°C
   2021 08 03 Antradienis

   Sakmė apie kiemsargį

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2021-05-24 19:00:00

   Kartą vienas žmogus atėjo įsidarbinti sargu „Microsoft“ bendrovėje. Personalo skyriuje jam buvo užduodami klausimai, atlikti testai ir galiausiai pranešta:

   - Sveikiname, esate priimtas. Palikite savo el. pašto adresą - mes jums pranešime apie darbo grafiką.

   - Tiesą sakant, aš net neturiu kompiuterio, - prisipažino žmogus, - o el. pašto tuo labiau.

   - Deja, tada mes negalime jums rasti darbo. Jūsų nėra virtualiame pasaulyje, o greitas bendravimas su visais „Microsoft“ darbuotojais el. paštu ir efektyvaus komandinio darbo koordinavimas yra esmė mūsų mūsų įmonėje.

   Nėra ką daryti - žmogus išėjo ir pradėjo galvoti, kaip galima užsidirbti pinigų kompiuteriui. Kišenėje - 30 USD. Nusipirko iš ūkininko 10 kg obuolių, išėjo į judrią gatvę ir ėmė pardavinėti „skanius ir sveikus ekologiškus produktus“. Per kelias valandas jo pradinis kapitalas padvigubėjo, o po 6 valandų - padidėjo 10 kartų. Čia jis suprato, kad tokiu tempu galima gyventi ir be darbdavio.

   Bėgo laikas, žmogus nusipirko automobilį, atidarė mažą kioskelį, paskui parduotuvę, o po 5 metų buvo tapęs prekybos centrų savininku. Kartą, kai atėjo drausti savo verslo, draudimo agentas paprašė palikti savo el. paštą, kad galėtų siųsti pelningus pasiūlymus. Mūsų verslininkas, kaip ir prieš daugelį metų, atsakė, kad neturi nei elektroninio pašto, nei kompiuterio.

   - Tiesiog nuostabu! - nustebo draudikas, - toks didžiulis verslas - ir net nėra asmeninio kompiuterio! Ką jūs pasiektumėte, jei turėtumėte?

   Verslininkas nusišypsojo ir atsakė:
   - Tada tapčiau „ Microsoft“ sargu.

   Moralas: jei kažko neturite, galbūt jums to ir nereikia?

   Skaityti komentarus