°C
   2021 04 13 Antradienis

   Penki dalykai, kurie nuodija moters gyvenimą

   Nuotrauka: Unsplash.com nuotr.

   2021-03-08 19:00:00

   Moterys yra ypatingos būtybės, kurios gali sumaniai apjungti trapumą ir tvirtumą, švelnumą ir šiurkštumą, minkštumą ir kietumą ir likti nepažintos, paslaptingos, viliojančios, įkvepiančios vyrus... Visa tai įmanoma tik dėl galingos jų energijos - moteriškos jėgos. Jos lygis gali sumažėti, jei moteris švaisto energiją netinkamiems dalykams. Pašalinusios šiuos dalykus iš savo gyvenimo visos moterys būtų laimingesnės. Kas tai? Paskaitykite.

   Pavydas

   „Pavydas yra laimingųjų priešas", - sakė senovės graikų filosofas Epiktetas. Be to, eikvodama energiją kažkieno gyvenimo stebėjimui, jūs atimate galimybę mėgautis savo gyvenimu. Jei kito žmogaus gyvenime yra kažkas, ką norėtumėte turėti - nepavydėkite, o džiaukitės jo sėkme, palinkėkite jam  ar jai dar daugiau sėkmės ir pradėkite kurti bei įgyvendinti planą, kuris atves jus į norimą rezultatą.

   Gali būti, kad įgyvendinant planą jūsų tikslas pasikeis, tačiau jūs gyvensite savo gyvenimą ir būsite laiminga, nes nustosite būti priklausoma nuo to, ką turi ir kaip gyvena kiti. Visas jūsų dėmesys bus nukreiptas tik į save ir savo gyvenimą, kuris užpildys jus energija ir padarys jus laimingesne.

   Nuopelnų menkinimas

   Net ir daug pasiekę mes norime dar daugiau, norime parodyti save dar geriau. Tai, žinoma, teisinga - mes priimame gautą rezultatą, tačiau žinome, ką galime padaryti geriau ir ką turime daryti toliau. Tačiau menkinti nuopelnus yra visai kas kita.

   Jei savimi nepakankamai pasitikime ir save niekiname, tai verčia mus galvoti, kad nieko nepasiekėme net ir tada, kai gauname gerą rezultatą. Dar blogiau yra menkinti kitų nuopelnus. Tai darome iš pavydo. Liaukitės dairytis į kitus, susitelkite į savo gyvenimą, išsiaiškinkite nepasitikėjimo savimi priežastis ir pradėkite tai keisti priimdama save ir savo sėkmę.

   Noras viską spėti

   Moterys, ypač turinčios vaikų, nuolat kažką veikia. Joms reikia sutvarkyti namus, nueiti į parduotuvę, dirbti, susitikti su draugais, leisti laiką su šeima ir dar sugebėti rasti laiko sau ir savo pomėgiams! Ir taip kiekvieną dieną.

   Toks begalinis „svarbių“ dalykų sąrašas, kuris kartojasi diena iš dienos, neatneša laimės, o vietoj to moteris perdega ir visose srityse jos rezultatai prastėja. Todėl naudokitės daugiafunkcine veikla tik ypatingais atvejais ir po to būtinai atkurkite vidinės energijos išteklius, praleisdama daugiau laiko gamtoje, viena su savimi, praktikuodama jogą, meditaciją ir kt.

   Savęs nuvertinimas

   Menkindama save moteris tampa silpnesnė. Visa tai lemia tikėjimo savimi stoka ir priklausomybė nuo kitų nuomonės, taip pat noras viską suspėti ir per dideli reikalavimai sau.

   Žinoma, labai gerai norėti viską daryti gerai, tačiau svarbiausia žinoti, kada reikia sustoti. Paklauskite savęs, ar jums reikia nuolatos pasiekti šimtu procentų tai, ką užsibrėžėte? Ar išsikelti standartai tikrai jums tinka? Nuoširdžiai atsakykite sau į šiuos klausimus. Gali būti, kad tam tikri dalykai jums yra primesti, tada savęs nuvertinimas ir savikritika yra per griežta ir visiškai netinkama. Būkite sau švelnesnė. 

   Perdėtas kuklumas

   Visuomenės nuomonė vaidina didelį vaidmenį moters savivertei. Ilgą laiką moterys gyveno pasaulyje, kuriame turėto atlikti savo vaidmenis ir neišsišokti. Vienas iš tokių dalykų buvo savo nuomonės pasilaikymas sau ir kuklus tylėjimas. Tačiau laikai pasikeitė, jūs turite balsą ir galimybes išreikšti save. Pamirškite frazę „Aš esu moteris, man to nereiktų daryti“ ir drąsiai eikite į priekį, jei ten veda jūsų tikslas ir širdis.

   Jūs galite padaryti save laiminga, jei išmintingai skirstysite savo energiją ir resursus ir pasiliksite tik jums asmeniškai svarbius dalykus gyvenime. Ir, kaip sakė Stephenas Fry'as: „Nustokite gailėtis savęs - ir būsite laiminga“.

   Skaityti komentarus