°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   Traukos dėsnis: kaip rasti meilę, apie kurią seniai svajojate?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-04-08 21:00:00

   Jei niekaip negalite rasti savo antrosios pusės ir jaučiatės beviltiškai, neskubėkite kuo greičiau užpildyti tuštumą. Sutiksite tinkamą žmogų tuo metu, kai nustosite ieškoti meilės ir nutarsite perkelti dėmesį į save. Būtent taip viskas ir nutinka. 

   Užsiimdami savo einamais reikalais ir mėgaudamiesi kiekviena gyvenimo akimirka jūs tuo pačiu pritraukiate į savo gyvenimą meilę.

   Traukos dėsnis sako, kad kiekvienu konkrečiu laiko periodu pritraukiame tik tuos dalykus, kuriuos galime tuo metu turėti. Pritraukiame žmones, kurių vibracijos rezonuoja su mūsiškėmis. 

   Taigi, jei jums atrodo, kad susiduriate tik su neišsivysčiusiomis asmenybėmis, tai reiškia, kad atėjo metas padidinti savo vibracijas. Tai yra, skleisdami aukštesnes meilės, ramybės vibracijas jūs pritrauksite žmones ir dalykus, kurių vibracijos analogiškos.

   O jeigu jums trūksta kantrybės, jei negebate sutarti su vidiniu AŠ, jei viduje jaučiatės nelaimingi, neramūs, tuomet ir toliau savo kelyje sutiksite tuos, kurie negalės jums atnešti laimės.

   Jei jūsų gyvenime nevyksta nieko gero, esate liūdni ar nusivylę, tai tik didina galimybę sutikti žmones, kurie norės jumis pasinaudoti. Taip jūs tarsi užstringate užburtame toksiškų santykių rate.

   Nustokite savęs gailėtis. Vietoj to pradėkite gyventi savo gyvenimą. Mėgaukitės savo vienumu, kol galite! Priimkite save tokį, koks esate, pamilkite save ir savo gyvenimą. Ir nustokite lyginti save su kitais.

   Atmeskite baimę, pavydą, nepasitenkinimą, negatyvumą, liūdesį bei visa kita, kad tempia jus į dugną ir neleidžia gauti to, ko norite.

   Pripildykite savo gyvenimą džiaugsmu, laime, ramybe, harmonija ir meile. Ir pamatysite, kas nutiks. Jūsų laukia tikri stebuklai!

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   Tadas 2019 12 04 12:32

   Geras straipsnis

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai