°C
   2021 08 03 Antradienis

   Gegužės 29 d, šeštadienį, įvyko planuotas „Šeimos sąjūdžio“ kolektyvo sąskrydis

   Nuotrauka: infa.lt nuotr.

   Autorius: infa.lt informacija
   2021-05-31 17:00:00

   Gegužės 29 d, šeštadienį, Raseinių rajone, gamtoje, turistinės sodybos aikštelėje įvyko planuotas „Šeimos sąjūdžio“ kolektyvo darbinis sąskrydis. 

   Susirinko dalyvavę „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021″, o vėliau ir „Šeimos sąjūdžio“ organizavime bei koordinavime dalyvavę žmonės.

   Nuo pat 10 ryto į žaliąją aikštelę su išrikiuotais ant Dubysos kranto stalais suko visuomenininkų automobiliai.

   Per trumpą laiką aplinkai buvo suteikta „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021″ nuotaika – ant pakrantės medžių buvo ištempta protesto žygio juosta, anksčiau kabojusi prie gegužės 15 vykusio mitingo Vingio parke scenos apsauginės tvorelės. 

   Į žemę buvo susmegti laikikliai į kuriuos įstatytos burinės Vingio parke buvusios ir „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ simbolika papuoštos vėliavos ir ant stovo pastatyta garso kolonėlė su parengtu mikrofonu.

   Ant stalų buvo išdėliotos atsineštinės vaišės, o  kai kurie organizatoriai pasakė trumpas kalbas pasidalinę būsimais tikslais ir tolesnio darbo valstybės žmonėms, planais.  Vėliau kalbėjo visi kas norėjo iš eilės – kalbų įrašai (sutrumpinti) bus paskelbti po kurio laiko, jie dar apdorojami. 

   Viso darbinio susitikimo metu tvyrojo geranoriška nuotaika ir humoro kupina atmosfera – buvo prisimintas net valstybės operacijų vadovas Dulkys, o susirinkusiems priminta rekomendacija dėvėti kaukes ir dezinfekuoti rankas.

   Primename 

   BIRŽELIO 1-oji TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA 

   14 val. prie Lietuvos Savivaldybių vyks vaikų piešinių ant asfalto akcija: LEISKIT Į MOKYKLĄ!

   Skaityti komentarus