°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   10 dalykų, kurių vyras tikisi iš kiekvienos moters

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Rasa Sagė
   2018-07-20 19:00:00

   Būti draugais, bendradarbiauti reiškia priimti vyrą kaip lygų sau. Priimti jį ne kaip padarą iš kitos planetos, tačiau tokį patį žmogų.

   Tikra tiesa, kad visi vyrai nori to pačio. Tačiau dauguma vyrų niekada nepasakys, ko jie nori iš tikrųjų. Be abejo, vienas iš pagrindinių vyro poreikių yra seksas, tačiau be jo jis turi daug daugiau dalykų, apie kuriuos nekalba, tačiau tikisi iš moters.

   Švelnumas

   Dauguma vyrų nori paprasto švelnumo. Ar tai būtų laikymas už rankos, ar mielos žinutės, ar meilūs komplimentai, ar švelnus, glostantis žvilgsnis, ar pečių masažas -  švelnumo ir rūpesčio rodymas palies kiekvieno vyro širdį.

   Tikėjimas jo sugebėjimais

   Vyras, kuris mato ir jaučia, jog moteris tiki jo talentais ir sugebėjimais yra ramus ir pasitikintis savimi. Moters palaikymas yra be galo svarbus kiekvienam vyrui. Svarbu parodyti, kad vyras yra laikomas stipriu vyru, o ne mažu berniuku (nors jis ir elgtųsi kaip mažas berniukas). Jis nori jausti, kad pasitikima jo sprendimais. Kai vyru pasitikimas, jis jaučia atsakomybę ir iš tikrųjų tampa stiprus.

   Supratimas

   Priimdami sprendimus vyrai paprastai yra daugiau logiški, ne emocionalūs. Moterys ne visada gali suprasti logiško sprendimo, kai ją apėmusios emocijos. Vienas kelias pasiekti tarpusavio supratimą, yra kalbėtis ir dalintis mintimis. Moterys turi nebijoti užduoti klausimų, kurie joms rūpi. Tik bendraudami vyras ir moteris gali pažinti vienas kitą. 

   Dėkingumas

   Dauguma vyrų nori, kad moteris juos girtų ir jaustųsi jiems dėkinga. Jiems, net labiau ne moterims, patinka komplimentai. Už tai, kad jis sunkiai dirba, už tai, kad rūpinasi, už tai, kad gerai atrodo, už tai, kad su juo malonu ir linksma bendrauti, už jo gerą širdį ir meilę.

   Priėmimas

   Kiekvienas nori būti priimtas toks, koks jis yra. Tačiau vyrai dažniau išgyvena „pakeitimo“ projektus, todėl jiems labai patinka, jei moteris nebando jų pakeisti. Vyrui labai patinka, jei moteris mato jo trūkumus, tačiau nebando jo keisti. Nebando įteigti jam savo nuomonės ir savo požiūrio į pasaulį.

   Mažiau plepėjimo

   Bendravimas yra labai svarbus, tačiau visi žinome, kaip moterys moka ir nori plepėti. Vyrams kartais to būna per daug. Ypač, jei ji pavargęs, neturi ūpo, jis tikrai nenori klausytis plepalų ir tuo labiau juose dalyvauti. Kai vyras pavargęs, moteris, kuri daug kalba ir labai mėgsta paplepėti, geriau tai darytų su savo draugėmis ar kitomis moterimis šeimoje.

   Pagarba

   Bet kokių santykių kūrimas prasideda nuo pagarbos. Vienas geriausių būdų parodyti pagarbą vyrui yra aktyviai jo klausytis, kai jis kalba. Pagarbos išraiška yra nenutraukti vyro neigiamais komentarais, palaikyti jo planus ir idėjas, nevartyti akių, kai kas nors nepatinka, nekelti balso. Pagarbos išraiška yra būti pozityvia, dėkinga ir palaikanti vyro atžvilgiu.

   Laisvas laikas

   Vyrui yra būtinas laikas sau, kai jis gali surikiuosi savo mintis, pasikrauti nauja energija, susivokti savyje ir aplinkoje.

   Kai vyras grįžta po sunkios darbo dienos, dažniausiai jis bent valandą nori pabūt vienas. Moteris neturėtų jo „užpulti“ klausimais ir plepėjimu.

   Pasitikėjimas

   Pasitikėjimas yra būtinas susituokusiai porai, draugaujančiai porai, draugams, bendradarbiams, giminėms, visiems visuomenės nariams. Pasitikėjimas kuriamas būnant atvirais su vieni kitais, laikantis pažadų, nuoširdžiai bendraujant. Ginčuose pasitikėjimas nulemia, ar ginčas bus išspręstas pozityviai ar ne. Pasitikėjimas negimsta iš karto, taip kaip pagarba, tačiau jis ateina su laiku. Pasitikėjimą sunku užsidirbti ir labai lengva sugriauti. Vyras, kuris jaučia, kad juo nepasitikima niekada nesijaus gerai.

   Draugystė

   Vyras nenori būti tik priešinga lytimi, meilužis ar šeimos galva, jis nori būti draugas ir partneris. Esant draugais, kartu generuojant idėjas, patiriant naujus įspūdžius, kartu kuriant ateitį vyras jaučiasi priimtas, įvertintas ir ramus. Būti draugais, bendradarbiauti reiškia priimti vyrą kaip lygų sau. Priimti jį ne kaip padarą iš kitos planetos, tačiau tokį patį žmogų. 

   Skaityti komentarus

   sabella 2019 03 10 01:03

   Skutočné a silné kúzla lásky, ktoré fungujú, divy obsadené profesionálnymi kúzelníkmi a vyškolenými majstermi kúziel, aby vám okamžite priniesli späť váš milenec Manželka, manželka, priateľ, priateľka! je určite to najlepšie kúzlo online a jeho výsledkom je 100% záruka. Po 3 rokoch v súvislosti s mojím priateľom začal môj priateľ chodiť s inými dievčatami a ukázal mi chladnú lásku. Pri viacerých príležitostiach mi hrozí, že sa so mnou zobudím, ak sa ho opovažím opýtať na jeho vzťah s inými dievčatami, bol som úplne zničený a zmätený, až kým mi môj starý priateľ nepovedal o kúzelníkovi na internete, Dr. OGUNAMENOVI, ktorý pomáha ľuďom s ich problémami súvisiacimi so vzťahom a manželstvom pomocou schopností kúziel lásky, najprv som pochyboval, či taká vec niekedy existuje, ale rozhodol som sa jej dať skúste, keď ho kontaktujem, pomohol mi obsadiť milostné kúzlo a do 28 hodín sa môj priateľ vrátil ku mne a začal sa ospravedlňovať, teraz prestal chodiť s dievčatami a je so mnou navždy a reálne. Kontaktujte tohto skvelého kúzla pre svoj vzťah alebo manželský problém Tu je jeho kontakt.{[email protected]}

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Mrs Sharon 2020 18 07 09:40

   Kreipkitės dėl skubios paskolos, kad padėtumėte sau ar šeimai? Ar jums reikia Mes teikiame asmenines verslo paskolas? skolų konsolidavimas, namų pagerinimas Paskola ?, Paskola Pradėti naują verslą. Paskolos automobiliams, hipotekos paskolos verslo paskolos? Tarptautinės paskolos Asmeninės paskolos? Kreipkitės dėl paskolos nuo 3 000 000 USD iki 10 000 000 USD be jokio užstato žemos palūkanų normos ir 3 proc. Paštas: [email protected] „Whatsapp“: +1 (301) 329-5298

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Peter Martin 2022 21 01 04:00

   Ar jums reikia paskolos? privati ​​paskola? Verslo paskolos? Hipotekos paskola? Žemės ūkio ir projektų finansavimas? Mes siūlome visų tipų paskolas su 2% palūkanų norma! Pasiteirauti el.paštu: [email protected] arba WhatsApp: +1 (689) 210-7004

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai