°C
   2021 11 27 Šeštadienis

   Vyko pirmasis Ghislaine Maxwell pokalbis su žurnalistais po arešto

   Nuotrauka: Evening Standard nuotr.

   2021-11-17 21:00:00

   Jeffrey Epstein gyvenimo partnerė Ghislaine Maxwell, kuriai gresia įkalinimas iki gyvos galvos dėl bendradarbiavimo su milijonieriumi pedofilu, pirmą kartą prabilo apie savo gyvenimo sąlygas kalėjime. Žurnalistams moteris pasakojo, jog yra skriaudžiama.

   Kalbėdamas su „Daily Mail“ iš savo kameros Metropoliteno sulaikymo centre Brukline, Niujorke, G. Maxwell įkalinimą vadino „gyvu pragaru“. Moteris pasakojo, jog buvo laikoma vienutėje, negalėjo miegoti ir buvo maitinama supuvusiu maistu.

   „Buvau puolama ir skriaudžiama beveik pusantrų metų“, – sakė ji. Ji taip pat tvirtino, kad jai nebuvo leista mankštintis ar kameroje išjungti šviesos, moteris skundėsi, jog yra „silpna“ ir „pavargusi“. Ji taip pat pasakojo, kad jau kurį laiką nesimaudo, nes „kraupūs“ sargybiniai į ją spokso duše.

   „The Daily Mail“ žurnalistai teigė, kad G. Maxwell atrodė pastebimai liesesnė nei anksčiau, jos skruostai buvo „įdubę“, o oda „blyški“.

   G. Maxwell pasakojo, kad jai nuolat buvo grasinama drausminėmis nuobaudomis už nedidelius nusižengimus, o jos laiškai ir teisiniai dokumentai buvo „suklastojami“.

   „Mane apieškojo taip agresyviai ir žiauriai, kad mano apatiniai atsidūrė ten, kur jiems tikrai ne vieta. Pirmieji apatiniai, kuriuos gavau kalėjime, buvo didžiulės močiutės kelnaitės. Į jas būtų galima sutalpinti penkias tokias kaip aš. Neišsiplėsiu pasakodama apie dėmes ant šių drabužių“, – pasakojo ji apie gyvenimą bei sargybinių elgesį Niujorko kalėjime.

   Anksčiau G. Maxwell buvo gerbiama aukštuomenės atstovė ir bendravo su garsiausiais pasaulio žmonėmis, tokiais kaip Billas ir Hillary Clintonai bei princas Andrew. Šiuo metu ji dalinosi keisčiausiais savo išgyvenimais kalėjime, pasakojo, jog kuriems sargybiniams sudarinėjo mitybos planus ir net su jais žaidė vaikiškus slėpynių žaidimus (angl.  „peek-a-boo“).

   „Žaidžiu žaidimą pasislėpdama už stulpų, o sargybiniai prisijungia. Visi visada šypsosi“, – sakė ji. „Tada aš atlieku gąsdinantį „pabaisos judesį“, pakeliu rankas ir urzgiu, o jie tą patį padaro atgal. Mes juokiamės.”

   G. Maxwell buvo apkaltinta prievartavimu ir jaunų merginų išnaudojimu, siekiant tenkinti J. Epsteino užgaidas. Pastarajam buvo pateikti kaltinimai dėl nepilnamečių seksualinės prievartos ir prekybos žmonėmis. 2019 m. rugpjūčio mėn. jis buvo rastas pasikoręs savo kameroje. Kitais metais G. Maxwell taip pat sulaikė FTB, jei ji bus pripažinta kalta, galimai visą likusį gyvenimą praleis įkalinta.

   Moteris neigė bet kokią neteisėtą veiklą, tačiau „Daily Mail“ žurnalistams pasakojo, kad jos prisiekusiųjų grupė buvo šališkai prieš ją nusiteikusi dėl žiniasklaidos formuojamo neigiamo požiūrio, kurioje ji paišoma kaip aukštuomenės atstovė ir J. Epsteino „madam“. Ji taip pat sakė, kad negalėjo tinkamai pasiruošti teismo procesui, o kai kurie įrodymai jai buvo pateikti per vėlai.

   „Nekantrauju, kada pagaliau ateis teismo diena, kuomet galėsiu įrodyti, jog nedalyvavau J. Epsteino nusikaltimuose“, – tvirtino G. Maxwell, anksčiau susitikinėjusi su J. Epsteinu. „Aš nekalta.”

   G. Maxwell jau ne kartą buvo paleista už užstatą, o jos teismas prasidės jau lapkričio 29 d., kai bus išrinkta prisiekusiųjų komisija.

   Skaityti komentarus