°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Lietuvos šeimų sąjūdžio kreipimasis į visuomenę dėl Prezidento palaikymo

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Lietuvos šeimų sąjūdžio organizacinis komitetas
   2021-06-25 13:00:00

   Lietuvos Respublikos Prezidentas Jo Ekscelencija Gitanas Nausėda atsisakė pasirašyti Europos Sąjungos lyderių laišką, raginantį pasmerkti Vengriją, priėmusią savo valstybės nepriklausomybę ir piliečių prigimtines teises ginantį, vengrų šeimas nuo LBGT diktatūros apsaugantį įstatymą.

   Palaikome ir remiame šį Prezidento politinį veiksmą, atitinkantį lietuvių tautos ir valstybės esminius interesus. Tai žingsnis į solidarumą ir vienijimąsi su Lenkija, Vengrija ir kitomis Europos šalimis ir tautomis, kylančiomis prieš tradicinių šeimos ir tautinių vertybių naikinimą bei neomarksistinės, totalitarinės diktatūros įsigalėjimą.

   Neabejojame, kad artimiausiomis dienomis prasidės visuotinis valstybę užvaldžiusių interesų grupių ir jų įtakojamos žiniasklaidos puolimas prieš Prezidentą, jį palaikančias visuomenės jėgas ir Lietuvos valstybės ir Tautos išlikimą užtikrinančias, krikščioniškąja kultūra paremtas tradicijas ir tikrąsias žmogaus teises.

   Kviečiame visus Lietuvos Respublikos piliečius, neabejingus savo vaikų ir valstybės ateičiai, vieningai paremti Prezidentą visais įmanomais būdais.

   Tuo atveju, jei antivalstybinių jėgų puolimas įgytų kraštutinį ir valstybės stabilumui pavojingą pobūdį, organizuosime masines manifestacijas ir pakviesime visuomenę visuotinėms pilietinio pasipriešinimo akcijoms Lietuvos Respublikos Prezidentui paremti.

   Mūsų šeimos, demokratija, Lietuvos Respublikos piliečių teisės ir Tautos referendumu priimta valstybės Konstitucija bus apgintos.

   Lietuvos šeimų sąjūdžio organizacinis komitetas

   Skaityti komentarus

   kEMlzpAX 2021 28 12 02:58

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai