°C
   2021 06 14 Pirmadienis

   Kas vyksta šiuo metu su Žeme?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Ramunė Surdokienė
   2020-07-13 21:00:00

   Ar pajautėte vis didėjančią turbulenciją su jumis? Kas vyksta šiuo metu mūsų gyvenimuose? Gal padažnėjo sveikatos sutrikimai ar netikėtai atsirado nauji negalavimai, ligos? O gal paaštrėjo santykiai šeimoje, artimųjų, bendradarbių rate? Kas vyksta valstybių, politikos lygmenyje? Kodėl taip staiga prasidėjo neramumai Pasaulyje?

   Mūsų regimybė yra tik menka suvokimo dalis, kuri 95 procentus apriboja mūsų tikrąjį matymą. Šis laikas Žemei yra ypatingas. Į mūsų planetą plūsta Didžiulė Meilės Banga, kuri griauna visus senus stereotipinius mąstymus, žmonių įpročius, nenaudingą veiklą ir visą tamsą, kuri yra jau daug metų įleidusi šaknis mūsų protuose, poelgiuose ir visame aplinkui.

    Mes bijome šios bangos, nes ji sukelia fizinį ir dvasinį skausmą, bandome pasislėpti, įlįsti į kokį plyšį, bet veltui. Vanduo pasiekia visus giluminius sluoksnius ir juos užpildo.

   Kiekvienas būsime pagautas šios Šviesos ir išplautas. Nei vieno neliks pamiršto.

   Kaip mes elgiamės, kai mus apšviečia ši Dieviška Šviesa? Visų pirma, mums skauda, nes turime visą tamsos arsenalą savyje. Kai skauda, pradžioje stebime, kas vyksta su mumis, bet po akimirkos puolame blaškytis arba kimbame į atlapus savo artimiausiems žmonėms. Vidinis kaltės jausmas yra sunkiai matomas mums patiems, tad kaip esame įpratę, nuo Adomo laikų, visada čiumpame kitą už atlapo. Vyras, žmona, vaikai, bendradarbiai, valdžia, pasaulis kaltas... Kur dingti? Kas man padės? Kas taip graužia viduje? Kaltė. Kaltė. Kaltė.

   Ji mums neduos ramybės, kol būsime gyvi. Bet jei sustosime bėgę nuo savęs, staiga nuleisime iškeltą ginklą prieš savo artimą, tuomet Šviesa apšvies mūsų veidą. Ir tuo metu suvoksime, jog bėgame nuo savojo vidinio priešo, nuo savojo juodulio, kurį užauginome patys, kurį perdavėme iš kartos į kartą.

   Žemės užterštumas bus išvalytas. Visi nuodėguliai, išsigimimai, netiesa bus sunaikinti. Šviesa užpildys kiekvieną Žemės plotelį ir visa atgims naujame Žvilgsnyje.

   Nebesislėpkime, nėra ko bijoti. Tiesa mus išmaudys, aprengs naujus rūbus ir mes liksime ne apsakomoje Amžinybėje.

   SUSTOKITE. DABAR. KITO LAIKO NEBEBUS.

   Skaityti komentarus