°C
   2020 11 30 Pirmadienis

   Premjera! Dainininkė Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė: „Pirmoji mano kūrybos ir širdies daina gimė bažnyčioje“

   Nuotrauka: Neringa Rekašiūtė nuotr.

   2018-08-29 15:00:00

   Antradienio vakarą Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė restorane „Spritz Summer Garden“ savo gerbėjams, artimiesiems ir bičiuliams pristatė pirmąją savo kūrybos dainą ir video klipą „Absorbed“.  Į klipo pristatymą susirinko visas būrys žinomų žmonių, tarp kurių buvo Jonas ir Simona Nainiai, Viktorija Šaulytė, Indrė Stonkuvienė, Monika Linkytė bei daugybė kitų. Štai ką apie tai rašo pati Ieva savo Facebook paskyroje:

   „Tai yra pirmasis mano kūrinys. Šis mano atviras pokalbis, gimė bažnyčioje, kai Donatas užgrojo keturis akordus, o aš tiesiog pradėjau kalbėti nebe žodžiais... Dar prieš metus suskambėję akordai, šiais metais virto nepaprasta daina, mano širdies daina. Kažkas manęs paklausė kaip įmanoma, kad pati esu tokia pozityvi, o dainos lyriškos, melancholiškos ir dažnai verčiančios susimąstyti. Bet galbūt taip ir atsiranda gyvenimo harmonija... Tai ir sudėjau į vaizdo klipą, kuriame gyvena du pasauliai. Vienas pasaulis, kuris yra paskendęs savyje, neranda kelio, nebenori ir nesupranta ir kitas, kuris atranda viltį ir kelią ir žino, kad yra laimė, šviesa ir noras eiti pirmyn.

   Labai nedrąsu paleisti, tai kas tikra ir nesumeluota, labai nedrąsu, bet taip gera. Tai lyg nauja kelio pradžia, nuo kurio atsispyrusi pagaliau nebijau parodyti, tai kokią muziką matau pati. Labai noriu padėkoti savo draugams ir žmonėms, kurie ateina į šį gyvenimą atrodo visiškai atsitiktinai, bet palieka tokius didžiulius pėdsakus ir įkvepia. Įkvepia kūrybai ir meilei gyvenimui.

   Klausykit... ir pajuskit save... kai visos mintys tiesiog įnikę ir nieko nebegali padaryti, kartais be proto skauda ir norisi klausti, kodėl aš???  Bet aš žinau ir pažadu.. tikrai yra kelias, kuris išlaisvina ir padeda atrasti ramybę...“

   Šis vakaras buvo neeilinis, nes pristatyme dalyvavo ir apie gyvenimo prasmės paieškas šnekėjo kunigas Algirdas Toliatas, vedų išminties žinovas Anantara Das ir žinomas lektorius, konsultantas ir asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas.

   Prieš pat konferenciją Ieva sakė: „Šiandien kalbėsim apie mus, apie tai nuo ko bėgam, bet tai mums be galo reikalinga. Tikroji laimė ji visai visai šalia, kaip ją rasti ir gauti viltį, kai jos nebelieka? JAU NETRUKUS... nes kelias yra... Kiekvieną dieną gaunu laiškus, apie gyvenimo prasmę ir jo beprasmybę. Šios dienos konferencijoje kalbėsime apie viltį ir tą tikrąją, niekur nedingstančią laimę. Kažkada galvojau apie pabaigą, o dabar galiu drąsiai sakyti: „Neskubėk“!

   Tad neskubėkite ir pasižiūrėkite:

       

   Ieva labai nedrąsiai pristatė savo kūrinį, bet publika liko sužavėta.

   O Jūs ar jau matėte naują Ievos klipą? Jį galite rasti čia:

   Sėkmingai pasirodžiusi „Eurovizijos“ dainų konkurse dainininkė juda šviesos greičiu, nežada sustoti ir savo gerbėjams pristato vis daugiau naujų dainų! Ieva nesustok!

   Skaitykite ir mūsų ankstesnį pokalbį su Ieva: Dainininkė Ieva Zasimauskaitė: „Atranką į "Euroviziją" man padėjo laimėti Valdas ir Alma Adamkai"!

   Skaityti komentarus