°C
   2020 09 26 Šeštadienis

   Dar vienas turtingiausių pasaulio žmonių - futbolininkas Ronaldinijo - pateko į kalėjimą

   Nuotrauka: mercopress.com nuotr.

   2020-03-22 09:00:00

   Futbolininkas Ronaldinho buvo uždarytas į Paragvajaus kalėjimą dėl kaltinimų naudojantis suklastotais asmens tapatybės dokumentais. 

   Brazilijos futbolo legenda buvo sulaikytas kovo 5 d. po to, kai jis ir jo brolis buvo aptikti viešbutyje su  suklastotais dokumentais. Asmenys teigė, kad jie turi Paragvajaus pilietybę.

   Buvęs Barselonos žaidėjo advokatas teigia, kad pasai jam buvo įteikti kaip vietos rėmėjų dovana ir naujovė, o futbolininkas netyčia juos sumaišė ir vietoj įprastų savo Brazilijos dokumentų pateikė ne tuos asmens dokumentus.

   Tyrimas tebevyksta, tačiau Ronaldinho prašymas skirti jam namų areštą siekiant išvengti buvimo kalėjime, buvo atmestas. Teisėja Clara Ruiz nuteisė Ronaldinho ir brolį Roberto de Assis Moreira kaip asmenis, kėlusius pavojų šaliai.

   Nežinia, kiek laiko 39-erių metų vyrui dar reikės kalėti, tačiau jo draugas Fernando Lugo praneša, kad futbolininkas šiuo metu jaučiasi pakankamai neblogai.

   Nors Pasaulio taurės laimėtojas piktinasi dėl susiklosčiusios situacijos, jis su savo broliu dalijasi vaizdo įrašais, kaip bendrauja su kitais kaliniais ir stengiasi kuo geriau maitintis.

   „Jis yra liūdnas ir nusivylęs, bet stengiasi šypsotis. Manau, kad šiuo metu jis jaučiasi prislėgtas...“, - sakė Fernando Lugo Paragvajaus laikraščiui. „Jis man pasakė: „Ką dar šios šalies valdžia planuoja su manimi daryti? Aš daugiau niekados nebegrįšiu į Paragvajų.“


   „Nėra taip, kad jį visą dieną laiko uždarytą kameroje. Kartais jį išleidžia į lauką pasikalbėti su kitais kaliniais, tačiau tai yra labai trumpas laikas. Tai, kas šiuo metu su juo yra atliekama, yra visiškai nesąžininga. Kodėl jis turi kentėti šios situacijos padarinius? Jam to nereikia.“

   Paragvajaus vidaus reikalų ministras Euclidesas Acevedo teigė, kad pastatas, kuriame laikomas Ronaldinho, nėra kalėjimas ir teigė, kad pastatas yra „beveik viešbutis.“

   Ronaldinho buvo leista naudotis futbolo aikšte, žaisti kalėjimų futbolo varžybose praėjusį penktadienį ir nenuostabu, kad jo kolegos kaliniai prieš šią futbolo žvaigždę atrodė itin nekompetentingai.

   Pranešama, kad kai pirmą kartą pateko į Paragvajaus kalėjimą, Ronaldinho stengėsi kovoti ir priešintis, tačiau kalėjimo prižiūrėtojas Blas Vera sako, kad jo būsena šiuo metu yra vidutinė: „Apskritai jam sekasi pakankamai neblogai. Pastebiu, kad jis stengiasi nepasiduoti, būti geros nuotaikos. Aišku, kartais matomas ir liūdesys jo veide.“

   Skaityti komentarus