°C
   2019 03 21 Ketvirtadienis

   Pasitikrink, ar esi vyro kišenėje!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-07-10 15:00:00
   2018-07-10 15:00:00

   Kodėl žmonos daro tiek daug paslaugų vyrams? Atsakymų į šį amžiną klausimą yra labai daug. Vienas jų man patinka labiausiai: žmonos daro daug paslaugų vyrams todėl, kad jos sėdi tų vyrų kišenėse. Ir tai nėra panašu nei į meilę, nei į tvarius santykius, nei į gražią draugystę. Tai yra kankinanti, liguista, infantili priklausomybė. Pasikalbėkime.

   Kaip mes patenkame į vyro kišenę?

   Moterys iš prigimties labai noriai rūpinasi kitais. Todėl santykių su vyru pradžioje, moteris užpila vyrą dėmesiu, globa, meile, rūpinimusi ir... paslaugomis. Dažna moteris dažnai daro savo vyrui tai, kas jam patinka, kas jam patogu, kas jam svarbu. Tai nėra nei gerai, nei blogai. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje. Romantinis laikotarpis baigiasi, dėmesys moteriai iš vyro pusės dažniausiai sumažėja, nes vyras jaučiasi sumedžiojęs stirną. Ir žavuolė tampa tarsi savaime suprantamu daiktu. Kur palikai, ten ir rasi. Kai atsiranda vaikų, moters rūpinimo laukas padidėja, vyras ne iš blogos moters valios tampa labiau apleistu. Juk naujagimis ir mažas vaikas negali išgyventi be vieno suaugusiojo, o vyras gali.

   Kada mes atpažįstame, jog esame kišenėje?

   Ir tuomet moteris pamato, jog, nors ir ji turi savo darbo dieną, nėra išlaikoma vyro, bet pati yra šeimos biudžeto kūrėja, ji, praktiškai, viena augina vaikus, viena rūpinasi namais ir visiems daro kasdienius dalykus ne todėl, kad jie patys negali to pasidaryti, o todėl, kad moteris negali liautis dariusi įprastų dalykų be konfliktų, ginčų, nors nuovargis sukelia nemigą, o santykiai su vyru - toli gražu nepanašūs į meilę, ir su vaikais vis dažniau baramasi. Moters protas jai nuolat sako: tu pažiūrėk, tavo vyras turi tokias pačias rankas, kaip ir tu; tu negali iš vaikų reikalauti daugiau nei padaro tavo vyras; vaikai nėra gyvenimo lengvintojai, bet su vyrais turi būti lengviau ir pan. Moters širdis sunkiai susijungia su protu, nes daugumai moterų būdingas išmoktas noras būti gerai, patogiai, nekelti sunkumų ir nepatogumų, visiems lengvinti gyvenimą ir negalvoti apie save.

   Kas padeda likti vyro kišenėje?

   Kišenės savininkas. Kaip? Yra labai daug būdų, kurių mes neatpažįstame. Kai moteris prašo pvz. sudėti švarius rūbus į spintą, nuimti skalbinius, ištuštinti indaplovę, aprengti vaikus, sudėti išmėtytus ar ne vietoje gulinčius daiktus į jiems skirtas vietas, vyras profesionaliai manipuliuoja: jis pasako moteriai netikrą komplimentą ir jo pagrindu nedaro to, ko prašo moteris. Pvz.: aš nemoku taip gražiai lankstyti rūbų, kaip tu, tik betvarkę pridarysiu; aš nežinau, kur guli visi šie daiktai, tu gi čia pas mus esi namų šeimininkė; tu taip gražiai sulankstai rūbus, kad aš nenoriu gadinti tavo padarytos tvarkos spintoje; tu taip gražiai rengi vaikus, kad nenoriu jų gluminti savo nevykusiu stiliumi; aš gi nemoku taip skaniai pagaminti vakarienės kaip tu ir pan. Atpažįstate parazitišką strategiją? Vyras paglosto moters savimeilę ir toliau nieko nedaro. Kadangi moteris yra ištroškusi vyro dėmesio, suvalgo šiuos trupinius ir... kurį laiką jaučiasi pamaloninta, tačiau kai padaro vėl viską pati viena, jaučia didžiulį nepasitenkinimą. Ir nesuvokia, kas vyksta: vyras lyg ir malonus, tačiau ją siutina jų gyvenimas kartu ir jos daromos vyrui paslaugos. Mat pati moteris laikosi įsikibusi tos kišenės. Ir apie tai kalbėsime jau labai greitai. Linkiu atpažinti kišenę, jos gylį ir jos savininko ypatumus. Tai yra tik laisvėjimo kelio pradžia.

   Skaityti komentarus