°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Mindaugas Puidokas: Taikus protestas - pergalė!

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Mindaugo Puidoko Facebook įrašas
   2021-09-09 13:00:00

   Taikus protestas - tai pergalė, kurios valdžia bijo! Jos melo rūmai apie neišsilavinusias agresyvias padugnes tada griūna. Mūsų misija - paneigti valdžios ir kai kurių medijų kuriamą naratyvą bei pakviesti žmones vienybei ir gerbiantiems visus žmones sprendimams.

   Istorija rodo, kad taip išimtinai taikiai veikdami laimėjo visi protesto judėjimai - tiek Indijoje Mahatma Gandžio prieš Britus, tiek ir Baltijos šalyse prieš sovietus. Tada prieš protestuotojus buvo naudojama brutali jėga, buvo žuvusių beginklių žmonių, bet kovojantys už laisvę neatsakė tuo pačiu! Tai yra mirtinas smūgis visiems diktatūriniams režimams! Lietuvoje kuriamas režimas dar gali sugriūti net iki galo nesukurtas, nes jis stovi ant popierinių pamatų, paramstytų mūsų baimėmis ir susiskaldymu! Reikia eiti atvira širdimi su Dievu ir malda - tada tamsa atsitrauks, nes ji to paniškai bijo.

   Tad kviečiu visus pilietiškumui rugsėjo 10 dienos mitinge ir tvirtybei širdyse nešant taikias permainas į Lietuvą, kurios mus apjungs siekti darnos visoje šalyje. Tą įmanoma pasiekti tik gerbiant visų žmonių teisę į gyvybiškai svarbius su sveikata susijusius sprendimus ir jų nediskriminuojant.

   Šiluvoje vyksta labai svarbūs atlaidai - maldos juose yra už taiką ir mūsų šalies gerbūvį. Tad ryt sulaikykite tuos, kurių širdys kupinos skausmo ir nori pasiduoti provokacijoms. Padėkime savo broliams ir seserims. Pakilkime visi kaip vienas ir lai ši taiki banga išgydo suskaldytą Lietuvos visuomenę bei leidžia susikoncentruoti sprendžiant esmines problemas!

   Skaityti komentarus

   Robinas Hudavicius 2021 10 09 05:15

   Seima Lauk! Seima Lauk! Geda! Geda!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Dziuljeta 2021 12 09 08:15

   Reikia streikų. Visi neuzmokam viena mėnesį už dujas. Elektrą. Neinam į darbus dvi dienas. Sistema per dvi paras pridirbs kelnes.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai