°C
   2024 05 28 Antradienis

   Vyriškos paslaptys moterims: mylėjimasis vyro gyvenime

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-07-13 21:00:00

   Mūsų laikais mylėjimasis jau nėra uždrausta tema, apie kurią nepriimta viešai kalbėti. Kaip tik, tai – viena iš tų temų, kokios ypač domina tiek vyrus, tiek moteris.

   Įprastas požiūris į mylėjimąsi vyro gyvenime

   Pastaruoju metu galima rasti daugybę publikacijų šia tema, tačiau jose daugiausia rašoma apie moteris. Žurnalai ir interneto portalai užversti straipsniais apie tai, kaip vyras turėtų elgtis, norėdamas suteikti moteriai malonumą.

   Tokiose publikacijose aprašomi vyrai kiek skiriasi nuo gyvenančių realiame pasaulyje. Įprastai vyrai laikomi grubiais ir kvailokais. Šis vyriškas tipažas nesuvokia, kad savo nesibaigiančiais įgeidžiais ir poreikiais skaudina moteris.


   Iš tiesų, vyrai, kaip ir moterys, nori būti mylimi, jiems patinka partnerei suteikti malonumą ir norisi, kad juos suprastų. Šiame straipsnyje ir kalbėsime apie nesuprastus vyrus, atskleisime, kas jiems iš tiesų svarbu. 

   Mylėjimasis vyrui – ne tik pramoga

   Intymus artumas stipriosios lyties atstovams – ne tik malonus poilsis, bet ir nelengvas darbas. Jei moteris po mylėjimosi jaučia džiaugsmą ir jėgų antplūdį, tai jos partneriui atvirkščiai - būtina pailsėti.

   Moterys dažnai įsižeidžia, jei vyras po intymaus suartėjimo nusisuka ir užmiega. Esmė visai ne tame, kad jis nejautrus egoistas. Patyrus orgazmą, vyro organizme išsiskiria hormonas, kuriam veikiant ir kyla stiprus noras pamiegoti. Taigi, nereikia kaltinti vyriško egoizmo, nes atsakomybė čia tenka jo prigimčiai!


   Kas vyrams nepatinka mylėjimosi metu?

   Pirmiausia, jų tikrai nedžiugina, kai moteris mylėdamasi tyli. Tokiu atveju susidaro įspūdis, kad ji nepatenkinta, o kai mylintis panašios mintys lenda galvon, pamažu krinta vyro pasitikėjimas savimi, kaip partneriu.

   Net jei jūs nepatenkinta savo intymiais santykiais, netylėkite! Gal girdėdamas švelnų moterišką balsą jis labiau susijaudins ir jums bus maloniau?

   Vyrai nemėgsta preliudijos. Priešingai, nei moteriai, vyrui pakanka labai mažai laiko, kad būtų pasirengęs meilės aktui. Šiuo atveju geriausiai abiem surasti aukso viduriuką. Juk po ilgos įžangos jam gali dingti bet koks noras su jumis mylėtis!


   Kada vyras praranda susidomėjimą?

   Pasitaiko, kad jaunas vyras praranda potraukį savo draugei. Turimas omenyje ne šiaip susidomėjimas, o konkretus atvejis ar situacija.

   Moterį tai gali rimtai įskaudinti, kirsti per jos savivertę. Iš tiesų, viskas gali būti daug paprasčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jei prisiminsit seną patarlę, per kurį organą eina kelias į vyro širdį, taps aišku, kodėl taip nutiko. Kai vyras alkanas, jie nelabai kuo daugiau domisi.

   Taigi, vietoj bereikalingų nuoskaudų verčiau pamaitinkite savo mylimąjį ir toliau mėgaukitės vienas kitu!

   Skaityti komentarus