°C
   2021 06 14 Pirmadienis

   Donaldas Trumpas užsiminė dalyvausiantis 2024 metų JAV prezidento rinkimuose

   Nuotrauka: Getty Images

   2021-05-07 11:00:00

   JAV prezidentas Donaldas Trumpas gegužės 4 dieną paskelbė dvi jį palaikantiems žmonėms svarbias naujienas: naują interneto svetainę ir užuominą apie tai, kad dalyvaus 2024 metų rinkimuose. 

   „Esu visiškai entuziastingai nusiteikęs. Pranešimas apie tai bus padarytas savo laiku, - dar anksti, tačiau manau, kad žmonės bus labai laimingi jį išgirdę. Dėl kampanijos finansavimo reikalų negalima skelbti to pernelyg anksti. Sekite naujienas“, - sakė D. Trumpas interviu leidiniui „The Daily Wire“.

   JAV rinkimų kampanijas reglamentuojantys įstatymai griežtai apibrėžia, kaip kandidatai gali naudoti lėšas ir reikalauja atsiskaityti dėl jų kas tris mėnesius.

   D. Trumpas jau ne vieną kartą užsiminė, kad dalyvaus prezidento rinkimuose trečiąjį kartą, tačiau viešas pareiškimas bus paskelbtas ne anksčiau nei 2022 metais. Respublikonai tikisi, kad prieš atgaudami Baltuosius rūmus galės turėti daugumą Atstovų rūmuose ir Senate. Dėl D. Trumpo populiarumo tarp palaikančiųjų respublikonus, manoma, tai nėra neįmanomos užduotys.

   Kartu su D. Trumpu rinkimuose greičiausiai dalyvaus ir Floridos gubernatorius Ronas DeSantis bei Misūrio senatorius Joshas Hawley‘is, taip pat anksčiau D. Trumpą kritikavusi žurnalistė Candace Owens.

   Šaltinis

    

   Skaityti komentarus

   Q 2021 07 05 10:10

   2024 jau nebeprireiks. nes zydai dirba nuosekliai, pagal plana be klaidu

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai