°C
   2021 08 03 Antradienis

   Aurimas Guoga: Šeimų maršo atgarsiai

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2021-05-23 13:00:00

   Atsitiko kai kas visiškai neįtikėtino - pradėjo byrėti valdančiųjų parama Partnerystės įstatymui!

   Trylika konservatorių pareiškė, kad tokius dalykus reikia spręsti referendumu. Tai ne mažiau, o atviras sukilimas prieš Anūką ir Šimonytę. 


   Dabar jau neaišku ar valdantieji sukrapštys daugumą sodomistiniam įstatymui prastumti. Tam turėtų pasijungti visi socialdemokratai ir dar vienas kitas iš opozicijos. Įmanoma, tačiau jokiu būdu ne užtikrinta.

   Neturiu abejonių, kad tas pakrikimas - didžiojo mitingo atgarsis. Politikai gyvena savo suvokimo tuneliuose ir žmonių nuomonės negirdi kol jie nepasirodo masinėse protesto akcijose. Sodomistų pozicijos susvyravo iškart po didžiojo protesto, nesvarbu kaip jį nušvietė žiniasklaida. 


   Iš to reikėtų pasidaryti dvi išvadas.

   1. Kai daug mažų žmonių padaro po šiek tiek, jų galia viską užgožia ir jie greitai pasiekia savo. O ir išties smagu buvo!

   2. Protesto veiksmas tapo toks stiprus dėl to, kad atsirado kas jį profesionaliai suorganizavo. Visuomeninės misijos turi pasipildyti profesionaliais šalutiniais gebėjimais.

   Politinė galia svyra mitingo aktyvistų pusėn. Jei prie seimo įvyks dar kažkas panašaus, sodomistinis įstatymas nepraeis. Dėl to esu beveik tikras.

   Skaityti komentarus