvėps žmones tyrinėti mašinas varomas vandeniu. Egzistuoja daug istorijų su panašia pabaiga, kur žmonės išrado pažangias technologijas, tačiau su jomis buvo susidorota. Kodėl mes vis dar kalbame apie pokyčius, nors mes turime technologijas, kurios įvykdytų pokyčius? Nes didžioji dauguma žmonių nė nenutuokia apie alternatyvių technologijų egzistenciją. Jos nėra reklamuojamos, apie jas mažai kalbama, todėl jos sulaukia mažai dėmesio. Gali būti sunku suvokti, kad mūsų planetoje gyvena žmonės, kurie stengiasi nuslėpti tokią informaciją, tačiau tai tiesa. Mes gyvename skaidrumo amžiuje, daugelis mūsų ima suvokti idėjas be mintis, kurios anksčiau nė nekildavo. Kai kuriai atvejais tokių technologijų reklamavimas gali kainuoti gyvybę – štai kiek daug nusiteikusių prieš pokyčius. Jei visi žinotume apie naujas technologijas, tai keltų grėsmę didžiosioms korporacijoms. 

      Skaityti komentarus