°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Satya Das apie santykius: 7 patarimai, kaip teisingai vyro prašyti pagalbos ir palaikymo

   Nuotrauka: Pixabay.com

   2020-11-04 21:00:00

   Vyrų reikia kartas nuo karto ko nors paprašyti. Vyrų giminės atstovai tiesiog turi jaustis nepakeičiami, stiprūs ir naudingi. Taip veikia jų vidinis pasaulis. Šiame straipsnyje kviečiame skaityti Vedų filosofo ir šeimos psichologo Satya Das praktinius patarimus moterims, kaip tinkamai paprašyti vyro bet kokios pagalbos ir palaikymo.

   1. Teisingai išsakykite savo norus

   Jei pasakysite vyrui, kad neturite ką apsirengti, vyras pamanys, kad vagys kažkaip pavogė jūsų garderobą. Vyrai yra gana tiesmukiški ir paprasti padarai, todėl su jais apie viską reikia kalbėti tiesiogiai, aiškiai ir konkrečiai.

   2. Jei moteris neprašo paramos, vyras mano, kad jo pastangų pakanka

   Vyrai retai siūlo savo pagalbą. Jie taupo energiją ypatingoms progoms. O jei staiga prasidėtų karas ar pasaulinė katastrofa ir jis būtų pavargęs? Jam net į galvą neateina, kad jus kasdien reikia gelbėti nuo nesibaigiančių rūpesčių ir bėdų. Todėl jo prašyti reikia visa savo esybę parodant, kad moterys yra silpnosios lyties atstovės, ir tik stiprus, valingas vyras gali padėti susidoroti su nesibaigiančiomis problemomis.

   3. Vyras nori duoti, kai turi energijos ir išteklių

   Jam nepatinka, kai kažkas iš jo „išspaudžiama“ ar atvirai manipuliuojama. Bet jei vyras jūsų negirdi, tada galbūt:

   • vyras dabar neturi išteklių (emocinių, fizinių, finansinių) jūsų tikslui įgyvendinti;
   • vyras gali sumažinti savo pastangas, kol moteris įvertins tai, ką jis jau padarė;
   • vyras nemato savo naudos įgyvendinant jūsų tikslą (turėtų būti paveikta jo motyvacija);
   • jūsų tikslas prieštarauja jo gyvenimo tikslams, įsitikinimams ir norams;
   • jūsų užklausa nėra prioritetas jo darbų sąraše;
   • jis nustojo matyti jus kaip savo moterį, todėl neverta daugiau bandyti.

   4. Vyrai atlieka vieną užduotį vienu metu, todėl turite sulaukti, kol jis atsilaisvins

   Jei jis kažkuo užsiėmęs, tikimybė būti išklausytai labai sumažės.

   5. Visada paklauskite savęs: Koks mano tikslas?

   Turite aiškiai apibrėžti, ko norite: palaikymo, pagalbos, supratimo, pinigų, pokyčių ar tiesiog pasikalbėti. Moterų neapsisprendimas, dvejonės ir ilgi apmąstymai glumina vyrus.

   6. Vyras turi jausti, kad jis kažką duoda šeimai ir yra reikalingas

   Jei vyras mato, kad moteris yra nelaiminga, nesvarbu, ką jis dėl jos daro, jis praranda susidomėjimą ja. Jis nemato joje žmogaus, dėl kurio norėtų augti visuose planuose. Jei ji jo nevertina, jis praranda visą motyvaciją.

   7. Žavėjimasis ir dėkingumas

   Norint, kad reikalai pajudėtų iš mirties taško ir jūsų partneris įvykdytų jūsų prašymus, turite išmokti nuoširdžiai juo žavėtis ir dėkoti. Pradėti reikia nuo tų dalykų, kuriuos jis jau daro, ir tik tada pridėti naujų. Sulaukęs dėkingumo ir susižavėjimo, jis mielai padės visose srityse, jei tik vėl išgirs šiuos stebuklingus dėkingumo ir gero savo darbo įvertinimo žodžius.

   Jei ką tik susipažinote su vyru ir jis beprotiškai jus įsimylėjęs, jis ir taip padarys viską dėl jūsų. Tai laikotarpis, kai net nereikia klausti. Jis stengsis numatyti jūsų norus, bandys parodyti save iš geriausios pusės, laimėti jūsų pasitikėjimą ir dėmesį. Bet kai praeina įsimylėjimo laikotarpis ir jis jau tikras savo pergale, reikia mokėti gražiai ir, svarbiausia, teisingai prašyti.

   Skaityti komentarus

   Dominik 2020 05 11 11:19

   Mano vardas Dominik. Noriu padėkoti puikiam vyrui, žinomam kaip daktaras Ajayi, jis yra galingas burtų ratukas ir daugeliui žmonių visame pasaulyje gali padėti skirtingais vedybiniais klausimais. Susidūriau su skyrybomis, kai sužinojau apie puikų burtų ratuką dr. Ajayi, aš tikrai myliu savo žmoną ir nenoriu, kad mes išsiskirtume, todėl aš prašau burtų vedėjo daktaro Ajayi pagalbos, jis paruošė man meilės burtą, o mano žmona nutraukė skyrybas per 3 dienas ... Jei turite problemų savo santykiuose ir norite greito ir ilgalaikio sprendimo, galite susisiekti su dr. Ajayi el. paštu: [email protected] arba „Whatsapp / Viber“ numeriu: +2347084887094

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai