°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   Piotras Mamonovas: Apie tai, kas svarbiausia

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Piotras Mamonovas, minfo.lt vertimas
   2021-02-03 19:00:00

   Žmonės yra kartu tol, kol abu nori būti kartu. Nei pareiga, nei garbė, nei moralė nesieja vieno žmogaus su kitu. Kai žmogus nori išeiti, jis paliks namus, vaikus, mirštančius artimuosius. Kol jis nenori, jis būna šalia.

   Kai žmogus nori būti kartu, nė vienas tavo trūkumas jam netrukdys. Kai žmogus nori išeiti, jokia tavo dorybė jo nesulaikys. Nesvarbu, koks esi negražus ir nepatrauklus, yra kažkas, kam patiksi. Kad ir koks esi geras ir geidžiamas, yra kažkas, kuris tave atstums.

   Jei esi atstumtas, tai nieko nereiškia. Tu netampi blogesnis ar menkesnis, iš tikrųjų nieko baisaus nevyksta. Tavo žmogus yra pasaulyje, ir jis tave priims tokį, koks esi.

   Jei tave priims, vis tiek vieną dieną išsiskirsite - jei ne gyvenime, tai mirtyje. Branginkite tai, ką turite, nesigailėkite to, ką prarasite ir nebijokite prarasti.

   Džiaukis, kad yra žmogus, kuris tau šviečia. Šviesk pats - kuo daugiau šviesos, tuo mažiau baimės, kuo mažiau baimės, tuo mažiau tamsos sieloje.

   Lapas, norintis grįžti prie medžio, gali plaukti prieš srovę ir skristi prieš vėją. Bet medis jo nepriaugins prie senos šakos.

   Kuo daugiau myli, kuo daugiau dovanoji, tuo daugiau lieka. Jei dovanodamas meilę jauti skausmą ar neapykantą, vadinasi davei žmogui šokoladą su nuodų įdaru. Vargu ar verta reikalauti dėkingumo už tokią dovaną.

   Paleisk. Leisk žmogui būti ne tik tavo meilės veidrodžiu.

   Ištirpti mylimame žmoguje yra retas talentas ir retas prakeiksmas.

   Būk savimi, būk vertas, pamiršk baimę - vieną dieną jis vis tiek negrįš. Bet ne šiandien.

   Tikėk. Pasitikėk. Šildyk. Dėkok. Negalvok apie tai, kas gali būti - tik apie tai, kas yra čia ir dabar, po žvaigždėmis.

   Išeik, kol nuo mirusios meilės nesklinda blogas kvapas. Ateik iki tol, kol troškimas nevirto apsėdimu.

   Tai, kas perkama už pinigus, kainuoja tik pinigus. Tai, kas išmaldauta, išverkta, atimta ir pavogta, vieną dieną bus atimta šimteriopai. Tai, kas duota laisva valia, iš širdies, yra neįkainojama.

   Kaip atpažinti savo žmogų? - paprastai! Eisi link jo ir susitiksi vidury kelio. Jis nežinojo. Tu nekvietei. Jūs atsiradote. Kad ir kur būtumėte anksčiau, dabar einate vienu keliu.

   Skaityti komentarus