°C
   2021 01 23 Šeštadienis

   M. Labkovskis: „Laimė nėra tikslas, kurį vieną dieną pasieksite ...“

   Nuotrauka: M.Labkovskis | fit4brain.com nuotr.

   Autorius: Michailas Labkovskis, minfo.lt informacija
   2020-12-26 17:00:00

   Daugelis žmonių mano, kad laimė yra pinigai ir pasiekimai. Kad ji yra visuomeninis statusas, solidi suma banko sąskaitoje ir gaunamos pajamos.

   Kiti mano, kad laimė yra pasiekti visus išsikeltus tikslus. Turėti vaikų, įsigyti gerą butą, tris kartus per metus skristi ilsėtis prie jūros ir būti visiškai „normaliais“, visais atžvilgiais socialiai realizuotais.

   Dar kiti mano, kad laimė yra tada, kai turi daug draugų, kurie nuolat skambina, kažkur kviečia, nesibaigianti susitikimų virtinė, nuolatiniai renginiai, kelionės, vakarėliai...

   Ir niekas nėra teisus. Nes visa tai, kas išdėstyta pirmiau, yra ne kas kita, kaip įrankiai.

   Turiu vieną draugą, multimilijonierių. Vieną dieną jis man paskambino ir paklausė, ar jam reikėtų nusipirkti marmurinę pjaustymo lentelę už tris šimtus eurų.

   - Patinka? Imk.
   - Bet ji neverta tiek pinigų ...

   Taigi, apie tai ir rašau, kad jūs galite turėti daug pinigų, bet nemokate jais mėgautis. Iš viso. Jūs galite turėti nuostabią šeimą, bet nebūsite laimingi, kai grįšite iš darbo pavargę. Galite dirbti pagal savo pašaukimą, tačiau taip susipainiosite dėl pasiekimų ir atlyginimo, kad niekada taip ir nepajausite malonumo dėl to, kad darote tai, kas jums patinka.

   Iš tikrųjų laimė nėra pinigai, vyras / žmona, kelionės ar karjera. Tai nėra pašaukimas ar draugystė. Laimė yra apie tai, kaip jūs DABAR gyvenate.

   Laimė nėra tikslas, kurį vieną dieną labai pasistengę pasieksite. Ko verta svajonė, dėl kurios kentėjote ir save varžėte daugelį metų? Ji neatneša laimės ir tai gali patvirtinti kiekvienas, kuris savo tikslų siekė per kraują ir prakaitą.

   Laimė yra tada, kai pabundate ir jaučiatės gerai. Tiesiog. Pusryčiaujate ir jums skanus net paprastas maistas. Einate į darbą ir patinka net troleibusas. Grįžtate namo ir užsiimate su vaiku, nes jums tai patinka, o ne vykdote tėvų pareigas. Laimė, kai kelias į tikslą yra toks pats malonus kaip tikslo pasiekimo akimirka. Ar suprantate? Laimė yra ČIA IR DABAR.

   Skaityti komentarus