°C
   2019 05 24 Penktadienis

   Ateiviai iš filmo „Grobuonis“ - realybė?

   Nuotrauka: Andrew Rose nuotr.

   2019-03-06 21:00:00

   Žvejys iš Australijos ištraukęs meškerę apstulbo pamatęs padarą be akių, su dantimis, aštriais it skustuvo ašmenys. Žvejo manymu, padaras atrodė lyg „iššokęs" iš filmo apie dinozaurus.

   Australas Andrew Rose teigė šį „monstrą" ištraukęs „Mary" upėje, Australijos šiaurėje. Anot jo - tokius dalykus paprastai matai tik filmuose.

   „Pajutau, jog kažkas užkibo, tai ištraukiau meškerę, bet užkibusi žuvis buvo pats keisčiausias gyvis, kokį esu matęs savo gyvenime"- teigė žvejys A. Rose.

   Kartu su draugu Tee Hokin, A. Rose nufotografavo šią pabaisėlę ir paleido atgal į upę. Nuotraukas šie pasidalino Facebook platformoje, tikėdamiesi, jog atsiras žmogus, galėsiantis identifikuoti kas per padaras čia išties yra.

   Facebook vartotojai, kaip įprasta, šmaikštavo ir vadino šį padarą „kudikėliu ateiviu" iš filmo „Alien".

   Vis dėlto, atsirado iš jūros gyvius išmanančių žmonių, kaip M. Grant. Žuvų eksperto manymu šis gyvis  priklauso Amblyopinae  ungurių šeimai, vienai iš mažiausiai tyrinėtų gyvūnų šeimų Australijoje.

   Ekspertas paaiškino, jog šie unguriai yra beveik visiškai akli, dažniausiai padengti oda, o ne žuvims įprastais žvynais, mat oda padeda jiems jausti aplinką drumstame vandenyje ir ten sučiupti grobį.


   Skaityti komentarus