°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Viktoras Jašinskas: Trys dienos

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: Viktoro Jašinsko Facebook įrašas
   2021-06-18 11:00:00

   Jas galima praleisti taip, kaip širdis ir protas geidžia. Birželio vidurys. Temperatūra 25+. Ką renkatės? Jūrą, ežerą, sodo sklypą, kuriame darbai niekada nesibaigia?

   Bet. Yra didelis - BET!!! Lietuvoje dar yra GYVŲ žmonių! Jų yra begalės ir dėl to, kaip mažas vaikas, saldainių parduotuvėje, nuoširdžiai džiaugiuosi.

   Kas jų nematė, nepaspaudė jiems rankos ir nepasikalbėjo, neturi ir negali turėti objektyvios nuomonės apie juos. Tie, kurie jų nepažįsta ir juos dergia, yra menkai apmokami menkystos, sisteminės žiniasklaidos atstovai, kurie patys kilę iš to pačio lietuviško kaimo, kurio jie bando atsižadėti ir prilįsti arčiau "ELITO" stalo. Vadina verslininkus ir ūkininkus prasigėrusiais pašalpiniais ir tebūnie taip!

   Mes, kurie buvome ten, pajutome bendrystę, mes žinome TIKRĄJĄ tiesą ir visas tas srutų pylimas ant mūsų galvų, daro mus visus tik stipresniais! Jie apsinuogina. Jie kabinėjasi prie smulkių detalių, nes prieš TIESĄ IR ŠVIESĄ - ginklų nėra!

   Sistemos ruporai - taip vadinama "žiniasklaida" buvo ne kartą nustumti į paraštes ir apkaltinti neobjektyvumu. Jie, paprasti žurnalistai, patys pripažino, kad ateina tik dėl to, kad turi maitinti savo vaikus ir pripažįsta, kad jų pateikta medžiaga bus sumontuota taip, kaip reikia valdančiai "šaikai".

   JIE pralaimi ir pralaimi stipriai! Jie neturi argumentų prieš TIESĄ. Žinoma, kova bus ilga ir nuožmi. Bet mes nugalėsime! Nes už mūsų didžioji dalis Lietuvos!!!

   Skaityti komentarus

   Algis 2021 18 06 01:37

   mus fb blokuoja, ziniasklaida dirba nusikalteliams konservatoriams, norejau pasidalinti apie gėjų provakacija is kart vakar fb 30 parų laiko "uzblokino" Šitokiu būdu stengiasi mus suskaidyti, gal yra kt. ryšio ir naujienų portalai.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai